UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
Snake05
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2006

Příspěvek od Snake05 »

banky tym,ze maju proxy a monitor,vysoke zabezpecenie,tak mas potom malo casu,najlachsie je ked si kupis hud connection analyser,proxy bypass,monitor bypass a firewall bypass,s tym sa dostanem ja do administracie za par minut a nikto ta tam nehlada :wink:

edit:a zas ma chytili,neviem ci sa mi to este chce hrat odznovu :x :sad:
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

zase nejaka chybka, aspon vidis, ze byt hackerem neni zadna stranda :-).

btw. delj si zalohu savu, nebudes muset porad rozehravat od znova ;).
---
Primátor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. zář 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Primátor »

J X P píše:zase nejaka chybka, aspon vidis, ze byt hackerem neni zadna stranda :-).

btw. delj si zalohu savu, nebudes muset porad rozehravat od znova ;).
Jop, na to sem uz taky prisel :)
Ox!
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2006

Please Help

Příspěvek od Ox! »

Pokud můžete někdo odpovědět prosím o pomoc vzhledem k první misi. Ze začátku jsem ji nechal být a ted se k ní chci vrátit, ale když hacknu ARC Centrální komp tak nemůžu najít to IP ze kterýho šel ani když to proženu LogUnDeleterem. Pls pokud někdo můžete poradte mi :old9:
Zbyna
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zbyna »

Tak jsem se do toho taky pustil... Chytlo mě to teda hodně, jen mám problém... Přemostím se vždycky přes dost serverů (většinou banky, kde jsem založil účet)... Jenže ikdyž mi nikdo nenapíše že jsem byl odhlášen cílovým hostitelem a email o tom, že tohle je varování, tak mě po čase dostanou... Trace tracker mám, nikdy mě nechytli při činu, logy mažu na InterNIC (na ten se připojuju vždy první-četl jsem někde v tipech, že je to nejlepší) a na cílovém hostiteli...

Máte někdo nějaký tip?

//Tak už nejspíš vím. Mazal jsem na InterNICu komplet celý log, takže tam vždycky při odhlášení zůstalo 127.0.0.1 zavřel spojení... asi vyřešeno, dám si na to pozor :))
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Please Help

Příspěvek od J X P »

Ox! píše:Pokud můžete někdo odpovědět prosím o pomoc vzhledem k první misi. Ze začátku jsem ji nechal být a ted se k ní chci vrátit, ale když hacknu ARC Centrální komp tak nemůžu najít to IP ze kterýho šel ani když to proženu LogUnDeleterem. Pls pokud někdo můžete poradte mi :old9:
hlavni pribeh se spousti jen do urciteho casu. proste musis se po prijmuti mailu na uvedeny server pripojit. nic se nestane, ale tvoje IP bude zaevidovana a pak budes postupne vtazen do pribehu. Kdyz toto neudelas tak pak muzes hrat donekonecna jen mise, ale to opravdu neni ono ;).

4 Zbyna: jj, vse jiz tady bylo receno. je dobre, ze jsi na to dosel. nikdy neni jiste, jestli jsi byl dost rychly ... hlavne nepodcenuj passive tracking v pripade hackovani banky ... ti ho maji opravdu rychly, takze musis vse delat jak se ma, aby jsi mel jakous takous jistotu, ze te necapnou na neco jinyho ;).
---
Ox!
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2006

Příspěvek od Ox! »

Potřeboval bych poradit. Dostal jsem se do čtvrté mise za Arunmor a nemůžu se dostat do toho hlavního počítače. Hacknul jsem celou LAN našel ten telefon připojím se přes 50 kompů použiju Bypass a LanSpoof a stejně, když chci použít adminův hlas pro připojení tak mě začnou sledovat. :x Prosím o pomoc.
Zbyna
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zbyna »

Takže, během těch tří dnů hraní mě to neuvěřitelně chytlo. Ještě, že jsem začal zálohovat...

Zatím jsem si netroufl na nic většího než převod peněz z konta na cizí... Převedl jsem si k sobě něco kolem milionu, nakoupil to nejlepší hw, sw, zabezpečení... Pak mi motion sensor zčervenal, tak jsem odpálil bránu a znova si zařídil to nejlepší (něco mi ještě zbylo :) ), jenže po 15 minutách hraní mi uplink oznámil, že popřel veškerou spolupráci se mnou a bla bla, znáte to :)
Marně přemýšlím, kde jsem udělal chybu, jestli v tom mělo prsty ten neobvyklý počet lidí, pohybujících se kolem brány. Kdo ví...

Přemýšlím, jestli začít uplně od znova. Jsem na prvním místě v hodnocení, rank Mág. Notorický :D
Ox!
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2006

Příspěvek od Ox! »

Tak jsem dohrál hlavní příběh Uplinka. Hrál jsem za Arunmor a ta poslední mise mi dala zabrat, ale zvládl jsem to a žiju svobodně dál. Ted už jenom občas hacknu nějakou banku nebo udělám nějakou misi je to super. :D
Ox!
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2006

Příspěvek od Ox! »

Ahoj lidi. Prosím nevíte někdo kde se dá stáhnout to Developer CD na upravování Uplinku?? :old9: Myslím, že J X P o něm psal, že si tím Uplink hodně upravil k obrazu svému.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Ox! píše:Ahoj lidi. Prosím nevíte někdo kde se dá stáhnout to Developer CD na upravování Uplinku?? :old9: Myslím, že J X P o něm psal, že si tím Uplink hodně upravil k obrazu svému.
ee, to je bonusove CD, ktere dostanes kdyz si zakoupis hru primo v anglii. lidi co ho maji delaji ruzne mody, jako napr. mnou zminovany FBI mod. Ja jsem pouze zkombinoval jiz existujici modifikace do vlastni Uplinkove kompilace ;).
---
Ox!
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2006

Příspěvek od Ox! »

Jěště bych měl jeden dotaz. Dá se nějak vyrobit vlastní Gateway do hry i bez Developer CD??
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Ox! píše:Jěště bych měl jeden dotaz. Dá se nějak vyrobit vlastní Gateway do hry i bez Developer CD??
nedelal jsem, ale na http://www.modlink.net/ by jsi mohl neco najit ;). hlavne desitky gateway, siti a mnoho dalsiho ;).

jinak jeste bych rad doporucil http://neott.uplinkcorp.com/fbi/fbi.html o mnou zminovanem FBI dev modu ;).
---
Ox!
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2006

Příspěvek od Ox! »

nedelal jsem, ale na http://www.modlink.net/ by jsi mohl neco najit Wink. hlavne desitky gateway, siti a mnoho dalsiho Wink.
Tuto strámku už jsem také objevil.
jinak jeste bych rad doporucil http://neott.uplinkcorp.com/fbi/fbi.html o mnou zminovanem FBI dev modu Wink.
FBI Mod mám již stažený, ale jěště jsem ho nezkoušel. Mám také SimplyMod
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

Čau lidi,
vy jste mě tak bezvadně navnadili, že se od toho nemůžu odtrhnout (skoro). Ale teď mám jeden problém : Mám za úkol překopírovat databázi, takže jsem překopíroval všechny soubory s příponou .dat na ten server co mě zadali, dekryptoval a odeslal jim mail o dokončení, ale oni že prej na tom serveru nevidí žádný soubory. Tak nevím co mám dělat.

Předem díky
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

fast4shoot píše:Čau lidi,
vy jste mě tak bezvadně navnadili, že se od toho nemůžu odtrhnout (skoro). Ale teď mám jeden problém : Mám za úkol překopírovat databázi, takže jsem překopíroval všechny soubory s příponou .dat na ten server co mě zadali, dekryptoval a odeslal jim mail o dokončení, ale oni že prej na tom serveru nevidí žádný soubory. Tak nevím co mám dělat.

Předem díky
Možná (hodně) blbá otázka, ale rači se zeptám a pokusim se aspoň trošku pomoct než nic. Na tom jejich file serveru je eště šipka dolů (pokud je tam víc soborů), tak jesli sis jí třeba nevšiml...? :oops:
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

Jaitni píše: Možná (hodně) blbá otázka, ale rači se zeptám a pokusim se aspoň trošku pomoct než nic. Na tom jejich file serveru je eště šipka dolů (pokud je tam víc soborů), tak jesli sis jí třeba nevšiml...? :oops:
Jo, tý sem si všiml, kontroloval jsem to aspoň čtyřikrát, jestli mám všechno. Bylo tam celkem osm databázových souborů (mám dojem že SIM-corp 0.dat - SIM-corp 7.dat)
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

fast4shoot píše:
Jaitni píše: Možná (hodně) blbá otázka, ale rači se zeptám a pokusim se aspoň trošku pomoct než nic. Na tom jejich file serveru je eště šipka dolů (pokud je tam víc soborů), tak jesli sis jí třeba nevšiml...? :oops:
Jo, tý sem si všiml, kontroloval jsem to aspoň čtyřikrát, jestli mám všechno. Bylo tam celkem osm databázových souborů (mám dojem že SIM-corp 0.dat - SIM-corp 7.dat)
Pak už bych jenom zkusil nahrát všechny soubory co tam sou...
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

Jaitni píše: Pak už bych jenom zkusil nahrát všechny soubory co tam sou...
To jsem taky zkoušel, ale ten file server vzal maximálně 11 souborů, víc sem tam prostě nenacpal (file_copier jednoduše stále psal Select Memory Slot a ať jsem klikal kamkoliv, tak to tam hodit nechtěl).

edit: nejspíš to bude nějaká chyba, no
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
KickMan
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2006

Příspěvek od KickMan »

Zdarec lidi, jak se pouziva pls ten log-deleter?kde ho mam na co pouzit, a rekne te mi kolik ma plna verza Mb. dikes
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“