NV FW 76.44 WHQL

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Příspěvek od durod »

Visitors píše:priklanim se k durodovi tito ovladace sou fajn
3D mark 03 8300b
3D mark 05 3800b

naviseni bodu asi o 100b a fps ve hrach spokojenost zatim :)

cau
Nemas nejako vela b. v 3DMark05?
Mne to spravilo vyse 3800, ale 3DM03 9000.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“