Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Moderátoři: Walker1134, PKBO
- duffes24
- Nováček

-
- Registrován: 11. bře 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
oka. Díky za rady.
a co tento zdroj? http://www.alza.cz/zdroj-arctic-cooling ... tm#recenze
a co tento zdroj? http://www.alza.cz/zdroj-arctic-cooling ... tm#recenze
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Ten je hodne spatnej. Nebrat.duffes24 píše:oka. Díky za rady.
a co tento zdroj? http://www.alza.cz/zdroj-arctic-cooling ... tm#recenze
- duffes24
- Nováček

-
- Registrován: 11. bře 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
jaký zdroj bys teda poradil prosím? Zase ať neni předražený. Ten seasonic co radil Suke 001 je oka?
- JendaH
- Začátečník

-
- Registrován: 05. led 2007
- Bydliště: Tábor, Plzen
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
když už je tu řeč na téma zdroj, má někdo zkušenosti s tímto zdrojem? bequiet! Pure Power L7
http://www.mindfactory.de/product_info. ... ronze.html
http://www.mindfactory.de/product_info. ... ronze.html
CPU: Intel I5 2500k Cooler: EKL Alpenföhn Brocken , MB: Asus P8P67 Deluxe B3, Case: Gigabyte 3D Aurora 570 Silver, RAM: 8GB Corsair Vengeance DDR3-1600, VGA: HD3870 512MB Powercolor , HDD: 128GB Crucial m4 SSD + 2000GB Samsung EcoGreen F4 , POWER SUPPLY:Fortron Blue Storm II 500W
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Ano. Je to takovy zaklad.duffes24 píše:jaký zdroj bys teda poradil prosím? Zase ať neni předražený. Ten seasonic co radil Suke 001 je oka?
Na zdroje tu je sekce. Tyhle zdroje jsou spise podprumer.JendaH píše:když už je tu řeč na téma zdroj, má někdo zkušenosti s tímto zdrojem? bequiet! Pure Power L7
http://www.mindfactory.de/product_info. ... ronze.html
- JendaH
- Začátečník

-
- Registrován: 05. led 2007
- Bydliště: Tábor, Plzen
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Hladis píše:Ano. Je to takovy zaklad.duffes24 píše:jaký zdroj bys teda poradil prosím? Zase ať neni předražený. Ten seasonic co radil Suke 001 je oka?Na zdroje tu je sekce. Tyhle zdroje jsou spise podprumer.JendaH píše:když už je tu řeč na téma zdroj, má někdo zkušenosti s tímto zdrojem? bequiet! Pure Power L7
http://www.mindfactory.de/product_info. ... ronze.html
Omlouvám se, neuvědomil jsem si že dotaz patří spíše do jiné sekce.
Měl bych ještě jeden, zvažuju nákup buď v Německu nebo v Čechách. Co se Čech týče, nemám již takový přehled, který z českých obchodů-eshopů patří mezi nejlevnější? Zatím mi pro sestavu vychází nejlépe Lan-shop.cz (chodil jsem tam nakupovat ještě na vejšce). Zná někdo něco výhodnějšího?
Předem se omlouvám, pokud tento dotaz již opět nepatří do tohoto oddělení, žádné dotazu odpovídající jsem ale bohužel nenašel.
CPU: Intel I5 2500k Cooler: EKL Alpenföhn Brocken , MB: Asus P8P67 Deluxe B3, Case: Gigabyte 3D Aurora 570 Silver, RAM: 8GB Corsair Vengeance DDR3-1600, VGA: HD3870 512MB Powercolor , HDD: 128GB Crucial m4 SSD + 2000GB Samsung EcoGreen F4 , POWER SUPPLY:Fortron Blue Storm II 500W
- JamesScott
- Nováček

-
- Registrován: 27. úno 2008
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Ahoj, prosil bych o radu na sestavu do 14000Kč (pouze bedna, žádné periferie).
Využití hlavně v autocadu a kancelářských věcech.
Děkuji.
Využití hlavně v autocadu a kancelářských věcech.
Děkuji.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Zadne hry.............?JamesScott píše:Ahoj, prosil bych o radu na sestavu do 14000Kč (pouze bedna, žádné periferie).
Využití hlavně v autocadu a kancelářských věcech.
Děkuji.
- JamesScott
- Nováček

-
- Registrován: 27. úno 2008
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Hry pouze prilezitostne. Spis ne.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Deska http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1K9O 1965,-
CPU http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YJ1AMX 4082,- Pokud nevyuzijes vykon ctyrjadra tak staci http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09853314GK 2750,-
Pamet http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1Y51SR192P 1063,-
Zdroj http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NJTL5 1380,-
nebo pokud to bude nekdy upgradovany na neco vyssiho http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NKQRP 1530,-
Skrin http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY19FX 925,-
Mechanika http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09J1XS15RK 425,-
HDD http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1TZ1TU19SQ 1813,-
Grafarna http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV94W1JK6 2555,- ci lepsi http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV93V1J1Y 3325,-
Samozrejme to nemusis kupovat v Alfe.
CPU http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YJ1AMX 4082,- Pokud nevyuzijes vykon ctyrjadra tak staci http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09853314GK 2750,-
Pamet http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1Y51SR192P 1063,-
Zdroj http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NJTL5 1380,-
nebo pokud to bude nekdy upgradovany na neco vyssiho http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NKQRP 1530,-
Skrin http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY19FX 925,-
Mechanika http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09J1XS15RK 425,-
HDD http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1TZ1TU19SQ 1813,-
Grafarna http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV94W1JK6 2555,- ci lepsi http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV93V1J1Y 3325,-
Samozrejme to nemusis kupovat v Alfe.
- maXXmilian
- Moderátor

- Registrován: 10. říj 2004
- Bydliště: JBC
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Rad bych se zeptal k tomu pocitaci vyse na nekolik veci.
Stavim velmi podobnou sestavu....
1) Udelam velkou chybu kdyz nevezmu i5-2500k - taktovat se nejspis stejne nebude. Priplatek je nicmene maly...
2) Kdyz bych chtel SSD disk - crucial m4 64 gb ideal?
3) Deska s chipsetem H77 je jasna volba kolem 2 tis kc? Moc se neorientuji, ale asi docela novinka, ze? Nemusim se bat neodladenosti?
Chtel jsem postnout pro predstavu kosik, ale czc nejak stavkuje
Stavim velmi podobnou sestavu....
1) Udelam velkou chybu kdyz nevezmu i5-2500k - taktovat se nejspis stejne nebude. Priplatek je nicmene maly...
2) Kdyz bych chtel SSD disk - crucial m4 64 gb ideal?
3) Deska s chipsetem H77 je jasna volba kolem 2 tis kc? Moc se neorientuji, ale asi docela novinka, ze? Nemusim se bat neodladenosti?
Chtel jsem postnout pro predstavu kosik, ale czc nejak stavkuje
CPU: Ryzen 5900x + Thermalright Phantom Spirit SE, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: MSI RTX 3070 Gaming X Trio , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
1/ Tak pokud vezmes desku s chipsetem H ,tak nema cenu priplacet za K verzi. Jedine ze bys vyuzil silnejsi iGPU ,ktera je paradoxne v K verzich.
2/Pokud vis ze je pro tebe 64GB idealni ,tak Crucial M4 je super
3/H deska neumoznuje taktovani. Pokud taktovat nechces tak to je jasna volba. Zadna neodladenost tam neni a vse funguje jak ma. Pokud taktovat chces a chces i CPU s otevrenym nasobicem tz. K verzi ,tak to musi byt chipset Z . Treba http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1KPI ale to se hodi na nejake zakladni OC kvuli slabsi kaskade.
2/Pokud vis ze je pro tebe 64GB idealni ,tak Crucial M4 je super
3/H deska neumoznuje taktovani. Pokud taktovat nechces tak to je jasna volba. Zadna neodladenost tam neni a vse funguje jak ma. Pokud taktovat chces a chces i CPU s otevrenym nasobicem tz. K verzi ,tak to musi byt chipset Z . Treba http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1KPI ale to se hodi na nejake zakladni OC kvuli slabsi kaskade.
- mlrs
- Začátečník

-
- Registrován: 11. kvě 2006
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
2) já mam Samsunga 830 64GB a v testech vyšel líp jak crucial (ikdyž je mi to se SATA II celkem na nic
)
Ryzen 7 5700X + Wraith Prism RGB, Sapphire Pulse Radeon 9070 16GB, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 3,5TB SSD, Seasonic Focus GX 650, Montech Air 903 Max, Dell U3023E
PC2: Mac mini M2 Pro + Xbox Series X&S + ThinkPad T14 Gen 5 AMD
PC2: Mac mini M2 Pro + Xbox Series X&S + ThinkPad T14 Gen 5 AMD
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Taky je o 200Kc drazsi.mlrs píše:2) já mam Samsunga 830 64GB a v testech vyšel líp jak crucial (ikdyž je mi to se SATA II celkem na nic)
- maXXmilian
- Moderátor

- Registrován: 10. říj 2004
- Bydliště: JBC
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
http://www.czc.cz/7jkuibbr3ghi8a0qnmh01qo4e7/seznam
ok?
//e co se tyce SSD, tak naprosto nejdulezitejsi je bezproblemovost.
Jeste si musim zjistit, jake budou ty nove ivy bridge, jestli na to cekat, ale asi budou drahe.
ok?
//e co se tyce SSD, tak naprosto nejdulezitejsi je bezproblemovost.
Jeste si musim zjistit, jake budou ty nove ivy bridge, jestli na to cekat, ale asi budou drahe.
CPU: Ryzen 5900x + Thermalright Phantom Spirit SE, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: MSI RTX 3070 Gaming X Trio , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
U Mechanik mam dobry zkusenosti se SAmsungy.
Desky se mi ted zdaji MSI lepsi volbou ,ale to je na tobe.
Skrin bych vymenil, za tuhle cenu koupis daleko lepsi nebo vzit nejakou levnejsi zakladni CM.
Ten Gelid je uplne zbytecny ,jedine bys to chtel chladit pasivne, jinak staci BOX.
Zdroj pokud jsou penize ,tak nejaky z rady S12II
Desky se mi ted zdaji MSI lepsi volbou ,ale to je na tobe.
Skrin bych vymenil, za tuhle cenu koupis daleko lepsi nebo vzit nejakou levnejsi zakladni CM.
Ten Gelid je uplne zbytecny ,jedine bys to chtel chladit pasivne, jinak staci BOX.
Zdroj pokud jsou penize ,tak nejaky z rady S12II
- maXXmilian
- Moderátor

- Registrován: 10. říj 2004
- Bydliště: JBC
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Chci to mit tiche, je pravda, ze nevim jake boxy se delaji ted, ale driv to bylo fakt nerealny (vykonove to snad i stacilo).
Skrin kterou? Opet, chci ticho a trochu kvalitnejsi zpracovani. CM obyc mam ted a je to docela mrd**.
Ten zdroj proc? Uz takhle je to naddimenzovane.
Skrin kterou? Opet, chci ticho a trochu kvalitnejsi zpracovani. CM obyc mam ted a je to docela mrd**.
Ten zdroj proc? Uz takhle je to naddimenzovane.
CPU: Ryzen 5900x + Thermalright Phantom Spirit SE, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: MSI RTX 3070 Gaming X Trio , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Mechanika http://www.czc.cz/lg-gh22ns-cerna-bulk/ ... s4dbodo0re
Deska http://www.czc.cz/msi-h77ma-g43-intel-h ... 30/produkt
SSD http://www.czc.cz/crucial-m4-64gb/96148/produkt
Pamet http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-8 ... 40/produkt
Ctecka http://www.czc.cz/sweex-ctecka-karet-in ... 25/produkt
Win http://www.czc.cz/microsoft-windows-7-h ... 92/produkt
Skrin http://www.czc.cz/coolermaster-centurio ... q-first=90
CPU http://www.czc.cz/intel-core-i5-2320/96056/produkt
Gragarna http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-560-ti-u ... 64/produkt
Zdroj http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/produkt (430W verzi na CZC nemaj)
Ja bych to videl nejak takto.
Deska http://www.czc.cz/msi-h77ma-g43-intel-h ... 30/produkt
SSD http://www.czc.cz/crucial-m4-64gb/96148/produkt
Pamet http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-8 ... 40/produkt
Ctecka http://www.czc.cz/sweex-ctecka-karet-in ... 25/produkt
Win http://www.czc.cz/microsoft-windows-7-h ... 92/produkt
Skrin http://www.czc.cz/coolermaster-centurio ... q-first=90
CPU http://www.czc.cz/intel-core-i5-2320/96056/produkt
Gragarna http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-560-ti-u ... 64/produkt
Zdroj http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/produkt (430W verzi na CZC nemaj)
Ja bych to videl nejak takto.
- Unreal
- Žlutá karta

-
- Registrován: 07. dub 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Zdarec, měl bych vybraný komponenty na herní PC do 16 000 ,- , ale nejsem si s nima jistý tak chci slyšet vaše názory,..
Předem děkuji.
SKRINA:
http://www.alza.cz/eurocase-middletower ... 112442.htm
1775 Kč
CPU:
http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x4-965 ... 321250.htm
2322 Kč
DOSKA:
http://www.alza.cz/asrock-n68-gs3-ucc-d284572.htm
983 Kč
RAM:
http://www.alza.cz/crucial-8gb-kit-ddr3 ... 320011.htm
1002 Kč
GPU:
http://www.alza.cz/msi-r6790-pm2d1gd5-oc-d269015.htm
2987 Kč
HDD
http://www.alza.cz/seagate-barracuda-gr ... 215799.htm
2627 Kč
CD/DVD/BD
http://www.alza.cz/lite-on-ihes112-115- ... 299180.htm
1511 Kč
LED:
http://www.alza.cz/21-5-philips-226cl2sb-00-d320818.htm
2640 Kč
SKRINA:
http://www.alza.cz/eurocase-middletower ... 112442.htm
1775 Kč
CPU:
http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x4-965 ... 321250.htm
2322 Kč
DOSKA:
http://www.alza.cz/asrock-n68-gs3-ucc-d284572.htm
983 Kč
RAM:
http://www.alza.cz/crucial-8gb-kit-ddr3 ... 320011.htm
1002 Kč
GPU:
http://www.alza.cz/msi-r6790-pm2d1gd5-oc-d269015.htm
2987 Kč
HDD
http://www.alza.cz/seagate-barracuda-gr ... 215799.htm
2627 Kč
CD/DVD/BD
http://www.alza.cz/lite-on-ihes112-115- ... 299180.htm
1511 Kč
LED:
http://www.alza.cz/21-5-philips-226cl2sb-00-d320818.htm
2640 Kč
- jakubom
- Začátečník

-
- Registrován: 06. čer 2010
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
To co jsi postavil je skoro všechno špatně.
Já bych to viděl nějak tak, ale jsem trošku přez rozpočet.
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... D5010VHL01
Hladis ale rozhodně poradí lépe nebo upraví to moje.
Ušetřit můžeš na case z bazaru, levnější desku, míň ramek.
Já bych to viděl nějak tak, ale jsem trošku přez rozpočet.
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... D5010VHL01
Hladis ale rozhodně poradí lépe nebo upraví to moje.
Ušetřit můžeš na case z bazaru, levnější desku, míň ramek.