Kingdom Come: Deliverance II

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Paul »

Dan natočil pěkný videjko o svém herním a pracovním pokojíčku a je tam i pěknej záběr na hlavní menu KCD2 bety :)

https://www.youtube.com/watch?v=2GUepuzbnkg

Chválím že si to sestavil (ikdyž bez nehody se to neobešlo) a že nepoužívá diskotékový RGB a podobný cingrlátka 8)


//Th - promaz OT, řešte hru, ne PC Dana Vávry
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Chafer99
Nováček
Nováček
Registrován: 24. lis 2023

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Chafer99 »

Kingdom Come II se blíží do finále. "Už teď jde dohrát, ale objevují se nové bugy, opravíme jednu chybu a tři další vyskočí. Teď jsme momentálně ve stadiu frenetického opravování všech chyb, které nacházíme a doufáme, že jich do vydání nenajdeme víc, než jich opravíme...“
https://www.youtube.com/watch?v=_M5rtF0sZ-Q
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Paul »

Novej trailer ze summer game festu, Saints and Sinners

https://www.youtube.com/watch?v=a1do4t1n0Ec

Jednoznačně nejlepší věc co tam byla ukázaná. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to množství odpadků co herní průmysl produkuje a prezentuje je až zarážející.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od stylar »

OMG :twisted: Kingdom Come: Deliverance II but it's GTA VI Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=IOT5QVzJDZs
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM4 - ComboAm4v2PI 1.2.0.Ca RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 DDR4 3200MHz 16-20-20-38 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Samsung 870 EVO 2TB@SATA, Crucial MX500 1TB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v23H2
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Thellwin »

Tak co, dal jim někdo tady kdysi 150 éček a dostane dvojku zdarma? :)

https://www.playzone.cz/clanky/221941-p ... aMegayU4SA
Goldnoob team proud member!
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Sobo »

Eh, neco mi unika? Vzdyt kdybych si koupil obe hry normalne, tak to porad vyjde jen na 120 euro. Nehlede na to, ze 150 euro v roce 2014 je diky inflaci o dost vic nez 60 euro ve 2017 + 60 euro ve 2024. A kdyz clovek par mesicu pocka, kdy to vezme ve sleve a hlavne zapatchovane, tak je jeste uplne jinde. Nevim no, prijde mi to jako prisernej deal, navic za ty prachy clovek v te dobe kupoval zajice v pytli a vedel o tom vicemene prd.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od satik »

Hádám, že to byl jeden z levelů podpory vývojářů a tenkrát v tom kromě dalších věcí bylo ještě KCD1 a oni se rozhodli k tomu teď hodit i KCD2, pokud jsi to tenkrát pořídil.
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
segestes
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. dub 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od segestes »

Sobo píše: čtv 18. črc 2024, 08:55 Eh, neco mi unika?
Uniká ti toho hodně. A představ si, že dokonce existují situace, kdy lidi na něco přispívají a nečekají zpátky vůbec nic. Natož, aby to byl nějakej super "deal" :D
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Zofrenko »

Sobo píše: čtv 18. črc 2024, 08:55 Eh, neco mi unika? Vzdyt kdybych si koupil obe hry normalne, tak to porad vyjde jen na 120 euro. Nehlede na to, ze 150 euro v roce 2014 je diky inflaci o dost vic nez 60 euro ve 2017 + 60 euro ve 2024. A kdyz clovek par mesicu pocka, kdy to vezme ve sleve a hlavne zapatchovane, tak je jeste uplne jinde. Nevim no, prijde mi to jako prisernej deal, navic za ty prachy clovek v te dobe kupoval zajice v pytli a vedel o tom vicemene prd.
To je celkom zvrátené toto zmýšľanie či ? :D však ti co to v roku 2014 podporili tak to určite nerobili so zámerom takejto kalkulácie. Urobili to od srdca a z hypu niektorí možno patriotizmu ,že sa vytvára Česká hra s potenciálom. A to ,že teraz majú možnosť dostať aj dvojku zdarma to je nic iba prejavena veľká vďaka ľuďom , vďaka (aj) ktorým mohla vzniknúť jednotka. Tak teraz dostanú takéto milé zavďačenie sa . Ty si tu prepísal matematické štúdie ako keby ti ľudia urobili vlastne kktinu a ty si ten chytrý co nakúpil hru za 4.99 v sleve na steame alebo rovno dostal hru na Epicu zdarma :D a tí čo poslali 140e sú vlastne hlupáci čo zbytočne zaplatili veľa :mrgreen:
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Sobo »

Tak ja to vzal z Epicu a po trech hodinach vypnul, protoze hra nebyla schopna respektovat pomerne zakladni hracova rozhodnuti.
Nikde jsem nerekl, ze podporovatele KS museli byt nejaka telata. To je kazdeho vec za co utrati penize. Nekdo si koupi motorku, nekdo silny pocitac, nekdo narve desetitisice do figurek Warhammeru - budes jim rikat, ze to delaji spatne, protoze tobe cokoliv z toho prijde divne a investoval bys do neceho jineho? Ja to takhle neberu.

Co ale rozhodne nedelam je rozdavani penez "na dobre slovo". Takovych pripadu uz byly hromady, ze nekdo dela super uzasnou hru a potrebuje jenom nejakou financni pomoc, pak z toho realne nikdy nic nevznikne a pozdeji vyplave na povrch, ze trailer byl fake a postaveny z 90% ze store assetu. Na tohle nikdy neprispeju - predstav finalni produkt, ja se podivam na nezavisle recenze od lidi, kterym verim + nejaky gameplay a rozhodnu se, jestli koupim nebo ne. Ale abych hazel penize do potencialni cerne diry s virou, ze z toho mozna neco bude, na to jsem uz asi moc starej, a to mi jeste nebylo ani 40.
Naposledy upravil(a) Sobo dne čtv 18. črc 2024, 13:25, celkem upraveno 1 x.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Chafer99
Nováček
Nováček
Registrován: 24. lis 2023

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Chafer99 »

No, já myslím že Kingdom Come je celosvětově velmi úspěšná hra a dvojka má být jeden z nejočekávanějších titulů letos. Takže pokud někdo přispěl na vývoj takové hry, nevidím na tom nic špatného a moc nechápu tuhle kritiku.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od Paul »

Sobo píše: čtv 18. črc 2024, 12:29 Co ale rozhodne nedelam je rozdavani penez "na dobre slovo". Takovych pripadu uz byly hromady, ze nekdo dela super uzasnou hru a potrebuje jenom nejakou financni pomoc, pak z toho realne nikdy nic nevznikne a pozdeji vyplave na povrch, ze trailer byl fake a postaveny z 90% ze store assetu. Na tohle nikdy neprispeju - predstav finalni produkt, ja se podivam na nezavisle recenze od lidi, kterym verim + nejaky gameplay a rozhodnu se, jestli koupim nebo ne. Ale abych hazel penize do potencialni cerne diry s virou, ze z toho mozna neco bude, na to jsem uz asi moc starej, a to mi jeste nebylo ani 40.
V pořádku, a teď si představ, že kdyby všichni měli stejnej postoj, tak by nevzniklo jedno z nejlepších RPGček všech dob, který navíc parádně propaguje naší zemi všude po světě, ani jeho pokračování.

Samozřejmě, kickstarter není pro každýho. Dneska už je obecně dost pasé a crowdfunding se na hry používá výrazně méně než před lety. Ale pořád je to prostě užitečná služba bez který by nevznikla tuna skvělejch věcí.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance II

Příspěvek od J X P »

Zadna hra neni pro kazdeho. KCD si ovsem podporu zaslouzi a i kdyz jsem je na KS nepodporil, tak hru i DLC jsem koupil ihned pri vydani.
KCD2 jsem si predobjednal CE s tim, ze jim nyni uz verim, ze to bude vyborna hra. Nikoliv bez chyb, ale rozhodne jina, nez genericka hra od UBI, nebo EA dojirna.

Stejne tak to mam aktualne s CD Projektem. Ti si take zaslouzi podporu od hracu, protoze takova studia nesmime nechat padnout.
---
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“