čůůůs , potřeboval bych tady od vás pár rad kupuju novej pc protože starej se mi asi neviplatí upgradedovat moc tomu nerozumim takže sem si pročetl pár stránek o HW a něco jsem vybral takže bych Vás chtěl poprosit:
1) utáhne mi tuhle sestavu 700w zdroj ?
2) jsou všechny komponety kompatibilní s ostatníma ?
3) mate někdo zkušenosti s tim přednim panelem Aerocool Touch 2000 (je mi jasný že mě po čase omrzí a pak ho asi prodám ale stejně ho chci zkusit )
4) vubec nevim na co mam koukat při výberu základní desky takže sem nějakou hodil do košíku když tak vyberte jinou?
5) je ta sestava dobrá nebo by jste volily něco jinýho ?
6) kdyby jste měl někdo nápad jak ho vylepšit po designový stránce tak sem snim !!!
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... 840114HU01
Ta sestava je určená pro hraní her stříhání videa ani nic podobnýho nedělám prostě když mam čas na pc tak jsem bud na netu nebo hraju hry ... Ale záleží mi i dost na vzhledu ...
Kdyby jste to někdo chtěl upravit tak max do 24000kč víc nemam
A na konec bych vás chtěl poprosit aby jste mi řekli za kolik cca se prodat muj stařičkej počítač aspon abych měl představu ....
http://pc.bazos.cz/inzerat/9997402/Nadu ... -cenu-.php
Dík moc za jakoukoliv radu