World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- TrollZor
- Začátečník

- Registrován: 11. pro 2012
- Bydliště: Jihlava
Re: World of Tanks
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
- jack08
- Středně pokročilý

- Registrován: 03. kvě 2009
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Dobrý
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
18 win v lajně = RNGesus v akci. Udělený dmg 2222, obdržený 1111. OFC a fakt hezký 
Jinak menší drobnost
T67: Top Gun, High Caliber, Defender, Pool's Medal, De Langlade's Medal,"Ace Tanker" WN8: 14 007
Jinak menší drobnost
T67: Top Gun, High Caliber, Defender, Pool's Medal, De Langlade's Medal,"Ace Tanker" WN8: 14 007
- WenzelLAH
- Začátečník

-
- Registrován: 03. bře 2010
- Bydliště: Kolín
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jedu si s FV215b(183) pro poslední kill, abych měl už WZ-111... a najednou vyskoči hlaška, že jsem dostal banan na den... no to mi ho vyndej.... tak to zitra dojedu, no.... Prej za nesportovní chování. A to dnes a včera jsem byl až moc hodnej... nechapu...
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
- TrollZor
- Začátečník

- Registrován: 11. pro 2012
- Bydliště: Jihlava
Re: World of Tanks
Konečně furt po prvních třídách za 1380expu nastává Mko za 1433... ! Boží stroj to FCM
http://wotreplays.com/site/1457899
http://wotreplays.com/site/1457899
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
FCM je jediné premko o kterém bych v současné době uvažoval. Ale ten Tvůj kolega je retard.
Jinak dneska to stojí za .... Jindy mám denní misi hotovou hned a s dobrou WN8, ale dnes až po 12 bitvách a jsem rád že jsem skončil v zelené. Nemám rád prázdniny!!!
Jinak dneska to stojí za .... Jindy mám denní misi hotovou hned a s dobrou WN8, ale dnes až po 12 bitvách a jsem rád že jsem skončil v zelené. Nemám rád prázdniny!!!
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- WenzelLAH
- Začátečník

-
- Registrován: 03. bře 2010
- Bydliště: Kolín
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Já si na vánoce ve slevě za goldy také fcm pořidil a i když jsem ho kuli misi na WZ ještě moc nehral, tak je vazně super
dělo v pohodě, rychle střílí, celkem i prostřeluje, sice je to takova docela kredenc, ale je to aspon rychlé, spíš jako medko...
- TrollZor
- Začátečník

- Registrován: 11. pro 2012
- Bydliště: Jihlava
Re: World of Tanks
Tak občas měl faily on a občas já, jsme se střídali... Jinak FCM bych už za nic nevyměnil, parádně mě sedlo, mám na něm 53 bitev a prům. ZK přes 1200 a na první znak myslím kolem 63%.. Jinak dneska už končím, vyděláno mám a můžu jít brzo spát...
Kód: Vybrat vše
Battle finances:
Gross income: 3 050 343
Services: 601 661
Net income: 2 448 682
Session statistics:
Wins/Battles: 29 (33) (87.9%)
Exp x1: 45 680 (1 384)
Exp: 53 795 (1 630)
Free Exp: 2 434
Kills: 64 (1.9)
Deaths: 11 (33.3%)
Hits/Shots: 459 / 578 (79.4%)
Penetrations: 361 (78.6%)
Damage Dealt: 81 167 (2 459)
Damage Received: 39 587 (1 199)
Spotted: 66 (2.0)
Defence: 21 (0.6)
Capture: 130 (3.9)
Efficiency/WN8: 2 272 (100) 3 970 (100)CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
To je také milé naramovať IS-7mou Borsiga za 580hp a zbytok hp doraziť ránou za 520
Hlavne jak som ho trafil tak trochu zboku, tak ho to úplne odhodilo vedľa a IS-7 nestratila takmer žiadnu kinetickú energiu 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
z 33 bitev máš 3 miliony ? wtf
když jsem videl stuarta tak jsem neodolal
http://media.giphy.com/media/yoJC2EJNSs ... /giphy.gif
//edit Don: Uprava
když jsem videl stuarta tak jsem neodolal
http://media.giphy.com/media/yoJC2EJNSs ... /giphy.gif
//edit Don: Uprava
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
To je 92K hrubýho na bitvu, vzhledem k průměrnýmu poškození a WN8 se divím, že nevydělal víc. 
BTW další DERP SU-152: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper,"Ace Tanker" WN8: 13 014
BTW další DERP SU-152: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper,"Ace Tanker" WN8: 13 014
- TrollZor
- Začátečník

- Registrován: 11. pro 2012
- Bydliště: Jihlava
Re: World of Tanks
byly tam faily typu 3 artiny v týmu a než jsem stihl něco udělat tak pápá do garáže
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Congratulations!
For successful completion of the operation you receive a reward: Premium days added: 3
Vehicles added: WZ-111
Slots added: 1
Tak a teď už zbejvá jenom zajet Čongy, abych dostal 2500 G zpátky a bude, hurá mám 1. čajnatenk.
For successful completion of the operation you receive a reward: Premium days added: 3
Vehicles added: WZ-111
Slots added: 1
Tak a teď už zbejvá jenom zajet Čongy, abych dostal 2500 G zpátky a bude, hurá mám 1. čajnatenk.
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Ja tak nenávidím IS-4
Keď som ju naposledy mal, goldy boli za goldy a aj tak ma každý prebíjal aj s APčkami, proste črep. Teraz s IS-7 som ho ani raz neprebil. Spodný plát - ding, horný plát - ding, z boku trochu nauhlený - ding, z boku vežu - ding. Ja som spodný plát schovať nikam nemohol, keď som sa nauhloval, tak ma kosil do horného plátu a do pásov. A hlavne tá sračka nabíja snáď za polovičný čas ako IS-7.
Nejakých 5-6 bitiev pred tým som narazil na stock E-75 ktorá ma úplne ničila tým Tiger II delom, stál som k nemu čelne - spodný plát, trochu som sa nauhloval - spodný plát dingal, začal to šiť do horného plátu a keď to tam náhodou dinglo (lebo 2 z 3 zásahov penetrovali, tak ma krásne detrackoval a penetroval do pásov.
Ďalšia bitva, Himmelsdorf, za kôpkou sutiny som sidescrapoval, predok úplne skrytý, bolo mi vidieť len vežu a prdel, a kam ma E5ka prestreľovala? No samozrejme do spaced prdele -

Nie za pásy, ale do spaced armoru, 2 krásne penetrácie.
A potom sú bitvy kedy ma JP E100 a E3ky dingajú kolmo do spodného plátu, ktorý mi inokedy prestreľuje aj Leo PT z úplne nezmyselného uhlu. Blééé...
Nejakých 5-6 bitiev pred tým som narazil na stock E-75 ktorá ma úplne ničila tým Tiger II delom, stál som k nemu čelne - spodný plát, trochu som sa nauhloval - spodný plát dingal, začal to šiť do horného plátu a keď to tam náhodou dinglo (lebo 2 z 3 zásahov penetrovali, tak ma krásne detrackoval a penetroval do pásov.
Ďalšia bitva, Himmelsdorf, za kôpkou sutiny som sidescrapoval, predok úplne skrytý, bolo mi vidieť len vežu a prdel, a kam ma E5ka prestreľovala? No samozrejme do spaced prdele -

Nie za pásy, ale do spaced armoru, 2 krásne penetrácie.
A potom sú bitvy kedy ma JP E100 a E3ky dingajú kolmo do spodného plátu, ktorý mi inokedy prestreľuje aj Leo PT z úplne nezmyselného uhlu. Blééé...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, dneska v noci jsem jel s Obj140 a dal jsem IS-7 2x za sebou na stejný místo na vaně
Aimbot enabled.
BTW s WZ už jsem si dal první High Caliber a goldy se proti chudinkám z IS-6 fakt zavrtávaj všude.
BTW s WZ už jsem si dal první High Caliber a goldy se proti chudinkám z IS-6 fakt zavrtávaj všude.
- jack08
- Středně pokročilý

- Registrován: 03. kvě 2009
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Tak teď jezdím ARL se 105 a full goldama a zdá se že střílí o chlup přesněji, DMG je dost dobrý a WN8 taky.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Přesnější to není určitě, ale střely lítají rovněji a rychleji. 
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
koukam že vy tady taky nabíjíte APčka už jenom svátečně