FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014
Moderátor: morke
- python.p
- Pokročilý

- Registrován: 08. úno 2010
- Kontaktovat uživatele:
Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014
Tak přišli s AiO kde už taky není moc co vymýšlet...
Teda jakože za posledních pár let, je tu jen mírná evoluce. Noctuu mám rád, ale posledních pár let nic zásadního nepředvedla, žel bohu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Delidy a návrhy PC na míru najdete zde
Delidy a návrhy PC na míru najdete zde
- iambenny
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2013
Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014
Ale tak zase začali dělat třeba látkové tašky NP-TB1.
(jakože fakt)
(jakože fakt)
- satanicek666
- Začátečník

- Registrován: 17. bře 2014
- Bydliště: Sečovce
Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014
no ale aj tricka a mikiny

AMD 9800x3d 5,3Ghz CO-40 = NOCTUA d15 G2= MSI B850 Tomahawk = KINGSTON 64gb 6000mhz cl30 = MSI 5090 Vanguard = Ssd: M2 WD 850x 1tb Win11 + M2 WD 850x 4tb + 850 evo 2tb = LIAN LI 217 black = Fany: 3x NOCTUA a14x25 G2-in + 3x NOCTUA a14x25r G2-out + 3x NOCTUA a12x25 G2-bottom = FSP Hydro Ti Pro 1kw = LG C2 42" = Per: LOGI g915 tkl + LOGI g pro wire + LOGI g440 hard + XBOX Wire Controller = Audio: TOPPING dx5 II = MACKIE mr524 = MEZE 99 classic V2
- satanicek666
- Začátečník

- Registrován: 17. bře 2014
- Bydliště: Sečovce
Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014
no co vy na noctua aio???
https://www.techpowerup.com/review/noct ... pu-cooler/
https://www.guru3d.com/review/noctua-nl ... er-review/
https://www.techpowerup.com/review/noct ... pu-cooler/
https://www.guru3d.com/review/noctua-nl ... er-review/
AMD 9800x3d 5,3Ghz CO-40 = NOCTUA d15 G2= MSI B850 Tomahawk = KINGSTON 64gb 6000mhz cl30 = MSI 5090 Vanguard = Ssd: M2 WD 850x 1tb Win11 + M2 WD 850x 4tb + 850 evo 2tb = LIAN LI 217 black = Fany: 3x NOCTUA a14x25 G2-in + 3x NOCTUA a14x25r G2-out + 3x NOCTUA a12x25 G2-bottom = FSP Hydro Ti Pro 1kw = LG C2 42" = Per: LOGI g915 tkl + LOGI g pro wire + LOGI g440 hard + XBOX Wire Controller = Audio: TOPPING dx5 II = MACKIE mr524 = MEZE 99 classic V2
- mouldy
- Pokročilý

- Registrován: 10. črc 2009
- Bydliště: Plzeň
Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014
Že podobně výkonný Arctic stojí třetinu a chladí i VRM/SSD. 
Ryzen 9800X3D@PBO+200/-35CO/2,2GHz FCLK|| Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB 6GHz CL28 Timing OC|| RTX 5080 GAMING OC 16G@~3,25GHz/36GHz 420W || Crucial T700 4TB + CL-SSD V2 || Lexar NM790 4TB || XPG CORE REACTOR II 1000W || Be quiet! Silent Base 802 || Dell Alienware AW3425DW QD-OLED / TCL 65C7K QD-MiniLED