a sklamany som
lebo som tomu oslovi v shope vravel nech sa mrkne na reviziu a on mi potvrdil , ze ma rev 2, a poslal mi toto. no nezasluzi si ten pako cez drzku?
dzungales píše:wuaaaaaaa
hmmm a taktoval si nieco?
pipanie?
a sklamany som
lebo som tomu oslovi v shope vravel nech sa mrkne na reviziu a on mi potvrdil , ze ma rev 2, a poslal mi toto. no nezasluzi si ten pako cez drzku?
nie
sam si potvrdil ze na krabici su znaky rev 2
si predstavujes ze v eshopoch nemaju co na praci?
kingbean píše:a máš s ní problémy?? přijde mi že páčeš nad hrobem ve kterým nikdo není, možná s ní lidi měli probémy, ae dost lidí s ní problémy nemá...
mozna s ni lidi meli problemy, ale spis by to videl na problem mezi kreslem a klavesnici, postavil jsem s tou deskou 5 pc, vsechny jsou revize 1.0 a zadne problemy se s ni nikdy nemal a sam ji doma ma taky...
iivanovic píše:Huráááááááá zajtra mi dôjde C2D E6300. Stojí 6.727Sk a mne sa ho podarí vlastniť za 4.500Sk Môj P4 531 - 3.0GHz ide strýkovi za 1.500Sk a on mi daruje svoj Celeron D 341 - 2,93 GHz. Ten celeron darujem jednému obchodníkovi, ten ho predá ďalej a mne spraví cenu na E6300 na 6.000Sk od toho si odpočítame strýkovích 1.500Sk a dostaneme sa na krásnu cenu C2D E6300 v hodnote 4.500Sk A to mi ešte prišiel preplatok na dani 500Sk, dnes je krásny deň.
A koho to zaujima ako si k nemu dosiel ??? Ja som ho kupil E6400 za 6000 sk a to pred vanocami hehe...
Koro píše:
nie
sam si potvrdil ze na krabici su znaky rev 2
si predstavujes ze v eshopoch nemaju co na praci?
ee som mu povedal nech to precita z dosky, rozbaloval ju a precital ze 2, skusim tam este zavolat.
Označení revize 2.0 vypadá skutečně jinak, viz http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=132766
Jestli ti ale revizi potvrdil telefonicky, tak mu zavolej, že chceš novou desku, s tím by neměl být problém.
Btw, já mám také revizi desky 1.0 a problémy s ní nemám.
dzungales píše:wuaaaaaaa
hmmm a taktoval si nieco?
pipanie?
a sklamany som
lebo som tomu oslovi v shope vravel nech sa mrkne na reviziu a on mi potvrdil , ze ma rev 2, a poslal mi toto. no nezasluzi si ten pako cez drzku?
me taky slibily ze me daji revizi 2.0 ( sliboval me to obchodnik z prahy) a v brne meli jen revize 1.0 tak sem to vratil a objednal si ji v jinem obchode a dnes by ji snad meli mit na sklade no uvidim
jako pokud se ti chce vrat tu desku, prece jenom je jistejsi mit revizi 2.0 oni ti vratit penize musi pokud nemaji nikde na sklade revizi 2.0, protoze sis objednaval neco jineho nez ti dodali
PS: hlavne s nima jednej v klidu oni ti vyhovijou, leda kdyby nechtely tak pak na ne vyjed ..
Zdar, ja som mal Gigabytku asi 1 den, bola to revizia 1, a neslapali na nej žiadne sata2 disky. Zostavalo mi uz iba cakat 3 -30 dni reklamacia, alebo dolozit 1000 a mat asus P5B deluxe.
Toš ogaři mosél sem sa k vůli tomu aj přihlásit do fóra PCT. Dneska mě došla táto deska 965p-ds4, objednál sem rev 2.0 v Barbone, páč už sem sa nemohl dočkat. No hneť jak mě došla toš sem dívál co mě to vlastně poslali, k mojému překvapení (su štěstný jak blecha) je na krabici aj na PCB napsané rev.3.3
Podle meho to neni zase tak velky rozdil. Mozna tam je lepsi chip pro sitovku, ale jinak v tom nevidim velky problem. Ja mam r.1 a chipsetu mám 2, takže spokojenost.
CPU : Intel C2D 6300 1,8GHz@2,8GHz =) | MB : GIGABYTE DS4 P965 F8 rev. 1 | RAM : 2x512 DUAL DDR2 Corsair 800MHz | HDD : WD 200GB SATA 2 ( 8MB C.) | GK : Sapp. ATi R. 1950pro 256MB | PSU : Enermax L. 500W | CASE : AeroCool AeroEngine 2 OS : XP, Debian | Monitor SAMSUNG 940BW WIDE
Jirka_007 píše:Podle meho to neni zase tak velky rozdil. Mozna tam je lepsi chip pro sitovku, ale jinak v tom nevidim velky problem. Ja mam r.1 a chipsetu mám 2, takže spokojenost.
no mam vetsi jistotu ze me to nebude piskat pri OC
Dnes som si kúpil C2D E6300. Mám pamäte Goodram 2x512MB 533MHz, CPU som taktol na 2,8GHz a pamäte šli hore na 800MHz. Časovanie pamätí mám v BIOS-e na auto teraz majú 4-4-4-12@5-6-6-18 1,8V@2.0V a idú na 800MHz. Tá doska je super. Neskúšal som ani memtest ani prime95. Hral som NFS-carbon, Flatout II. a všetko išlo stabilne. Nemeria doska nejako špatne? Nechce sa mi veriť že tie shit super lacné pamäte idú tak vysoko? Čo vy na to?
CPU C2D E6300 1,86GHz@3,2GHz + AC Freezer 7 PRO , MB GIGABYTE 965P DS4 - F8, DDR II 2x1012MB A-Data 800MHz 5-5-5-18@4-4-4-12 916MHz 2,2V + 2xchladič Acassa , TV Win Fast PWR 200DeLuxe , HDD SATA-I WD 120GB 8MB cash + SATA-II 320GB Samsung 16MB, NEC 4550A@4551A (labelflash) + Optierc AD-7173A, Seasonic S12-430W, Saphire ATI 1950PRO 256MB 580/1.400@621/1.572 ,3DMark05-9.720b skurvene málo prečo?????? už to je doriešené, môj rekord 11.200b