Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Moderátoři: Walker1134, PKBO
- Michael24
- Středně pokročilý

- Registrován: 01. led 2009
- Bydliště: Rakovník/Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Samozřejmě dneska stavět pouze na Sandy Bridge, 760 je už dávno "out"
Takže pokud chceš v budoucnu zkusit taktovat (určitě doporučuji), tak 2500K.. Jestli ne, tak pouze 2500 bez "K" 
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Tak nakonec tedy ten Sandy. Když to zhrnu. Pc "složené". Case a DVD mechanika už je maličkost. To bych měl mít ten 18,5tis. strop. Kdybych si připlatil ještě tisíc korun, tak do čeho a jestli poznám rozdíl nebo radši ušetřit a pořídit SSD disk ?
to Hladis: ja hybernoval pět let
Poslední rok a půl jedu na kombinaci Netbook + Xbox. Jenže xbox omrzel na hry. Chybí mi prostě PC online hry
tak teď když už mám po škole, tak si chci pořídit něco konečě pořádný počítač 
to Hladis: ja hybernoval pět let
Naposledy upravil(a) Hedis dne stř 5. říj 2011, 18:08, celkem upraveno 1 x.
- Michael24
- Středně pokročilý

- Registrován: 01. led 2009
- Bydliště: Rakovník/Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Ona tu někde byla zmíněna nějaká grafika od AMD? Přelétl jsem předchozí příspěvky a nic mě do očí neuhodilo... Ale samozřejmě můžeš koukat i po HD 6950 s tím, že se pak dá odemknout na HD 6970... Ani jednou kartou chybu neuděláš... 
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Na MMO hry je ten 2500K idealni.
Case neni malickost .....co si chces koupit ?
SSD je drahy ,kolik na nej muzes obetovat.
Jinak doporucuju trochu pocist HW magaziny a trochu si nastudovat co se za ty roky zmenilo
Case neni malickost .....co si chces koupit ?
SSD je drahy ,kolik na nej muzes obetovat.
Jinak doporucuju trochu pocist HW magaziny a trochu si nastudovat co se za ty roky zmenilo
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Asi něco takového bych pořídil. Nevím jaký by to měl být. Nejde mi o vzhled, ale o nejnižší cenu.
SSD budu kupovat až tak za měsíc dva
SSD budu kupovat až tak za měsíc dva
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Takovy pekny kompik je volovina davat do papirovy krabice za par kacek ,ale priplatit si na kvalitni
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY11UL
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY11UL
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
V čem je kvalitní ten case? Mě stači uplná nula. Já potřebuju výkon, tak chci za nejmenší peníze koupit Case 
- jurka55
- Nováček

-
- Registrován: 29. zář 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Taky me mrzi ze se tu nikde neobjevila grfika od ATI.Pomer cena/vykon je uplne nekde jinde nez u nVidie.Ja mam ted novou hd6950 a uplna parada.Nemam s nicim problem a grafika je naprosto vynikajici.nVidii bych uz rozhodne nevolil.
- jurka55
- Nováček

-
- Registrován: 29. zář 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Jenomze ten vykon musis taky nejak uchladit a bez kvalitni case to pujde jenom tezko v horkych letnich dnech.
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Tak nějakou nejlevnější alternativu casu, který jde
- jurka55
- Nováček

-
- Registrován: 29. zář 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 90UR1NYZ3F
z tech levnejsich by tomu mohlo sluset i tohle.Alke hlavne zalezi na rozmerech chladice na CPU no
z tech levnejsich by tomu mohlo sluset i tohle.Alke hlavne zalezi na rozmerech chladice na CPU no
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Bez tech nesmyslnych fanatickych narazek a hype prosimjurka55 píše:Taky me mrzi ze se tu nikde neobjevila grfika od ATI.Pomer cena/vykon je uplne nekde jinde nez u nVidie.Ja mam ted novou hd6950 a uplna parada.Nemam s nicim problem a grafika je naprosto vynikajici.nVidii bych uz rozhodne nevolil.
- jurka55
- Nováček

-
- Registrován: 29. zář 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Tak samozdrejme je to jenom nazor cloveka,ale myslim ze to tak je.o trosku slabsi vykon to sice ma,ale zase cena je tomu rozhodne umerna a ne jako u nVidie.Tam jsou ty ceny opravdu trosku jinak staveny.
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Tak nakonec už jsem rozhodnutý a nebudu asi už nic měnit. Děkuju moc všem za vše Sestava je taková http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... HU010Z3F01
Jen se chci ještě na něco zeptat. Ten chladiš na procesoru, který přidávají k balení procesoru Intel 2500K bude stačit nebo si mám radši pořídit ten co mám v košíku v odkazu?
Jen se chci ještě na něco zeptat. Ten chladiš na procesoru, který přidávají k balení procesoru Intel 2500K bude stačit nebo si mám radši pořídit ten co mám v košíku v odkazu?
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Nech si ten v kosiku. Ten pribaleny je jen malicky kus hliniku s vetrnikem. Sice to procik uchladi do 4GHz ,ale teploty a hluk jsou pak enormni.
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
- dosku by som možno dal skôr Asrock Z68 Pro3-M alebo Asrock P67 Performance
- tá skrinka nič moc, ale ak sa ti páči ok
- ak ti nebude vadiť vyššia hlučnosť tak stačí aj box...
- tá skrinka nič moc, ale ak sa ti páči ok
- ak ti nebude vadiť vyššia hlučnosť tak stačí aj box...
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Ty NZXT na Alfe nejsou a vubec tam maji dost omezeny vyber. Tam vychazeji v tyhle cene jen ty CMka.
- Jake15
- Nováček

-
- Registrován: 15. srp 2011
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Dobrý den
Líbí semi tato sestava, jestli můžu poprosit můžete to po případě zkouknou, a poradit mi?
Díky
Tato sestava je do 17 000,-Kč
Zákldní deska GIGABYTE Z68AP-D3:
RAM ZEPPELIN 6GB KIT DDR3 1600MHz GOLD:
CPU INTEL Core i5-2500:
Grafika GAINWARD GTX560 2GB DDR5:
HDD WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB:
Zdroj LC POWER LC6600GP:
Chladič HDD PrimeCooler PC-HDB(HP) Heatpipe:
Kabel datový k HDD SATA 3.0, 1xHDD, 0.5m:
Kabel napájecí 230V k PC 1.8m, černý
Skříň C-TECH OLYMPIX:
ROM SAMSUNG SH-222AB černá:
OEM HDMI 1.4 propojovací 2m:
a nebo tuto?
Tato sestava je tak cca 20 000,-Kč
Zákldní deska GIGABYTE Z68AP-D3:
RAM ZEPPELIN 6GB KIT DDR3 1600MHz GOLD:
CPU INTEL Core i5-2500:
Grafika GAINWARD GTX570 1.28GB DDR5:
HDD WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB:
Zdroj LC POWER LC6600GP:
Chladič HDD PrimeCooler PC-HDB(HP) Heatpipe:
Kabel datový k HDD SATA 3.0, 1xHDD, 0.5m:
Kabel napájecí 230V k PC 1.8m, černý
Skříň C-TECH OLYMPIX:
ROM SAMSUNG SH-222AB černá:
OEM HDMI 1.4 propojovací 2m:
Líbí semi tato sestava, jestli můžu poprosit můžete to po případě zkouknou, a poradit mi?
Díky
Tato sestava je do 17 000,-Kč
Zákldní deska GIGABYTE Z68AP-D3:
RAM ZEPPELIN 6GB KIT DDR3 1600MHz GOLD:
CPU INTEL Core i5-2500:
Grafika GAINWARD GTX560 2GB DDR5:
HDD WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB:
Zdroj LC POWER LC6600GP:
Chladič HDD PrimeCooler PC-HDB(HP) Heatpipe:
Kabel datový k HDD SATA 3.0, 1xHDD, 0.5m:
Kabel napájecí 230V k PC 1.8m, černý
Skříň C-TECH OLYMPIX:
ROM SAMSUNG SH-222AB černá:
OEM HDMI 1.4 propojovací 2m:
a nebo tuto?
Tato sestava je tak cca 20 000,-Kč
Zákldní deska GIGABYTE Z68AP-D3:
RAM ZEPPELIN 6GB KIT DDR3 1600MHz GOLD:
CPU INTEL Core i5-2500:
Grafika GAINWARD GTX570 1.28GB DDR5:
HDD WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB:
Zdroj LC POWER LC6600GP:
Chladič HDD PrimeCooler PC-HDB(HP) Heatpipe:
Kabel datový k HDD SATA 3.0, 1xHDD, 0.5m:
Kabel napájecí 230V k PC 1.8m, černý
Skříň C-TECH OLYMPIX:
ROM SAMSUNG SH-222AB černá:
OEM HDMI 1.4 propojovací 2m:
- Riku
- Začátečník

- Registrován: 01. zář 2005
Re: Sestavy do 20.000,-
budeš chtít přetaktovat? na co budeš pc využívat?Jake15 píše:...
zdroj děsnej, chladič HDD si myslim že zbytečnej, case papírák, HDD tam máš jen 5400rpm..
co ty kabely? ke zdroji napájecí je, k HDD je taky, k monitoru nevim jestli dávaj HDMI
takhle bych to viděl do 20.000,- Kč s možností přetaktovat CPU
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RK0113ID01
PS5 Pro | LG OLED CX55
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Jake15
Ty kompy oba jsou spatne. Riku napsal peknou sestavu ,jen skrin bych volil asi jinou. Zalezi z jakeho shopu chces brat. Z Alfy v tyhle cenovy realaci teba http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY1201 nebo pokud pritlacis na penezenku http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY11UL ci http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY174G
Ty kompy oba jsou spatne. Riku napsal peknou sestavu ,jen skrin bych volil asi jinou. Zalezi z jakeho shopu chces brat. Z Alfy v tyhle cenovy realaci teba http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY1201 nebo pokud pritlacis na penezenku http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY11UL ci http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY174G