FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014

Vše co se týká chlazení vzduchem - větráčky, ventilátory, žebrované pasivy, atp.

Moderátor: morke

Odpovědět
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014

Příspěvek od python.p »

Tak přišli s AiO kde už taky není moc co vymýšlet... :D Teda jakože za posledních pár let, je tu jen mírná evoluce. Noctuu mám rád, ale posledních pár let nic zásadního nepředvedla, žel bohu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Delidy a návrhy PC na míru najdete zde
iambenny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2013

Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014

Příspěvek od iambenny »

Ale tak zase začali dělat třeba látkové tašky NP-TB1.

(jakože fakt)
satanicek666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. bře 2014
Bydliště: Sečovce

Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014

Příspěvek od satanicek666 »

no ale aj tricka a mikiny :D :D
AMD 9800x3d 5,3Ghz CO-40 = NOCTUA d15 G2= MSI B850 Tomahawk = KINGSTON 64gb 6000mhz cl30 = MSI 5090 Vanguard = Ssd: M2 WD 850x 1tb Win11 + M2 WD 850x 4tb + 850 evo 2tb = LIAN LI 217 black = Fany: 3x NOCTUA a14x25 G2-in + 3x NOCTUA a14x25r G2-out + 3x NOCTUA a12x25 G2-bottom = FSP Hydro Ti Pro 1kw = LG C2 42" = Per: LOGI g915 tkl + LOGI g pro wire + LOGI g440 hard + XBOX Wire Controller = Audio: TOPPING dx5 II = MACKIE mr524 = MEZE 99 classic V2
satanicek666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. bře 2014
Bydliště: Sečovce

Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014

Příspěvek od satanicek666 »

AMD 9800x3d 5,3Ghz CO-40 = NOCTUA d15 G2= MSI B850 Tomahawk = KINGSTON 64gb 6000mhz cl30 = MSI 5090 Vanguard = Ssd: M2 WD 850x 1tb Win11 + M2 WD 850x 4tb + 850 evo 2tb = LIAN LI 217 black = Fany: 3x NOCTUA a14x25 G2-in + 3x NOCTUA a14x25r G2-out + 3x NOCTUA a12x25 G2-bottom = FSP Hydro Ti Pro 1kw = LG C2 42" = Per: LOGI g915 tkl + LOGI g pro wire + LOGI g440 hard + XBOX Wire Controller = Audio: TOPPING dx5 II = MACKIE mr524 = MEZE 99 classic V2
mouldy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009
Bydliště: Plzeň

Re: FAQ: Chladič CPU - aktualizace 14.11.2014

Příspěvek od mouldy »

Že podobně výkonný Arctic stojí třetinu a chladí i VRM/SSD. :roll:
Ryzen 9800X3D@PBO+200/-35CO/2,2GHz FCLK|| Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB 6GHz CL28 Timing OC|| RTX 5080 GAMING OC 16G@~3,25GHz/36GHz 420W || Crucial T700 4TB + CL-SSD V2 || Lexar NM790 4TB || XPG CORE REACTOR II 1000W || Be quiet! Silent Base 802 || Dell Alienware AW3425DW QD-OLED / TCL 65C7K QD-MiniLED
Odpovědět

Zpět na „Vzduch“