World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Konečně jsem s dočkal ... 534 bitev mi trvalo, než jsem dale Mko na BatChatovi.

http://wotreplays.eu/site/1475280#mines ... illon_25_t

Jedno MKo, za který bych se měl spíš stydět :D

http://wotreplays.eu/site/1475282#malin ... ux-m41_hmc
Goldnoob team proud member!
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Obrázek

dobrý, tým docela v pohodě, artyna oddělá vlastního, celou hru mě blokuje jiný SU který blokuje další 3 lidi za nim, pak zbydem 2, na mě jede T25/2, tak sem dal APčko a modlil se, no nestačilo to, stovka mu zbyla
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Tak si to prase Galeonl dal další megabitvu s WZ111... http://replays.quickybaby.com/result.ph ... 0#personal
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: World of Tanks

Příspěvek od HafanPetr »

petrxp píše:Relativně snadné "M", ale potěší, jak se dobývá malinovka s partou nobů :) .
http://wotreplays.com/site/1466626#mali ... trxp-kv-85
Ano tohle ti jde určitě líp.
jack08
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od jack08 »

Jak se teď jezdí s tou Kv-85 po nerfu KV-1s? Přemýšlím že bych ji pořídil, ale podle údajů je dost nepřesná, dlouho nabíjí a je papírová. nebo je stejná jako KV-1S?
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Kanon slušnej na šestky, i mobilita zůstala rozumná. Ale hodně omezující je ta deprese. Cokoliv jiného než městská mapa je utrpení. Proto jsme ji v kampani vyměnili za T-150. Rajčata jezdí s tou 122 protože má pořád 390 dmg i když nabíjí věky. Ta 100 je mnohem lepší co se DPM, přesnosti a zaměřování týká.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
petrxp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. čer 2011
Bydliště: Ostrava

Re: World of Tanks

Příspěvek od petrxp »

jack08 píše:Jak se teď jezdí s tou Kv-85 po nerfu KV-1s? Přemýšlím že bych ji pořídil, ale podle údajů je dost nepřesná, dlouho nabíjí a je papírová. nebo je stejná jako KV-1S?
Pocitově a výkonově necítím nějaký rozdíl, je to furt dost OP tank, prostě vystřelíš a musíš se schovat/přemístit.. Na můj styl hraní je alfa i omegou, takže 122mm je jasná volba. Lepší než KV2/152mm s rld 23s :) .
Naposledy upravil(a) petrxp dne stř 31. pro 2014, 11:58, celkem upraveno 1 x.
PC:i5 3470@4-4.2Ghz, Gigabyte GTX 960 G1 Ganing,16GB Kingston Savage 1600@1890 CL10 1.5V
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

2petrxp: Hrát KV-85 se 122kou je blbost, jak už napsal Dave, má to příšerné dpm, jelikož ta stovka má skoro jednou tak vyšší
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

WenzelLAH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. bře 2010
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od WenzelLAH »

Tak nevim, kde si vzal že KV-2 nabiji 23s :-) se 100% a BIA to je 19,82 což už takovej rozdíl neni, ale ta dmg, tam rozdíl je.... KV-2 vypne KV-85 na ranu.
petrxp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. čer 2011
Bydliště: Ostrava

Re: World of Tanks

Příspěvek od petrxp »

Jak jsem psal s tímhle tankem je nejlepší dát ránu a změnit pozici. Tahle to mezi nobama jde někdy celou bitvu. Nebo snajpit na vhodném místě i když jde 50% bokem.. Ale každý jak chce, mě baví velké ráže. Můj oblíbený arzenál: S51, obj. 704, ISU-152, KV2 s 152mm, , E100 s 150mm, KV85 s 122mm, IS7, občas IS4, GWT mám pokračovat ?.
Někdy to není úplně nejefektivnější, ale prostě mě to baví. A u KV85 to je naprosto OK, to je stejné jako KV-1S.
Tak nevim, kde si vzal že KV-2 nabiji 23s :-)
Moje KV2 aktuálně, bia ještě nemám a místo nabijáku tam mám ventilaci, pohon a bino. Tak jak tak to je napůl arty rld :-D .
KV-2 vypne KV-85 na ranu.
Ale musí ji první nějak smysluplně trefit, nejlépe do boku, že jo ? :wink:
PC:i5 3470@4-4.2Ghz, Gigabyte GTX 960 G1 Ganing,16GB Kingston Savage 1600@1890 CL10 1.5V
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Já jsem tam taky dal ti 100ku, nabíjet 20 vteřin a pak dingnout, to by mě jeblo. Ale kvůli té depresi s tím taky skoro nejezdím. Škoda, kdyby tomu pár stupňů přidali, tak by to byl fajn tank.

Včera jsem dojezdil frantíky na tu WZ misi, už mi chybí jen Japonci a Čína, ale to bude utrpení. U Jap mám ChiRi a to je neskutečnej křáp. U číny jsem si včera koupil devítkové WZtko, ta uvidíme. Asi se na jeden z tech národů vykašlu a koupím token.
Goldnoob team proud member!
WenzelLAH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. bře 2010
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od WenzelLAH »

KV-85 daš s KV-2 i zepredu na ranu, musis jen domiřit.
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Kterej kanon dát na T37? Autoloader nebo normální? 2 vteřiny mezi výstřely jsou fajn, ale nelíbí se mi těch 20 při nabíjení. A taky je ten autoloader míň přesnej a déle zaměřuje. S čím jste to jezdili vy?

Žena nemá japonce, takže bude taky ten token kupovat. Ale furt nadává na vyžírky. :( Kdy není problém mít dmg 4 tisíce, ale ty killy nejdou. :evil: :evil: :evil:
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
petrxp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. čer 2011
Bydliště: Ostrava

Re: World of Tanks

Příspěvek od petrxp »

WenzelLAH píše:KV-85 daš s KV-2 i zepredu na ranu, musis jen domiřit.
No právě, to je to co KV2 s 152mm moc nejde :wink: . Ale Ok hraju i KV2 s 152mm, tak můžu porovnat. KV85 s 122mm je o něco použitelnější, prostě toho víc objedeš.
PC:i5 3470@4-4.2Ghz, Gigabyte GTX 960 G1 Ganing,16GB Kingston Savage 1600@1890 CL10 1.5V
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Určitě normal, Dave. Autoloader má o dost menší DPM a normoš stejně střílí tak rychle, že je autoloader k ničemu :-)
BTW KV-2 je stronk sniper, nejlíp za pohybu nebo na tanky, který seděj jako troubové na místě a můžeš si je v klidu snajpnout i naslepo. Včera takhle kempil frajer s RHM, kterýho jsem neviděl, ale z toho křoví na mě lítaly náboje, tak umřel...
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

T37 i Bulldoga jezdím s normálním. Ty kanóny nabíjí tak rychle, že to je skoro jak permanentní autoloader. U Bulldoga je výhoda v tom, že můžeš přebíjet podle potřeby na HEATy. Musí to bejt úžasnej pocit, když se dostaneš do situace, že nepřítele neobjedeš a máš v zásobníku 10 nábojů, kterýma mu budeš hladit lak.

Včera jsem doháněl kily na Frantíkách a po Britech, kde to s FV bylo trochu utrpení, to s Batákem a 50B nebylo tak zlý, zásobník je zásobník.
Goldnoob team proud member!
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Václav Sedlář »

já poslední dobou s KV-2 už moc nejezdím, nevím zda tomu zhoršili přesnost, ale i když doměřím, tak to lítá po obvodu kruhu... Už jsem se takhle netrefil několikrát do tanku, který stál 70 metrů ode mě...
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Zdarec, nevíte někdo o hezkým invite kodu? A jde ten kod použít, když hráče pozvu kvůli tomu Т95Е2? Rekrut má ze svýho naverbování nějaký výhody mimo bonusů v četách, který se konat nebudou. Nebo dostává odměnu jenom náborář?
Děkuji a přeji vše nej do Nového roku :-)

A WG mi dneska zatím dělá jen radost. Asi se rozhodli, že ze mě letos bude fialka ;-)
1x WT pz4 + 3x RU 251 + 1x Bat = WN8: 6 270 WIN: 3 / 5 (60.00%) DMG: 15 731 (3 146) SDMG: 5 623 (1 124) KILL: 14 (2.80) SPOT: 17 (3.40)
Bat 25t: Top Gun, High Caliber, Radley-Walters's Medal,"Ace Tanker"
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Invite kód můžeš použít, výhody jsou pro oba, ale jen pokud budete hrát společně. Pokud ne, tak dostaneš pouze ten tank a ten pozvaný nic.

www.worldoftanks.eu/cs/content/docs/invitefriend/
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“