World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Otevři si WIKI ze stránek wotka a kterýkoliv tank. Potom myší najeď na kanon na rate of fire nebo aiming time a uvidí jak se liší s použitím Ventilace, BIA a přídělů potravy. Stejně je to vidět u otáčení atd.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Maxtor
- Začátečník

-
- Registrován: 23. říj 2003
Re: World of Tanks
No tak jsem to dneska z nostalgie jeste zkusil a prdim na to.. nema to cenu.. 3h casu v prdeli.. z cca 25 bitev ani jedna.. vsechno totalni ale mega-totalni pru*ery. Zabil jsem hromadu nepratel.. vydelal spoustu penez ale ani jeden win.. tohle neni o tom, ze mizim z WoT, ale mizim z EU, protoze jestli je tahle mladez nase budoucnost..
To nemluvim o tom, ze ve velkem uz frci fuckovani v chatu.. spamu jako prase.. omg.. ta game se sama pohrbila..
To nemluvim o tom, ze ve velkem uz frci fuckovani v chatu.. spamu jako prase.. omg.. ta game se sama pohrbila..
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, fuckuju hlavně artynáře, jak já je strašlivě nenávidím... I proto jsem se SPG totálně zbavil, styděl bych se, že za ty hajzly hraju.
- xmen2
- Začátečník

-
- Registrován: 07. kvě 2007
- Bydliště: Praha Zličín
Re: World of Tanks
Spam se da vypnout a zatim jsem v kazde bitve vyhral,mam stesti na ty sikovne hrace,ale ten zbytek je fakt humus.......
Vyhrana bitva s tanky level 7 do minuty...........LOLLLLL
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
Re: World of Tanks
Já teda na randomy docela zanevřel, uplně mi to znechutilo expení.. ISko budu expit alespoň rok, protože radši jezdím šestkový roty, než se štvát u randomů.. čety s ISkama zase hážou k desítkám, což je pak docela slušnej porod..
Závidím vám, kdo to hrajete od začátku..
Závidím vám, kdo to hrajete od začátku..
Wannabe dickface... :]
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Já mám e-75 a celkem se to dá (když pominu sem tam 0dmg, nepenetruju nějakého šunta, střela se záhadně ztratí ...). Ale nejvíc mě naštavlo, že jsem 2x po sobě hořel
Já jsem s Éčkem za celou dobu hořel tak 10x (to mám asi 320 bitev)a naráz 2x za sebou 
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Hentai: IS nemůže hodit k X tier ani omylem, nejvíc k IX, přeci jen WG zavedli nějaký omezení.
xmen2: ten druhej tým musel bejt hodně nakrklej, bohužel to tak bejvá poslední dobou strašně často, výhra/prohra neskutečným nepoměrem za chvíli nebo remíza s 5-20 živejma tankama (specialita Klidného pobřeží)...
xmen2: ten druhej tým musel bejt hodně nakrklej, bohužel to tak bejvá poslední dobou strašně často, výhra/prohra neskutečným nepoměrem za chvíli nebo remíza s 5-20 živejma tankama (specialita Klidného pobřeží)...
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
tak jako klidné pobřeží si troufnu říct, že je to nejhorší mapa pro tanky vůbec. Když napíšu "I hate this map !" asi takových 20 lidí odpoví: "I agree" ... to vypovídá za vše
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Veď aj ty si to hral od začiatku, nie?HentaiRush píše:Závidím vám, kdo to hrajete od začátku..
ISko bolo za starých čias super, a to som na ňom nikdy nemal namontované 122mm. delo!
Klidné pobreží s artinkou ja rád, s tankmi vôbec. Ale taký Dragon's Ridge, to ja nerád s ničím.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
To je to samý jako vykempenej Redshire nebo nedejbože debilní Karelie, to fakt nesnáším. Hra s 4 artynama = kdo má lepší scouty, vyhrál.
Od začátku už bych hrát fakt nechtěl, je pravda, že kdysi před reklamama v TV a příchodem cca 100K nových hráčů jsem bez problémů získával Bölterovy a Billotovy medaile a teď nic, vidět někoho, kdo dá víc jak 4-5 tanků je docela vzácnost, herní úroveň šla těžce do hajzlu a ty 0dmg penetrace či tracknutí tanku, kterej by jinak umřel i při dingnutí vůbec nezmiňuju...
ISU-152 vs. Pz38t z boku do věže: DOSTALI TO a on si jede dál jako by se nechumelilo, na křížečku má díru velkou jako celá věž a pohoda....
DD: vím, místo Böltera je nějaká Radley Waltersova a Billotovku s takovýma podmínkama dostat je spíš náhoda než umění...
Od začátku už bych hrát fakt nechtěl, je pravda, že kdysi před reklamama v TV a příchodem cca 100K nových hráčů jsem bez problémů získával Bölterovy a Billotovy medaile a teď nic, vidět někoho, kdo dá víc jak 4-5 tanků je docela vzácnost, herní úroveň šla těžce do hajzlu a ty 0dmg penetrace či tracknutí tanku, kterej by jinak umřel i při dingnutí vůbec nezmiňuju...
ISU-152 vs. Pz38t z boku do věže: DOSTALI TO a on si jede dál jako by se nechumelilo, na křížečku má díru velkou jako celá věž a pohoda....
DD: vím, místo Böltera je nějaká Radley Waltersova a Billotovku s takovýma podmínkama dostat je spíš náhoda než umění...
Naposledy upravil(a) Jeltík dne pon 4. úno 2013, 23:54, celkem upraveno 1 x.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Böltery zrušili a Billoty upravili. Na Billota teď musíš dostat 5 různých kritických zásahů, mít míň jak 20% HP a až potom zabít 2 nepřátele. Když jich dáš 3 máš Brunovu a 5 Tarczayovu medaili.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- 1Pupik1989
- Začátečník

-
- Registrován: 20. říj 2011
- Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Re: World of Tanks
Přestal jsem na 14 dní hrát a teď už si s SU-85 neškrtám. KV-1 z boku 6x trefa a nic a IS v klidu zepředu a ani nemusím pod věž.
CPU: AMD Phenom II x4 955BE @ 4GHz FAN: Arctic Cooling Freezer Xtreme rev.2
MB: MSI 760GM-E51
RAM: Kingston 2x4Gb RAM DDR3 1333 @ 1466MHz
GPU: Gigabyte Radeon HD 6850 OC 985/1260MHz
HDD: WD Caviar Green WD10EARX 1TB SATAIII/600, ZDROJ: Fortron FSP550-APN (550W)
MB: MSI 760GM-E51
RAM: Kingston 2x4Gb RAM DDR3 1333 @ 1466MHz
GPU: Gigabyte Radeon HD 6850 OC 985/1260MHz
HDD: WD Caviar Green WD10EARX 1TB SATAIII/600, ZDROJ: Fortron FSP550-APN (550W)
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Nejhorší mapy jsou: Dragod ridge!! (Rick - ano souhlasí, tady se nedá jet s ničím), Klidné pobřeží (všeci kempí, pořád někdo do tebe střílí a ty nikoho nevidíš ... ale s arty se to dá) a poslední Redshit (redshire) - tam se mně někdy bitva povede, ale to jen díky tomu. že mám celkem OP tank a ustatní neví kam střílet 
Ale souhlasím a Jetlíkem, dnes není umění dat 8+ killů, ale jen obyčejná haluz
Ale souhlasím a Jetlíkem, dnes není umění dat 8+ killů, ale jen obyčejná haluz
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Posledné 2-3 updaty WoT som vôbec nesledoval tak sa spýtam: stále niesú žiadne odmeny za získanie nejakých medailí? Lebo takto, zbieranie medailí "len tak", mi to pripadá ako najväčšia možná xujovina...DAveDOG píše:Böltery zrušili a Billoty upravili. Na Billota teď musíš dostat 5 různých kritických zásahů, mít míň jak 20% HP a až potom zabít 2 nepřátele. Když jich dáš 3 máš Brunovu a 5 Tarczayovu medaili.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
RiCK:
Ne regulerně. Jsou však akce přes týden (začalo to i delší), kde se odměňují buď XP nebo stříbrňákama medajle jako Invader, Scout, Defender,... (až 1000 XP, až 15000 stříbrných). Jinak souhlasím, je pitomost to neodměňovat nijak.
Ne regulerně. Jsou však akce přes týden (začalo to i delší), kde se odměňují buď XP nebo stříbrňákama medajle jako Invader, Scout, Defender,... (až 1000 XP, až 15000 stříbrných). Jinak souhlasím, je pitomost to neodměňovat nijak.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Tak odmena je snad ta frkcka ne?:) co sem vam na ni zda malo? Jinak vcera sem zkousel hrat kolem 6te hodiny hruza, clovek by rozbil klavesnici dal sem po dvou bitvach radsi alt f4 kombo. Ale zapl sem to po 22druhe a jako vetsinou uplne super hry. Dokonce sem si udelal vcera rekord s IS8 a zabil 7 tanku. pokud muzete hrajte vecir je to uplne o necem jinem.
- mouldy
- Pokročilý

- Registrován: 10. črc 2009
- Bydliště: Plzeň
Re: World of Tanks
Je mozny nejak resit ty hnusny "Borderlanďácký" obrysy, co se objevujou v Catalystech 12,8 a vejs?
Ryzen 9800X3D@PBO+200/-35CO/2,2GHz FCLK|| Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB 6GHz CL28 Timing OC|| RTX 5080 GAMING OC 16G@~3,25GHz/36GHz 420W || Crucial T700 4TB + CL-SSD V2 || Lexar NM790 4TB || XPG CORE REACTOR II 1000W || Be quiet! Silent Base 802 || Dell Alienware AW3425DW QD-OLED / TCL 65C7K QD-MiniLED
- xmen2
- Začátečník

-
- Registrován: 07. kvě 2007
- Bydliště: Praha Zličín
Re: World of Tanks
Tohle by mne taky zajimalo,dost mne to sere.Jinak Dragod ridge je super,staci ty kreteny odstrelovat z dalky heavy tankem a je to pohoda.....mouldy píše:Je mozny nejak resit ty hnusny "Borderlanďácký" obrysy, co se objevujou v Catalystech 12,8 a vejs?
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
mně je zdá, že do 23:00 je to nehratelné ... jednou jsem byl sám doma a neměl jsem co dělt, tak jsem to zapnul tak 20:00 a zkončil jsem v 6:00Broxik píše:Tak odmena je snad ta frkcka ne?:) co sem vam na ni zda malo? Jinak vcera sem zkousel hrat kolem 6te hodiny hruza, clovek by rozbil klavesnici dal sem po dvou bitvach radsi alt f4 kombo. Ale zapl sem to po 22druhe a jako vetsinou uplne super hry. Dokonce sem si udelal vcera rekord s IS8 a zabil 7 tanku. pokud muzete hrajte vecir je to uplne o necem jinem.
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Mno hosi a kde sou polaci ze? Jeste nedavno tu na ne kazdy plival a myslim ze dneska kdyz je tym apson nabity polakam tak je to castecna vyhra 