World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Ne ne, ještě včera tam bylo napsané, koho to je práce, ale dneska už ne (já si to nepamatuju)... ale je to někdo ze zahraničí
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: World of Tanks
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
ked sme u noobov
maximum OP tank v hre podľa mňa, kam sa hrabe e25
http://wotreplays.com/site/3206922#west ... _36_pak_40
maximum OP tank v hre podľa mňa, kam sa hrabe e25
http://wotreplays.com/site/3206922#west ... _36_pak_40
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
OK, dost bylo tanků pro děcka, jedna povedená s Obj 140 
http://wotreplays.com/site/3206894#moun ... object_140
http://wotreplays.com/site/3206894#moun ... object_140
Goldnoob team proud member!
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Z čirého zoufalství nad TD-15 jsem si koupil zpátky Focha 155 a aspoň se mi na 1. bitvu povedlo M. Ale to dělo je fakt děs. http://wotreplays.com/site/3209164#pari ... 0_foch_155
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
To už musí být mega zoufalost, dělat tu misi s tím úplně nejhorším kandidátem na její splnění
Grille Grille Grille ... to je ta správná cesta
Grille Grille Grille ... to je ta správná cesta
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Já vím, ale s ním mám samý zechcaný Ensk nebo Stalinshit. A když jsem včera chytl counter na Prochorovce, tak to kokoti capli a zbyla půlka týmu.
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
ty svátky a víkendy je nesmysl hrát
vlastní E50m z čech do mě střílí protože mám borsiga a čekám sám v křovíčku až mi někdo něco nasvítí a že mám jet dopředu kde nikdo není. Chlapec si asi plete TD s heavynou
Dneska 11 her a 10 proher ale stylem v prvních minutě 1:6 a konec prostě.
vlastní E50m z čech do mě střílí protože mám borsiga a čekám sám v křovíčku až mi někdo něco nasvítí a že mám jet dopředu kde nikdo není. Chlapec si asi plete TD s heavynou
Dneska 11 her a 10 proher ale stylem v prvních minutě 1:6 a konec prostě.
s Intelem na věčné časy
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Pokud jsi měl plné HP a on měl třeba 50, tak bych tě taky poslal do patřičných míst 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Taky záleží na mapě, jaká to byla fáze hry atd., těžko teď soudit, pokud máš, nahoď replay a budeme moudřejší 
Goldnoob team proud member!
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
popravde je to po novom, TD vpred, hlavne tie čo majú 0 pancieru a medká z heavynami kempia 
už neni moderné všetci jedným smerom a tam skapať proti presile 2HT
už neni moderné všetci jedným smerom a tam skapať proti presile 2HT
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- ffooxxik
- Začátečník

-
- Registrován: 25. lis 2013
- Bydliště: nmnm,zr-vysočina
Re: World of Tanks
pls, nevíte někdo, jestli jsou ty švédský holky kompatibilní s těma z úkolů na ..T55A... ? Dal jsem 3 do HT, tak bych ke čtvrté přihodil (pokud někdy vyjedu) další dvě do TD lajny na kompletní posádku ...
Již dlouho NTB: i7-7700HQ, 24GB, 1060_3, M.2 Crucial MX300 525GB, HDD 1TB, DVD, W10, MSI GE62VR7RF ApachePro
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
mapa byla Doly a bylo to po startu - většinou jezdim na ten ostrov a čumim, E50 jela mid. Oba sme měli FULL HP jen on zběsile klikal že tady jsou enemy. Jinak mi nemusíte řikat že když má někdo 50 a já full abych kempil dál
už zas takový rajče nejsem.
Nicméně dost lidí si fakt plete td s nějakym heavy apod.
Nicméně dost lidí si fakt plete td s nějakym heavy apod.
s Intelem na věčné časy
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ano, baby jsou kompatibilni, uz jsem to vyzkousel. Bobr k bobrovi seda.
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Dafuq? Tohle je náhoda a nebo fakt nějakej zoufalec z PCT?
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -nejlepsi/
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -nejlepsi/
Goldnoob team proud member!
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Mám pocit, že to je účet, se kterým hrával Adam Vágner, ale nejsem si jistý (mate mě hlavně to podtržítko) a hlavně mi nepřijde, že by psal takové sračky...
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- -Vladimir-
- Začátečník

- Registrován: 11. bře 2016
- Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna
Re: World of Tanks
to bude bulvárista Obermaier 
Adam to možná používal, ale toto by 100% nepsal...
Adam to možná používal, ale toto by 100% nepsal...
ignorelist: Stratos (již trvale)
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: World of Tanks
Wot je zmanipulovaná hra. Jednu hru ani nemířím artinou a dám zásah. Jindy mám přesně zaostřeno na cíl a je to mimo. Baví mě to, ale je to logicky marketingový podvod. Kolik že jste do toho dali?
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- -Vladimir-
- Začátečník

- Registrován: 11. bře 2016
- Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna
