UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

jedine primo z anglie ... nebo pres nejaky individualni dovoz, ale tomu moc neverim.
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde se dá sehnat?

Příspěvek od Jaitni »

Ranger_CZ píše:Nazdárek,
několikrát jsem dohrál demo. Hra je božská, tak sem si jí chtěl sehnat, ale nastal problém. Ani jeden z internetových prodejců her mi není schopen hru sehnat. Objednávat to přímo z británie mi příde trochu nebezpečné. Nevíte někdo jak to sehnat TADY V ČR? 8-)
Rači si to stáhni... tady to totiž asi neseženeš. Možná to je dokonce už i freeware...
radekhulan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. čer 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekhulan »

dá se to přece koupit online: http://store.introversion.co.uk/
Jerry.one
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2006
Bydliště: Tachov (PLZ kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry.one »

jak mam odpovedet na mail ty pribehovy mise? sem dal reply a ono nic :(
Gentoo Linux user
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Jerry.one píše:jak mam odpovedet na mail ty pribehovy mise? sem dal reply a ono nic :(
bud trpelivy, oni se ozvou ;).

jinak hodne doporucuju cesky navod, ktery je v tomto threadu nekde zminen ;).
---
kolers
Nováček
Nováček
Registrován: 16. črc 2006
Kontaktovat uživatele:

nejde mikrak

Příspěvek od kolers »

lidi pleas poradte ve hre mi nejde mikrofon a ja nevym jak obejit hlasovej zaznam :(
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde mikrak

Příspěvek od Jaitni »

kolers píše:lidi pleas poradte ve hre mi nejde mikrofon a ja nevym jak obejit hlasovej zaznam :(
Vyřešeno... není nad to páchat dobré skutky :-D :roll:
Snake05
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2006

Příspěvek od Snake05 »

ahojte vsetci,ta hra je super,dnes s nou zacinam,mam plnu hru s cestinou,som rad,ze je o tejto hre nejaka diskusia,ked nieco nebudem vediet tak sa spytam.

//Edit:hned sa spytam:uctov v banke mozem mat kolko chcem?a pisali ste,ze dlho trva ked idem cez ucty v banke nez ma vypatraju?
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

jasne, urcite si projdi diskuzi. najdes tam spoustu informaci. mimo jine i doporuceni jak se idealne pripojit a co je passive a active tracking ;).
---
Snake05
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2006

Příspěvek od Snake05 »

asi to vsetci viete ale pre zaciatocnikov,ked si kupite branu z radiovim primacom tak nebudete nikdy hladany,ja som skusal sa pripojit na InterNIC do administracie dal som heslo a nikto ma nehladal,takze to funguje
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Snake05 píše:asi to vsetci viete ale pre zaciatocnikov,ked si kupite branu z radiovim primacom tak nebudete nikdy hladany,ja som skusal sa pripojit na InterNIC do administracie dal som heslo a nikto ma nehladal,takze to funguje
:roll:
Tak teď se zkus připojit někam jinam :)
Na interNICu nehledaj nikdy :wink:
Snake05
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2006

Příspěvek od Snake05 »

chcel som vymazt prispevok ako som to zistil :oops:
Primátor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. zář 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Primátor »

Tak sem skoncil :-D
Snake05
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2006

Příspěvek od Snake05 »

chytili ma,idem odznovu :sad:
Snake05
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2006

Příspěvek od Snake05 »

chcem sa spytat,ci mi nejaky iny hrac moze poslat peniaze,da sa to?
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Snake05 píše:chcem sa spytat,ci mi nejaky iny hrac moze poslat peniaze,da sa to?
ne, to opravdu nejde :-D.
---
Primátor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. zář 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Primátor »

Sakra sakra sakra!! Zase sem out, chytli me, ale fakt nevim jak to mam udelat.Musim si u Sync Ind. otevrit ucet jednoho typana a podivat se na naky detaily, no jenze Admin ma 3-nasobnou ochranu (heslo, hlas a epilep. krivka) a kdyz se pres tohle vsechno dostanu tak mi vzdycky zbyde cca 10 sekund nez na me pridou, takze jeste musim smazat zaznam o sobe, jenze ten je chranenej proxynou :-D A kdyz ji obejdu tak to celkem trva a na to nemam cas tech cca 10s ani nahodou. A nemuzu tam nechat jedinej zaznam protoze kdyz ho tam necham a nevymazu tak na me pridou a sem out. A to sem jeste nemluvil o tech informacich co mam ziskat:)) Jak mam teda tohle jesli to de udelat? Vi nekdo?
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

jasne ze vime ... proxy bypass (je to rychle a hlavne te nezacnou trackovat driv nezu cracknes heslo). zaroven muzu doporucit vykonejsi HW, se budes divit co takova viceprocesorova masina dokaze no a v neposledni rade udelej trasu s houdne bounce (pres banky kde mas ucet, nejlepe vsechny, dobre jsou i treba FBI server nebo jak se to originalne jmenuje, protoze pouzivam FBI mod, ktery ma jeste dalsi miru zabezpeceni). jinak na kazdou misi je v guidu napsan postup, ceho se vyvarovat, na co se zamerit a zda je to mise vhodna pro prijeti nebo ne. nemusis kazdou praci prece vzit ... specializuj se na urcity typ prace a az budes to mit vychytany delej neco dalsiho. pro mne byla velmi oblibena mise se zmenama v databazich lidich ... jak pak sli hezky za katr, nebo meli krasne vysvedceni :-)). to jsem delal dokonce hromadne, treba i 5 zadani najednou ;).

jinak hlas ziskat je jednoduche, musis se podivat na jmeno admina v info sekci (nemusis se bat vyptatrani, protoze nic nezakoneho nedelas), nasledne ho najdes, zapnes voice analyzer, zavolas mu a mas ho ;).
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Eště bych jenom doplnil, že když crakneš admin heslo na ňákým serveru (lehce dobyvatelným), hned se odpojíš, tak se na mapě změní ikonka na plnej čtverec. Když se pak naroutuješ přes několik takovejch serverů, tak budeš mít mnohem víc času :wink:
Primátor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. zář 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Primátor »

Jaitni píše:Eště bych jenom doplnil, že když crakneš admin heslo na ňákým serveru (lehce dobyvatelným), hned se odpojíš, tak se na mapě změní ikonka na plnej čtverec. Když se pak naroutuješ přes několik takovejch serverů, tak budeš mít mnohem víc času :wink:
Ale jak mam sakra udelat tuhle impossible misi??!! :-D :-D Ja se dycky pripojuju pres absolutne vsechny co sou na mape (zadny nemazu a vsechny sou videt) takze takle :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“