Včera jsem měl s E50kou stronk pluton. Z 16 bitev 13 výher, včetně téhle carry bitvy. Akorát než jsem vyexpil to top dělo, tak jsem ten tank nesnášel, s tím dělem je to zabiják. A taky je to asi první tank, kde ani po cca 100 bitvách nemám lepší jak 2nd class. Když i za skoro 5k dmg je jenom druhá, tak je něco špatně


A expy nutné na Mko u Bulldoga padají jak rubl. Když jsem ho nedávno koupil, tak jsem za skoro 2200 dostal jenom 1st class a včera stačilo necelých 2000 už na Ace.






