World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
On byl asi 4 nebo 5 let v Esubě CS sekce. takže má tendence hodně hrotit nesmysly.
https://www.youtube.com/watch?v=9iOsht7SPnc
https://www.youtube.com/watch?v=nPCyn-T0h3c
https://www.youtube.com/watch?v=9iOsht7SPnc
https://www.youtube.com/watch?v=nPCyn-T0h3c
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Něco jsem hledal ve screenech a našel jsem tohle. Potkal někdo někdy někoho horšího s tolika bitvama? 


Goldnoob team proud member!
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
To je asi jen bot, co stoji na spawnu, ne? Na takovy wnko bys nesmel snad ani vystrelit.
Ale nechapu proc. Takhle se probotuje az k desitce, a co potom? Co asi tak uhraje? To ho bude bavit, kdyz dostane na prdel snadi od osmicek? Nechapu tyhle smejdy.
btw: Arty log mod pobavil
btw: Arty log mod pobavil
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Zatím se stihl probotovat jen na několik sedmiček, ještě tak 3 roky a možná tu desítku bude mít 
Joo arty log je fajn, člověk tak má opravdu přehled o tom, jak moc ho ti kryplíci klikací mají rádi.
Joo arty log je fajn, člověk tak má opravdu přehled o tom, jak moc ho ti kryplíci klikací mají rádi.
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Dřív v WN7 šlo jít i do mínusu. Tohle asi bude podobnej případ.
Thellwin: na někoho kdo má v garáži dvě desitkovy artyny docela silný slova. A je mi u prdele že sis je preskakal za volný, nemáš je pro pravidelný hraní a na všech artynach dohromady máš jen 1300 bitev.
Thellwin: na někoho kdo má v garáži dvě desitkovy artyny docela silný slova. A je mi u prdele že sis je preskakal za volný, nemáš je pro pravidelný hraní a na všech artynach dohromady máš jen 1300 bitev.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Já taky dříve hrával arty, ale po tom, co se z nich stala taková rakovina, jsem všechny, co jsem měl, prodal... je teda fakt, že já mám 1150 bitev na nich za ani ne poloviční celkové množství bitev, než má Thellwin
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Artyny byly ve hře od začátku, a bývaly o dost přesnější. Kdy se z nich stala taková rakovina?
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Nebývalo jich takové obrovské množství + nebylo tolik vysokých tierů, co by mohly dávat bomby jak hovado.... předtím to bylo akorát o Obj. 261, GWE, T92, M40/M43... dneska k tomu máš všechny vyšší tiery britů (hlavně stupidní CGC), máš tam M53/M55, k tomu to hraje o dost víc lidí, takže ten počet artyn je možná i několika násobně větší, když k tomu připočítáme ještě všechny ty osmé tiery, které vznikly, aby se celé lajny doplnily na desátý tier.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Přiznám se, že jsem z toho co jsi napsal nepochopil, jestli mě hejtíš za to, že hejtím artyny a sám na nich mám taky nějaké bitvy nebo neDAveDOG píše:Thellwin: na někoho kdo má v garáži dvě desitkovy artyny docela silný slova. A je mi u prdele že sis je preskakal za volný, nemáš je pro pravidelný hraní a na všech artynach dohromady máš jen 1300 bitev.
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Thell: Jo všichni jsou kriplové protože si dovolili hrát artynu a trefit zrovna Tebe, který jsi NIKDY arty nehrál a těch 1300 bitev v artyně Ti někdo připsal na účet omylem.
BS: Nevidím že by ve hře několikanásobně vzrostl počet artyn. Artyny měnili před víc jak třemi roky - 6/2013, a tehdy jsem ještě hrával aktivně. Teď už jen pasívně sleduji spíš streamy a vlastní ženu jak se u toho nervuje. Vidím spíš mnohem větší důraz na tanky s vysokým DPM, na staty a znaky na dělech a mnohem vyšší toxicitu hry. I když teď po částečné blokaci chatu to je o něco lepší. Pancíř teď skoro nic neznamená (mimo pár nesmyslných tanků jako třeba 110E5), každej nabije lepší APCR/HEAT a jede se dál.
BS: Nevidím že by ve hře několikanásobně vzrostl počet artyn. Artyny měnili před víc jak třemi roky - 6/2013, a tehdy jsem ještě hrával aktivně. Teď už jen pasívně sleduji spíš streamy a vlastní ženu jak se u toho nervuje. Vidím spíš mnohem větší důraz na tanky s vysokým DPM, na staty a znaky na dělech a mnohem vyšší toxicitu hry. I když teď po částečné blokaci chatu to je o něco lepší. Pancíř teď skoro nic neznamená (mimo pár nesmyslných tanků jako třeba 110E5), každej nabije lepší APCR/HEAT a jede se dál.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Kdo jsi bez viny hoď kamenem? To by asi téměř nikdo nemohl v té hře nadávat na nic 
Ta hra je tak postavená, že člověk na něco nadává ačkoliv to sám někdy využívá ve svůj prospěch. Nadávám na goldy a sám si jima nekdy pomáhám, nadávám na MM a sám jsem někdy rád, když to nalosuje tak, že to můžu drtit, nadávám na artyny a sám si někdy taky kliknu, tak to prostě je. Jsou to věci, který kdyby byly udělaný líp (goldy a jejich systém, mm) a nebo v tý hře nebyly (artyny) tak by ta hra byla lepší.
...
BTw, Mko s Obj 260 za nic moc bitvu, už jsem měl určitě lepší, vystřelil jsem pár goldů a neklikla mě žádná artyna, protože tam žádná nebyla
http://wotreplays.com/site/3137640#stats
Ta hra je tak postavená, že člověk na něco nadává ačkoliv to sám někdy využívá ve svůj prospěch. Nadávám na goldy a sám si jima nekdy pomáhám, nadávám na MM a sám jsem někdy rád, když to nalosuje tak, že to můžu drtit, nadávám na artyny a sám si někdy taky kliknu, tak to prostě je. Jsou to věci, který kdyby byly udělaný líp (goldy a jejich systém, mm) a nebo v tý hře nebyly (artyny) tak by ta hra byla lepší.
...
BTw, Mko s Obj 260 za nic moc bitvu, už jsem měl určitě lepší, vystřelil jsem pár goldů a neklikla mě žádná artyna, protože tam žádná nebyla
http://wotreplays.com/site/3137640#stats
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Každej si zanadává když ho arty vypne na ránu, ale tohle už opravdu není nadávání.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
DD Po precteni toho cos tu vyplodil jsem dospel k zaveru ze jsi nikdy nehral za pekne barevny ucet. Je kurva velky rozdil jestli mas okolo 2500 wn nebo 1800. Sam to vidim kdyz hraju na uctech kolegu z prace pripadne kamaradu. Vsadil bych rocni plat ze na mym uctu absolvuju nejvetsi focus od rakovin jenom kvuli prijebanemu xvm a samo se k tomu pridava i clantag.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Thell: Hele neřeš to. Každej máme evidentně jinak nastavený normy. Mě se třeba příčí nadávky o rakovině, koncentrácích a všeobecně přání smrti. Titulovat někoho kriplem jen proto že tě trefil artynou je taky ukázka tvých kvalit. Pro někoho je hráč v artyně automaticky špatnej i ve vlastní týmu - protože přece on za to může že je na druhé straně taky artyna.
Řešení problémů ve WOTku bylo navrhnuto spoustu a je jen na WG co s tím udělají. Hra je to dobře vymyšlená, ale pro mě už svého vrcholu dosáhla a teď už docela stagnuje, né-li pozvolna klesá.
Jeltík: Jo jistě, to je taky jeden z problémů. Ano ve hře je WN focus. Ne nikdy jsem nebyl fialka a ani jsem nehrál na takovém účtu. Jen vidím jak si ty fialky jezdí pořád na ta stejná místa, a jsou chtiví co nejvyššího dmg. A když vykouknou na stejném místě poněkolikáté, tak se diví že přiletí granát. I kdyby se skryly staty, tak by furt nadávali.
BTW: co se stalo s ANV že je na Vás takovej focus? Já ten clantag také dost dlouho vozil, ale v jiné době a mimo CSA (resp. tehdejší šedé aliance) jsme vyloženě nikomu trnem v oku nebyli.
Řešení problémů ve WOTku bylo navrhnuto spoustu a je jen na WG co s tím udělají. Hra je to dobře vymyšlená, ale pro mě už svého vrcholu dosáhla a teď už docela stagnuje, né-li pozvolna klesá.
Jeltík: Jo jistě, to je taky jeden z problémů. Ano ve hře je WN focus. Ne nikdy jsem nebyl fialka a ani jsem nehrál na takovém účtu. Jen vidím jak si ty fialky jezdí pořád na ta stejná místa, a jsou chtiví co nejvyššího dmg. A když vykouknou na stejném místě poněkolikáté, tak se diví že přiletí granát. I kdyby se skryly staty, tak by furt nadávali.
BTW: co se stalo s ANV že je na Vás takovej focus? Já ten clantag také dost dlouho vozil, ale v jiné době a mimo CSA (resp. tehdejší šedé aliance) jsme vyloženě nikomu trnem v oku nebyli.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- J X P
- Středně pokročilý

- Registrován: 08. kvě 2004
Re: World of Tanks
Jeltiku, tak hraj hur, at zapadnes a mas horsi hodnoceni
.
Ja do toho nechci zasahovat, ale tohle nadavani na arti bylo vzdy a v podstate kazdy hrac s istezuje, ze se na nej SPG zameruji ... spatni hraci tvrdi, ze si SPG na lepsi hrace netroufne a dobri hraci, ze se zameruji jen na ne.
Ja hral SPG docela rad (cca 3000 bitev) a XVM jsem samozrejme pouzival. Kdyz byla sance, ze dobreho hrace trefim, tak jsem tak samozrejme ucinil, ale rozhodne jsem se celou dobu nezameroval na jeden cil, protoze bych sice mozna nakonec toho top hrace udolal, ale celkovy vysledek hry by byl velmi spatny.
Dobry hrac je dobry, ze se umi kryt, umi menit pozice a hlavne, umi delat uhybny "SPG" pohyb, kdy je zasah temer nemozny, nebo slozity. Nebo snad WG zrusilo dobu letu naboje a po kliknuti oblast zameru okamzite vybouchne?
Kazdy protivinik, ktereho je tezke znicit jsem nesnasel, ale to neznamena, ze budu nadavat na celou lajnu tanku. WG melo dat limit poctu SPG na tym a treba i mapu a tecka, problem vyresen. Misto toho designuji nesmyslny medaile na niceni SPG.
Ja do toho nechci zasahovat, ale tohle nadavani na arti bylo vzdy a v podstate kazdy hrac s istezuje, ze se na nej SPG zameruji ... spatni hraci tvrdi, ze si SPG na lepsi hrace netroufne a dobri hraci, ze se zameruji jen na ne.
Ja hral SPG docela rad (cca 3000 bitev) a XVM jsem samozrejme pouzival. Kdyz byla sance, ze dobreho hrace trefim, tak jsem tak samozrejme ucinil, ale rozhodne jsem se celou dobu nezameroval na jeden cil, protoze bych sice mozna nakonec toho top hrace udolal, ale celkovy vysledek hry by byl velmi spatny.
Dobry hrac je dobry, ze se umi kryt, umi menit pozice a hlavne, umi delat uhybny "SPG" pohyb, kdy je zasah temer nemozny, nebo slozity. Nebo snad WG zrusilo dobu letu naboje a po kliknuti oblast zameru okamzite vybouchne?
Kazdy protivinik, ktereho je tezke znicit jsem nesnasel, ale to neznamena, ze budu nadavat na celou lajnu tanku. WG melo dat limit poctu SPG na tym a treba i mapu a tecka, problem vyresen. Misto toho designuji nesmyslny medaile na niceni SPG.
---
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
A to si představ, že kolikrát ho otituluju (teda jen pro sebe, ale nahlas) i horšíma slovama. Prostě je to ventil, když člověka něco naštve a každej máme tu hranici nastavenou nějak, taky bych nikomu nevypisoval přání rakovin. A co si kdo myslí o mých kvalitách ve spojení s PC hrou je mi celkem jedno 
Ad stejná místa ... ony ty mapy jsou sice velké, ale velké % té plochy je víceméně ve většině situací pro nějaký efektní boj nepoužitelné, takže ano, s určitými tanky se stále a pořád jezdí na určitá místa, protože jsou klíčová a člověk ví, že tam je největší šance tu bitvu nějak ovlivnit a logicky, pokud se nejedná o redline kemp pozici, tak se tam člověk taky rozsvítí a artyna to na něj tak zkusí. A opravdu to není o nějakém vykouknutí po páté na stejném místě. Dost často se stačí někde spotnout pří průjezdu a opička v artyně to prostě zkusí i když mu o sto metrů dál svítí hevyna, na kterou má zásah mnohem jistější
J X P - úhybný manévr ve chvíli, kdy je zásah jenom dílem RNG? Kolikrát jsem uhnul právě do dopadu střely
Ad stejná místa ... ony ty mapy jsou sice velké, ale velké % té plochy je víceméně ve většině situací pro nějaký efektní boj nepoužitelné, takže ano, s určitými tanky se stále a pořád jezdí na určitá místa, protože jsou klíčová a člověk ví, že tam je největší šance tu bitvu nějak ovlivnit a logicky, pokud se nejedná o redline kemp pozici, tak se tam člověk taky rozsvítí a artyna to na něj tak zkusí. A opravdu to není o nějakém vykouknutí po páté na stejném místě. Dost často se stačí někde spotnout pří průjezdu a opička v artyně to prostě zkusí i když mu o sto metrů dál svítí hevyna, na kterou má zásah mnohem jistější
J X P - úhybný manévr ve chvíli, kdy je zásah jenom dílem RNG? Kolikrát jsem uhnul právě do dopadu střely
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
JXP: pokud nemáš nepovolený modifikace, tak nevíš kdy má arty nabito a kdy přesně klikne. Podle čeho jsi tedy určoval kdy udělat úhybný manévr? Podle žárovky? Ta má zpoždění asi 3 vteřiny (teda asi, pokud je to jinak tak mě opravte) a většina granátů letí kratší dobu.
Thell: Mám s artynama odehráno a nakoukáno dost na to abych věděl kam jsem střílel a taky za jakých okolností dostávají dmg hráči třeba na streamu. Když se spotneš při průjezdu přesně tam kam má arty namířeno a trefí tě tam, tak je asi něco s tím průjezdem špatně. Třeba to že tam všichni jezdí jak opice jen proto aby se dostali co nejdřív na jejich OP místečko kde se dají ten nej dmg.
Thell: Mám s artynama odehráno a nakoukáno dost na to abych věděl kam jsem střílel a taky za jakých okolností dostávají dmg hráči třeba na streamu. Když se spotneš při průjezdu přesně tam kam má arty namířeno a trefí tě tam, tak je asi něco s tím průjezdem špatně. Třeba to že tam všichni jezdí jak opice jen proto aby se dostali co nejdřív na jejich OP místečko kde se dají ten nej dmg.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Jo jo, všichni za kámen/skálu nebo k redlajně do křoví, aby něudělali něco špatně a nebyli za to spravedlivě potrestaní od nebeský rakovinyDAveDOG píše:Když se spotneš při průjezdu přesně tam kam má arty namířeno a trefí tě tam, tak je asi něco s tím průjezdem špatně. Třeba to že tam všichni jezdí jak opice jen proto aby se dostali co nejdřív na jejich OP místečko kde se dají ten nej dmg.
Já jsem myslel, že po cca 40k hrách co jsi v té hře odehrál, jsi pochytil jeden fakt, že DMG a kily jsou základem té hry a bez toho se většinou vyhrát nedá a aby jsi ten DMG a kily mohl dávat, tak buď ty sám se musíš ukázat nepříteli a nebo někdo jiný z tvého týmu. Zlé zlé ošklivé fialky, co se snaží z těch OP míst tu hru nějak tvořit a chudáci retardi v artynách pak po nich musí střílet, ačkoliv se jim u toho kroutí prsty
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Zlí Zlí osklivi artynáři co střílí jen a jen podle wnka. A ty zle artyny jim kazí hru. Fuj hamba jim!
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"