World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- ŠakaL
- Začátečník

- Registrován: 27. kvě 2009
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Zdar,co by jste doporucili za t8 premiak? Vybiram mezi T34,LOWE a IS6.Jde mi hlavne o kredity.Jak je na tom Lowe po buffu treba ve srovnani s Tiger II,tem mi prijde zabitej pohybem,nuda... Je na tom Lowe lip? Nebo pockat na škorpika az bude v obchode? Taky nevim jak to maj s mm,docela bych uprednostoval do t9.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
tak potom iba is6 
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
A proč jen z těchto třech heavyn? Já osobně bych třeba vybíral z těch nejnovějších prémiáků, Patriot, Škorpion,... zbytek doplňte, protože u těch dalších si nemůžu vzpomenout, jak se jmenujou, jak už to nehraju.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- mouldy
- Pokročilý

- Registrován: 10. črc 2009
- Bydliště: Plzeň
Re: World of Tanks
Máte někdo s E50tkou M? Už s ní mam skoro 500 bitev a pořád jen jednička
.
Ryzen 9800X3D@PBO+200/-35CO/2,2GHz FCLK|| Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB 6GHz CL28 Timing OC|| RTX 5080 GAMING OC 16G@~3,25GHz/36GHz 420W || Crucial T700 4TB + CL-SSD V2 || Lexar NM790 4TB || XPG CORE REACTOR II 1000W || Be quiet! Silent Base 802 || Dell Alienware AW3425DW QD-OLED / TCL 65C7K QD-MiniLED
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Mko na E-50 se mi podařilo asi za padesát bitev... to bylo z mých devítkových medek po T-54 (u té to kdysi bylo hodně těžké dát, protože to bylo snad nějakých 2400 XP s prémkem) asi nejpomalejší Mko, co jsem kdy měl
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Šakal: já bych bral Patriota. Sice malá alfa, ale skvělý DPM a dobrá pohyblivost. V hulldownu úplně skvělej tank.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Patriota, Škorpiona ... IS-6 není marná, ale občas se musí víc pogoldit. Lowe po buffu je asi lepší než býval, ale pořád je to pomalej křáp. T34ka prý taky dostala lepší chování děla, ale stejně jako Lowe je to pomalý.
EDIT - včera jeden nešťastník od nás při posledních sekundách bitvy hodil s artynou snapshot na posledního enemáka a omylem sundal vlastní E3ku. Bohužel v ní seděl Majstora z Fejmu a z jeho pohledu to fakt nevypadalo na to, že to nebyl úmysl. Tak nám hned naklikl SH útok
http://gifmaker.cc/PlayGIFAnimation.php ... Kswgkg.gif
Ale nebožák od nás to vzal za správnou stranu a rozhodl se, že těch 10k kostek o který přijdeme sám najezdí, za včerejšek už má cca 700
EDIT - včera jeden nešťastník od nás při posledních sekundách bitvy hodil s artynou snapshot na posledního enemáka a omylem sundal vlastní E3ku. Bohužel v ní seděl Majstora z Fejmu a z jeho pohledu to fakt nevypadalo na to, že to nebyl úmysl. Tak nám hned naklikl SH útok
http://gifmaker.cc/PlayGIFAnimation.php ... Kswgkg.gif
Ale nebožák od nás to vzal za správnou stranu a rozhodl se, že těch 10k kostek o který přijdeme sám najezdí, za včerejšek už má cca 700
Goldnoob team proud member!
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
ot - najde se tady podobnej noob jak já co jezdí jen TD co by dal občas plutona? hraju nárazově německý td - e25, rhm, škorpion, gril
s Intelem na věčné časy
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Občas jezdím SKorpiona a výjimečně když mám náladu i E-25ku.
Goldnoob team proud member!
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Ty vole, to měl Wisborg hodně velkou smůluThellwin píše:EDIT - včera jeden nešťastník od nás při posledních sekundách bitvy hodil s artynou snapshot na posledního enemáka a omylem sundal vlastní E3ku. Bohužel v ní seděl Majstora z Fejmu a z jeho pohledu to fakt nevypadalo na to, že to nebyl úmysl. Tak nám hned naklikl SH útok
http://gifmaker.cc/PlayGIFAnimation.php ... Kswgkg.gif
//Tak nic, v ani jednom záznamu na Twitchi to nemá... škoda
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Na Twitchi to chvíli bylo, ale pak to zmizelo. Wisborg se mu hned omlouval, že to nebyl úmysl, ale už bylo pozdě.
...
Na druhou stranu, dějí se i horší věci
https://clips.twitch.tv/dakillzor/Conce ... nkBabyRage
https://clips.twitch.tv/dakillzor/Power ... onicBunion
...
Na druhou stranu, dějí se i horší věci
https://clips.twitch.tv/dakillzor/Conce ... nkBabyRage
https://clips.twitch.tv/dakillzor/Power ... onicBunion
Goldnoob team proud member!
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Ani se Dakimu nedivím... to byl beztak Jojikův retardovaný nápad... CSA si užijou 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Lol zrovna Majstoru a Dakiho hahahahaha.
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Majstora to aspoň nahodil jen na vás, ale Daki to hodil na tři divize CSA a slíbil, že je budou ničit pravidelně každý týden
celkem RIP
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Ne že bych to CSA nepřál 
...
Jak zahodit životní bitvu s IS-6. Na konci už jsem měl v očích jen spojení "ještě jeden kill a DMG" až nebylo nic, ani Top Gun, ani 7k+. Zahrát to líp, tak by to mohlo bejt přes 8k, měl jsem jít víc nahoře ... j***t to.
http://wotreplays.com/site/3274422#sand ... winux-is-6
...
Jak zahodit životní bitvu s IS-6. Na konci už jsem měl v očích jen spojení "ještě jeden kill a DMG" až nebylo nic, ani Top Gun, ani 7k+. Zahrát to líp, tak by to mohlo bejt přes 8k, měl jsem jít víc nahoře ... j***t to.
http://wotreplays.com/site/3274422#sand ... winux-is-6
Kód: Vybrat vše
Victory!
Map: Pouštní řeka
Vehicle: IS-6
Experience: 1 896 69 426
Awards and Achievements:
Rváč, Účinná palba, Duelista, Velká ráže, Ostrostřelec, Bojovník, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 12 817Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Tohle je stejně nějaký divný souboj e-pindíků ve stylu zabili mě, takže jim tatínek vyhlásí válku, beeeeee.
Ten Wiessborgův snap jsem nepobral, E3 byla totálně mimo kruh.
Ten Wiessborgův snap jsem nepobral, E3 byla totálně mimo kruh.
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
To nebyl server cross.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- ŠakaL
- Začátečník

- Registrován: 27. kvě 2009
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Dik za info.Sel bych do toho Patriota jak pisete nebo i to novy AMX 49L nevypada zle krom ty hnusny trikolory,ale v obchode nejsou a nechce se mi cekat tak asi vemu tu IS6.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
- oneill_sx1
- Začátečník

- Registrován: 19. čer 2006
- Bydliště: Хрудим
Re: World of Tanks
V obchodě teď máš 112, která je snad ve všem kromě DPM lepší než IS-6.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Pokud nemá posádku, tak je horší. A už jí přesunuli nádrže zepředu někam?