http://wotreplays.eu/site/1475280#mines ... illon_25_t
Jedno MKo, za který bych se měl spíš stydět
http://wotreplays.eu/site/1475282#malin ... ux-m41_hmc
Moderátor: Baneshee





Ano tohle ti jde určitě líp.petrxp píše:Relativně snadné "M", ale potěší, jak se dobývá malinovka s partou nobů.
http://wotreplays.com/site/1466626#mali ... trxp-kv-85



Pocitově a výkonově necítím nějaký rozdíl, je to furt dost OP tank, prostě vystřelíš a musíš se schovat/přemístit.. Na můj styl hraní je alfa i omegou, takže 122mm je jasná volba. Lepší než KV2/152mm s rld 23sjack08 píše:Jak se teď jezdí s tou Kv-85 po nerfu KV-1s? Přemýšlím že bych ji pořídil, ale podle údajů je dost nepřesná, dlouho nabíjí a je papírová. nebo je stejná jako KV-1S?




Moje KV2 aktuálně, bia ještě nemám a místo nabijáku tam mám ventilaci, pohon a bino. Tak jak tak to je napůl arty rldTak nevim, kde si vzal že KV-2 nabiji 23s
Ale musí ji první nějak smysluplně trefit, nejlépe do boku, že jo ?KV-2 vypne KV-85 na ranu.




No právě, to je to co KV2 s 152mm moc nejdeWenzelLAH píše:KV-85 daš s KV-2 i zepredu na ranu, musis jen domiřit.




