Battlefield Bad Company 2
Moderátor: Baneshee
- vydraX
- Nováček

-
- Registrován: 01. lis 2008
Re: Battlefield Bad Company 2
Tak jsem dal update PB a ted me to po 20s vykopne z kazdeho serveru.... mate nekdo taky takovy problem?
- wallot
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 01. bře 2004
- Bydliště: Praha
Re: Battlefield Bad Company 2
jj je to problem rozdilnych verzi PB. vysel PB update a vetsina serveru ho jeste nema. rekl bych ze dneska si nikdo moc nezahraje.
7800X3D, 9070XT Nitro+, Custom Gamakay 75 TMR + Keychron V0 Ultra, Razer Naga V2 Pro, TCL 34R83Q + Dell P3223QE, Fractal Design Scape
- fiLL-kiLL
- Začátečník

-
- Registrován: 19. zář 2007
Re: Battlefield Bad Company 2
Sory chlapci, ale srovnávat grafiku Crysis s touto hrou je hodně mimo. Vždyť ani na Far Cry 2 se to nechytá. Spíš bych Bad Company 2 porovnával s CoD MW 2. Asi se nechávate někteří strhnout, level design je sice hodně povedený, ale po technické stránce tam je hodně odfláknutých věcí. Třeba mise ve sněhu vypadají hodně špatně. Hra vypadá na první pohled výborně, když člověk pozoruje hru s trochu větší vzdálenosti, hodně pěkné, ale když začně člověk pořádně zblízka zkoumat některé low-res textury či konzoloidní slabé stíny, tak trochu změní názor. Samozřejmě v te divoke akci si takových věcí člověk nevšimne, ale to už je jiná věc.
Intel Core i5-14400F, GIGABYTE B760, 32 GB DDR3, GeForce RTX 5070 12 GB, HDD Samsung 3 TB SATAII, Fractal Design Core 3000, Logitech MX400, LG 23", Win 10 Pro
- Sir_-_Death
- Mírně pokročilý

- Registrován: 20. úno 2006
- Bydliště: Chyšky
Re: Battlefield Bad Company 2
Kterej je nejnovější PB a jak ho poznám
?
//Tak jsem ho snad updatoval. Uvidíme.
//Ho*no. Furt to samý.
//Tak jsem ho snad updatoval. Uvidíme.
//Ho*no. Furt to samý.
Ryzen 7 9800X3D + Lian-li Galahad 360; MSI MPG X870E EDGE TI WIFI; G.Skill Trident Z5 Neo RGB 2x32GB 6000 MHz; XFX Quicksilver AMD Radeon RX 9070 XT White Magnetic Air 16G ; SSD: Samsung 990 EVO Plus - 1TB + Samsung 980 PRO - 1TB + Crucial MX500 - 250GB; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
- Swat
- Mírně pokročilý

- Registrován: 24. kvě 2005
- Bydliště: Praha
Re: Battlefield Bad Company 2
Teď jsem to na chvíli hodil na 94cm bednu abych to testnul v 1920x1080 a je to úžasný.Na provizorní 8800GTX jsem měl naprosto stejnej framerate jako při 1680x1050,takže závislost hry na cpu je tady více než zřejmá.No jinak na 37" lcd je to prostě žrádlo.Samozřejmě že Crysis vypadá líp,ale pro účely této hry je ta grafika víc než dostačující,na druhou stranu po stránce optimalizace se může jít Crysis zahrabat....Žádný seky,žádný slowdowny,krásně plynulej destruktivní požitek.....
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
- riXo
- Začátečník

- Registrován: 24. bře 2007
- Bydliště: Bratislava
Re: Battlefield Bad Company 2
Hras to na tej 6600ke? Ja to pustam na E5200@3.8 a 5750 a obcas mamvam prepady aj ku 20fps, je to dost neprijemne + mam pocit, ze to aj na tych 40+ fps seka 
Shit-Form-Factor - Ryzen 9800X3D + NH-D15, X870E Aorus Elite, 64GB, MSI 3080Ti, 4TB NVMe, 4TB SSD, Corsair SF750, MSI 321URX + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF1 - Intel i7 8700k, MSI GTX970, NR200P SFF2 - Ryzen 5900X, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
/nex
SFF1 - Intel i7 8700k, MSI GTX970, NR200P SFF2 - Ryzen 5900X, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
/nex
- vydraX
- Nováček

-
- Registrován: 01. lis 2008
Re: Battlefield Bad Company 2
No u mě též. začíná mě to pěkně štvát, za dobu, co tu hru mám, jsem si zahrál v celku max 2hodky, jinač jsme měl samé problémy. To je prostě EA... všude vidím samou chválu, jak BC2 není dokonalé, ale žádnou kritiku vůči tomuto nikde, aby se tvurci probrali a začli to pořádně řešit... začínám z toho být spíše zklamane, než nadchnutej.Sir_-_Death píše:Kterej je nejnovější PB a jak ho poznám?
//Tak jsem ho snad updatoval. Uvidíme.
//Ho*no. Furt to samý.
- Krteq
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 22. dub 2005
- Bydliště: Brno
Re: Battlefield Bad Company 2
Tak od tý doby, co jsem hru koupil a nainstaloval jsem až doposud neměl žádný problém s připojením. Dneska si chci zahrát a kope mě to právě kvůli PB 
- vydraX
- Nováček

-
- Registrován: 01. lis 2008
Re: Battlefield Bad Company 2
Tak jsem ted zkousel resit, cim by to mohlo byt, povolil jsem si ve FW Pnb A a Pnb B a najedno hraju, ale otazka, zda je to tim, nebo jsem jen nasel server, ktery uz funguje normalne 
//Thellwin - promaz, warez nee
//Thellwin - promaz, warez nee
- Slezman
- Středně pokročilý

- Registrován: 27. led 2004
- Bydliště: u lesa
Re: Battlefield Bad Company 2
tak mě to kope už taky ,přitom ještě ve 4 to bylo ok, u jednoho serveru co byl dřív ok mě to takhle kope, u jiného padne celá hra, to je tak těžké udělat ten MP tak , aby se nejebal???Krteq píše:Tak od tý doby, co jsem hru koupil a nainstaloval jsem až doposud neměl žádný problém s připojením. Dneska si chci zahrát a kope mě to právě kvůli PB
//padá i SP, to fakt potěší
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
- Slezman
- Středně pokročilý

- Registrován: 27. led 2004
- Bydliště: u lesa
Re: Battlefield Bad Company 2
Takže jsem to testoval na obou svých strojích a:
i7 920, 3GB RAM, GTX275 - jedu na předvolbu MEDIUM a prakticky OK, jen velmi výjimečně pokles pod 30 FPS
C2D E6420, 8GB RAM, GTS250 - musel jsem ponížit předvolbu MEDIUM tak, že AA 1x, FSAA1x, textury MEDIUM a stejně je to na singleplayer s FPS nevhodné (běžně kolem 40, akce 25 FPS)
docelá náročná hra
, obě sestavy na Win7 Home 64bit
takže na jednom budu hrát SP a na slabším MP
ví někdo, jestli je nějaký rozdíl na WinXP - k horšímu či lepšímu (kvalita vs. FPS)
i7 920, 3GB RAM, GTX275 - jedu na předvolbu MEDIUM a prakticky OK, jen velmi výjimečně pokles pod 30 FPS
C2D E6420, 8GB RAM, GTS250 - musel jsem ponížit předvolbu MEDIUM tak, že AA 1x, FSAA1x, textury MEDIUM a stejně je to na singleplayer s FPS nevhodné (běžně kolem 40, akce 25 FPS)
docelá náročná hra
takže na jednom budu hrát SP a na slabším MP
ví někdo, jestli je nějaký rozdíl na WinXP - k horšímu či lepšímu (kvalita vs. FPS)
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
- Swat
- Mírně pokročilý

- Registrován: 24. kvě 2005
- Bydliště: Praha
Re: Battlefield Bad Company 2
Já jedu singla v 1680x1050 se vším na max (dx9 samozřejmě) s tím,co mám v podpisu,akorát 275ka je na reklamaci,takže jsem musel dočasně osadit 8800GTX a jedu většinou 30+,sem tam to jde trochu pod třicet,ale odezva dobrá,pořád je to krásně hratelný.Se divím,že na Corei7 jedeš na medium,ten to přece musí dát jak z praku,ne?
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
- HunterGtNet
- Začátečník

-
- Registrován: 11. bře 2006
- Bydliště: Kyjov okr.Hodonín
- Kontaktovat uživatele:
Re: Battlefield Bad Company 2
na GTX 275 jsem sing hral na 1680x1050 stiny LOW a vse na max 16AF a 4AA a zadne problemy s plynulosti jsem nezaznamenal CPU Q6600@3000mhz
- sisikar
- Začátečník

-
- Registrován: 06. zář 2006
- Bydliště: Zilina, Hajik
Re: Battlefield Bad Company 2
ja mam phenoma II x4 3,1GHz +4gb ram, a 260gtx ako v podpise a idem na 1600*1200 + high detail a snimky nejdu pod 40 fps. skus nove ovladace mne to pomohlo, najprv mi to lagovalo aj v ukazkach filmovych a na novych to ide ako po masleHunterGtNet píše:na GTX 275 jsem sing hral na 1680x1050 stiny LOW a vse na max 16AF a 4AA a zadne problemy s plynulosti jsem nezaznamenal CPU Q6600@3000mhz
CPU: AMD FX-8320 (4.5GHz@1,464v) + Gelid Tranquillo Rev.2 (CM JetFlo 120mm); MB: ASUS M5A99X EVO R2.0; RAM: 2x4GB Kingston HyperX Fury DDR3 1600MHz; GPU: Gigabyte R9 280X OC Windforce 3X (GPU : 1100MHz / MEM : 6000MHz); HDD: Western Digital Blue 500GB; PSU: Corsair TX650 V2; Case: Cooler Master Elite 371 ( TOP: 2x AC F12 120mm, FRONT: 1x CM SickleFlow 120mm Red LED, BACK: 1x CM 120mm); OS: Win 7 Pro 64-bit
- Slezman
- Středně pokročilý

- Registrován: 27. led 2004
- Bydliště: u lesa
Re: Battlefield Bad Company 2
Na níže uvedené sestavě jsem vyzkoušel hru nainstalovat na WinXP a měl jsem oproti Win7 minimálně o 10 FPS více (místo 30 FPS s propady k 20 na serveru s 32 lidmi jsem mel stabilne nad 40 FPS, předvolba MEDIUM). Ovladače jsou stejně staré na obu systémech.
Slezman píše:C2D E6420, 8GB RAM, GTS250
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
- Sir_-_Death
- Mírně pokročilý

- Registrován: 20. úno 2006
- Bydliště: Chyšky
Re: Battlefield Bad Company 2
Už to vypadá, že hra bude v cajku a zase mě to vyhazuje ven s hláškou, že připojení k serveru bylo přerušeno
.
Ryzen 7 9800X3D + Lian-li Galahad 360; MSI MPG X870E EDGE TI WIFI; G.Skill Trident Z5 Neo RGB 2x32GB 6000 MHz; XFX Quicksilver AMD Radeon RX 9070 XT White Magnetic Air 16G ; SSD: Samsung 990 EVO Plus - 1TB + Samsung 980 PRO - 1TB + Crucial MX500 - 250GB; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
- wallot
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 01. bře 2004
- Bydliště: Praha
Re: Battlefield Bad Company 2
dnes mi to ze 4 hodin hrani spadlo jen jednou takze pohoda. silene navykova hra.
7800X3D, 9070XT Nitro+, Custom Gamakay 75 TMR + Keychron V0 Ultra, Razer Naga V2 Pro, TCL 34R83Q + Dell P3223QE, Fractal Design Scape
- Slezman
- Středně pokročilý

- Registrován: 27. led 2004
- Bydliště: u lesa
Re: Battlefield Bad Company 2
to tedy ano. Obzvlášť ta zvuková kulisa je zvládnutá na výbornou, je radost v takové vřavě se vůbec pohybovatwallot píše:silene navykova hra.
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
- vydraX
- Nováček

-
- Registrován: 01. lis 2008
Re: Battlefield Bad Company 2
Tak včera dobrý úspěch 21 000 skillů za jednu hru, chtěl sjem to vyscreenovat, ale nějak mi to nešlo. 
- Krteq
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 22. dub 2005
- Bydliště: Brno
Re: Battlefield Bad Company 2
Dobré skóre, tipuju jednou některou ze solidas badges + zlatou hvězdu + něco k tomu 
