World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Otevři si WIKI ze stránek wotka a kterýkoliv tank. Potom myší najeď na kanon na rate of fire nebo aiming time a uvidí jak se liší s použitím Ventilace, BIA a přídělů potravy. Stejně je to vidět u otáčení atd.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: World of Tanks

Příspěvek od Maxtor »

No tak jsem to dneska z nostalgie jeste zkusil a prdim na to.. nema to cenu.. 3h casu v prdeli.. z cca 25 bitev ani jedna.. vsechno totalni ale mega-totalni pru*ery. Zabil jsem hromadu nepratel.. vydelal spoustu penez ale ani jeden win.. tohle neni o tom, ze mizim z WoT, ale mizim z EU, protoze jestli je tahle mladez nase budoucnost..
To nemluvim o tom, ze ve velkem uz frci fuckovani v chatu.. spamu jako prase.. omg.. ta game se sama pohrbila..
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Jo, fuckuju hlavně artynáře, jak já je strašlivě nenávidím... I proto jsem se SPG totálně zbavil, styděl bych se, že za ty hajzly hraju.
xmen2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Praha Zličín

Re: World of Tanks

Příspěvek od xmen2 »

Spam se da vypnout a zatim jsem v kazde bitve vyhral,mam stesti na ty sikovne hrace,ale ten zbytek je fakt humus....... :roll: Vyhrana bitva s tanky level 7 do minuty...........LOLLLLL
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od HentaiRush »

Já teda na randomy docela zanevřel, uplně mi to znechutilo expení.. ISko budu expit alespoň rok, protože radši jezdím šestkový roty, než se štvát u randomů.. čety s ISkama zase hážou k desítkám, což je pak docela slušnej porod..

Závidím vám, kdo to hrajete od začátku..
Wannabe dickface... :]
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Já mám e-75 a celkem se to dá (když pominu sem tam 0dmg, nepenetruju nějakého šunta, střela se záhadně ztratí ...). Ale nejvíc mě naštavlo, že jsem 2x po sobě hořel :shock: Já jsem s Éčkem za celou dobu hořel tak 10x (to mám asi 320 bitev)a naráz 2x za sebou :x
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Hentai: IS nemůže hodit k X tier ani omylem, nejvíc k IX, přeci jen WG zavedli nějaký omezení.
xmen2: ten druhej tým musel bejt hodně nakrklej, bohužel to tak bejvá poslední dobou strašně často, výhra/prohra neskutečným nepoměrem za chvíli nebo remíza s 5-20 živejma tankama (specialita Klidného pobřeží)...
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

tak jako klidné pobřeží si troufnu říct, že je to nejhorší mapa pro tanky vůbec. Když napíšu "I hate this map !" asi takových 20 lidí odpoví: "I agree" ... to vypovídá za vše
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

HentaiRush píše:Závidím vám, kdo to hrajete od začátku..
Veď aj ty si to hral od začiatku, nie? :-D Pokiaľ sa dobre pamätám, vzdal si to niekde u M3 Lee či Stuart, už neviem presne :lol:
ISko bolo za starých čias super, a to som na ňom nikdy nemal namontované 122mm. delo! :lol: Aj prvé bitvy s IS-3 som hral s "idiotom" (D10-T či jak) a... dalo sa! Dneska človek môže hrať aj s goldami, dať 10+ killov v bitve, aj tak prehrá.

Klidné pobreží s artinkou ja rád, s tankmi vôbec. Ale taký Dragon's Ridge, to ja nerád s ničím.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

To je to samý jako vykempenej Redshire nebo nedejbože debilní Karelie, to fakt nesnáším. Hra s 4 artynama = kdo má lepší scouty, vyhrál.
Od začátku už bych hrát fakt nechtěl, je pravda, že kdysi před reklamama v TV a příchodem cca 100K nových hráčů jsem bez problémů získával Bölterovy a Billotovy medaile a teď nic, vidět někoho, kdo dá víc jak 4-5 tanků je docela vzácnost, herní úroveň šla těžce do hajzlu a ty 0dmg penetrace či tracknutí tanku, kterej by jinak umřel i při dingnutí vůbec nezmiňuju...
ISU-152 vs. Pz38t z boku do věže: DOSTALI TO a on si jede dál jako by se nechumelilo, na křížečku má díru velkou jako celá věž a pohoda....

DD: vím, místo Böltera je nějaká Radley Waltersova a Billotovku s takovýma podmínkama dostat je spíš náhoda než umění...
Naposledy upravil(a) Jeltík dne pon 4. úno 2013, 23:54, celkem upraveno 1 x.
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Böltery zrušili a Billoty upravili. Na Billota teď musíš dostat 5 různých kritických zásahů, mít míň jak 20% HP a až potom zabít 2 nepřátele. Když jich dáš 3 máš Brunovu a 5 Tarczayovu medaili.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
1Pupik1989
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2011
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: World of Tanks

Příspěvek od 1Pupik1989 »

Přestal jsem na 14 dní hrát a teď už si s SU-85 neškrtám. KV-1 z boku 6x trefa a nic a IS v klidu zepředu a ani nemusím pod věž.
CPU: AMD Phenom II x4 955BE @ 4GHz FAN: Arctic Cooling Freezer Xtreme rev.2
MB: MSI 760GM-E51
RAM: Kingston 2x4Gb RAM DDR3 1333 @ 1466MHz
GPU: Gigabyte Radeon HD 6850 OC 985/1260MHz
HDD: WD Caviar Green WD10EARX 1TB SATAIII/600, ZDROJ: Fortron FSP550-APN (550W)
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Nejhorší mapy jsou: Dragod ridge!! (Rick - ano souhlasí, tady se nedá jet s ničím), Klidné pobřeží (všeci kempí, pořád někdo do tebe střílí a ty nikoho nevidíš ... ale s arty se to dá) a poslední Redshit (redshire) - tam se mně někdy bitva povede, ale to jen díky tomu. že mám celkem OP tank a ustatní neví kam střílet :)
Ale souhlasím a Jetlíkem, dnes není umění dat 8+ killů, ale jen obyčejná haluz :roll:
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

DAveDOG píše:Böltery zrušili a Billoty upravili. Na Billota teď musíš dostat 5 různých kritických zásahů, mít míň jak 20% HP a až potom zabít 2 nepřátele. Když jich dáš 3 máš Brunovu a 5 Tarczayovu medaili.
Posledné 2-3 updaty WoT som vôbec nesledoval tak sa spýtam: stále niesú žiadne odmeny za získanie nejakých medailí? Lebo takto, zbieranie medailí "len tak", mi to pripadá ako najväčšia možná xujovina...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od pilarius »

RiCK:
Ne regulerně. Jsou však akce přes týden (začalo to i delší), kde se odměňují buď XP nebo stříbrňákama medajle jako Invader, Scout, Defender,... (až 1000 XP, až 15000 stříbrných). Jinak souhlasím, je pitomost to neodměňovat nijak.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Tanks

Příspěvek od Broxik »

Tak odmena je snad ta frkcka ne?:) co sem vam na ni zda malo? Jinak vcera sem zkousel hrat kolem 6te hodiny hruza, clovek by rozbil klavesnici dal sem po dvou bitvach radsi alt f4 kombo. Ale zapl sem to po 22druhe a jako vetsinou uplne super hry. Dokonce sem si udelal vcera rekord s IS8 a zabil 7 tanku. pokud muzete hrajte vecir je to uplne o necem jinem.
mouldy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009
Bydliště: Plzeň

Re: World of Tanks

Příspěvek od mouldy »

Je mozny nejak resit ty hnusny "Borderlanďácký" obrysy, co se objevujou v Catalystech 12,8 a vejs?
Ryzen 9800X3D@PBO+200/-35CO/2,2GHz FCLK|| Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB 6GHz CL28 Timing OC|| RTX 5080 GAMING OC 16G@~3,25GHz/36GHz 420W || Crucial T700 4TB + CL-SSD V2 || Lexar NM790 4TB || XPG CORE REACTOR II 1000W || Be quiet! Silent Base 802 || Dell Alienware AW3425DW QD-OLED / TCL 65C7K QD-MiniLED
xmen2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Praha Zličín

Re: World of Tanks

Příspěvek od xmen2 »

mouldy píše:Je mozny nejak resit ty hnusny "Borderlanďácký" obrysy, co se objevujou v Catalystech 12,8 a vejs?
Tohle by mne taky zajimalo,dost mne to sere.Jinak Dragod ridge je super,staci ty kreteny odstrelovat z dalky heavy tankem a je to pohoda..... 8)
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Broxik píše:Tak odmena je snad ta frkcka ne?:) co sem vam na ni zda malo? Jinak vcera sem zkousel hrat kolem 6te hodiny hruza, clovek by rozbil klavesnici dal sem po dvou bitvach radsi alt f4 kombo. Ale zapl sem to po 22druhe a jako vetsinou uplne super hry. Dokonce sem si udelal vcera rekord s IS8 a zabil 7 tanku. pokud muzete hrajte vecir je to uplne o necem jinem.
mně je zdá, že do 23:00 je to nehratelné ... jednou jsem byl sám doma a neměl jsem co dělt, tak jsem to zapnul tak 20:00 a zkončil jsem v 6:00 :D ale od té půlnoci mazec ... skoro samé výhry, samý borec z BIA, HAMI .... radost hrát :)
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Tanks

Příspěvek od Broxik »

Mno hosi a kde sou polaci ze? Jeste nedavno tu na ne kazdy plival a myslim ze dneska kdyz je tym apson nabity polakam tak je to castecna vyhra :lol:
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“