My včera s klanem hráli roty až cca do půl druhé. Expím osmičkový angličany tak se to hodí. Nejlepší byla výhra nad PTS + OMNI - spousta unicum hráčů a přesto jsme je dali.Blizzard píše:mně je zdá, že do 23:00 je to nehratelné ... jednou jsem byl sám doma a neměl jsem co dělt, tak jsem to zapnul tak 20:00 a zkončil jsem v 6:00ale od té půlnoci mazec ... skoro samé výhry, samý borec z BIA, HAMI .... radost hrát
World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
nemyslim si že by se ohledně poláků něco změnilo, jenom už všichni resignovali
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
Re: World of Tanks
Mě Dragon Ridge (nebo jak se to nadává) taky líbí. Dle mě jedna z těch lepších map.. 
Ricku, to sice jsem hrál, ale ta M3Lee mi to tehda fakt zenchutila, že jsem si rok pauzu prostě dát musel..
Ricku, to sice jsem hrál, ale ta M3Lee mi to tehda fakt zenchutila, že jsem si rok pauzu prostě dát musel..
Wannabe dickface... :]
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
že je M3 lee utrpení už víme dávno 
- xmen2
- Začátečník

-
- Registrován: 07. kvě 2007
- Bydliště: Praha Zličín
Re: World of Tanks
Kromne debilniho dela s kterym se musi otacet cely tank je M3 LEE super. Za dva dny jsem naexpil 14 000 bodu ......
Skoda ze tak zprasili kontsrukci toho tanku,nadruhou stranu kdyz ke mne prijede nejaky tank level IV kouka mi do ksichtu a ja ho zabiju trema ranama, tak to je k nezaplaceni...... 
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Ááá, zas si mesiac nezahrajem, kokot Comet mi vletel do rany. Na El Hallufu si s KV-2 s derp gunom "snajprím", bol som v sniper mode, práve som šiel vystrieliť a v predomňa zo skaly spadne náš Co(kot)met. Práve ma to už jakž takž začalo baviť, popredával som zbytočnosti ako Object 212 a IS-4, kúpil si S-51 a KV-2 a teraz toto 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
RiCK: Jako BAN? Hoď si ticket.
S-51 je super, ale KV-2 je teď podle mě celkem o ničem.
S-51 je super, ale KV-2 je teď podle mě celkem o ničem.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Max Casper
- Začátečník

- Registrován: 03. srp 2004
- Bydliště: Prague
Re: World of Tanks
Ban na měsíc za zabití cometa? Pán bude asi recidivista.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Yop, len za toho Cometa, od unbanu som ani len nesplashol vlastného
Hold asi už budem na blacklistu WG 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, to asi budeš, takhle dopadaj neustálý recidivisti, co zabíjeli vlastní a už měli několik měsíčních banánů....
Dej si ticket, tohle by mělo projít, jestli máš replay.
BTW dneska ráno před odchodem do práce jsem si chtěl něco vydělat, pustím si bitvu s T34, vedle mě 2 siemky s IS-3 v četě, hned po začátku bitvy se jeden otočil a úmyslně vypnul naši SU-8, tak jsem ho ještě s jedním dalším frajerem napálil a oni nás ty 2 retardi sejmuli, ještě psali, jak tu artynu nezabil schválně....
Budu citovat z komentáře jedný epic bitvy na planetWOT:
“Finally my huge rapegrind for a Pool's Medal came to its eventual end at 7.15 AM in Sunday morning after consuming a shitload of alcohol beverages and killing at least as many siemkas!”
reakce
"Siemkas must die, GJ man."
Dej si ticket, tohle by mělo projít, jestli máš replay.
BTW dneska ráno před odchodem do práce jsem si chtěl něco vydělat, pustím si bitvu s T34, vedle mě 2 siemky s IS-3 v četě, hned po začátku bitvy se jeden otočil a úmyslně vypnul naši SU-8, tak jsem ho ještě s jedním dalším frajerem napálil a oni nás ty 2 retardi sejmuli, ještě psali, jak tu artynu nezabil schválně....
Budu citovat z komentáře jedný epic bitvy na planetWOT:
“Finally my huge rapegrind for a Pool's Medal came to its eventual end at 7.15 AM in Sunday morning after consuming a shitload of alcohol beverages and killing at least as many siemkas!”
reakce
"Siemkas must die, GJ man."
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
RiCK: zase ban?
Já se z tebe poseru xD
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
Re: World of Tanks
Jak jsem tu už psal, po zkušenostma s něměckýma TD je M3Lee krutej tank.. holt byl pro mě moc násilnej přechod z M2MT..xmen2 píše:Kromne debilniho dela s kterym se musi otacet cely tank je M3 LEE super. Za dva dny jsem naexpil 14 000 bodu ......Skoda ze tak zprasili kontsrukci toho tanku,nadruhou stranu kdyz ke mne prijede nejaky tank level IV kouka mi do ksichtu a ja ho zabiju trema ranama, tak to je k nezaplaceni......
Jinak, od osmi teď rotujem šestky a samá dobrá hra.. kam se fakt hrabe random..
Wannabe dickface... :]
- siddhi
- Začátečník

-
- Registrován: 29. dub 2009
Re: World of Tanks
Tak jsem si dnes v noci dal maraton. Po dvaceti porážkách v řadě jsem si říkal, že tady něco nehraje, tak jsem pokračoval v hraní. Poctivě jsem to počítal, 42 her, z toho 38 porážek. Ať mně nikdo nevykládá, že s tou hrou je vše v pořádku.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Hrozně záleží na tanku, nikdo mi nevymluví, že podle globálních statistik upravujou v reálným čase MM.
Třeba se SU-100 jsem měl naposledy hezký staty (58%) u CCCP TD a u SU-152, ISU-152 a Obj 704 mám staty bitvy/vítězství tak strašný, že se za to stydím a s Tigrem (což je prostě horší tank) mám bez problémů 63%... Kde je chyba, soudruzi?
Samozřejmě jsem si vědom toho, že s těma TD mám na čele nápis "sejmi mě nebo ti dám za 750dmg", ale stejně...
Třeba se SU-100 jsem měl naposledy hezký staty (58%) u CCCP TD a u SU-152, ISU-152 a Obj 704 mám staty bitvy/vítězství tak strašný, že se za to stydím a s Tigrem (což je prostě horší tank) mám bez problémů 63%... Kde je chyba, soudruzi?
Samozřejmě jsem si vědom toho, že s těma TD mám na čele nápis "sejmi mě nebo ti dám za 750dmg", ale stejně...
- Maddogg
- Čestný člen

- Registrován: 09. zář 2005
- Bydliště: Ostrava
Re: World of Tanks
Posledních 40her mám 30 proher ačkoli jsem dal cca 42k dmg a zničil 48 tanku (hraju tier 5/6)...
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
- LOVIT
- Středně pokročilý

- Registrován: 21. zář 2004
- Bydliště: Praha/Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
ať nemusiš počítat:siddhi píše:Tak jsem si dnes v noci dal maraton. Po dvaceti porážkách v řadě jsem si říkal, že tady něco nehraje, tak jsem pokračoval v hraní. Poctivě jsem to počítal, 42 her, z toho 38 porážek. Ať mně nikdo nevykládá, že s tou hrou je vše v pořádku.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... msearch__1
btw v 8.4 dle ru fóra bude engl td větev a posunou německé lt o tier výš vk2801 vk1602 a snad ještě t3 ale teď si nepamatuju jakej
e: ten random mě taky se.e takových hovad co se po vánocích a tv reklamách vyrojilo...
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
- ŠakaL
- Začátečník

- Registrován: 27. kvě 2009
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Ani predtim to nebylo o moc lepsiLOVIT píše: e: ten random mě taky se.e takových hovad co se po vánocích a tv reklamách vyrojilo...
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
- keistown
- Žlutá karta

-
- Registrován: 16. srp 2009
Re: World of Tanks
Rozumnej clovek se na to vykaslal ne kvuli lidem co to hrajou. Stejne plni jenom funkci botu, hra nema spravnej system hrani v parte. Ale kvuli tomu ze to je jenom tahani penez za premko a umely prodluzovani grindu.
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Nevim me ta hra misty prijde porad dobra. Jedine co je blbe ze se to neda hrat pres den:) ne vzdycky mam chut po desate do pulnoci davat doubly.
- CyberDeath
- Začátečník

- Registrován: 30. led 2006
- Bydliště: Vsetín
Re: World of Tanks
Tak moje pozorovani z posledni doby. Hrani je cim dal horsi. Driv se aspon v polovine zapnuti hry dalo slusne hrat.Nyni tak v jednom pripade z 10 se ti podari zapnout hru tak aby te to v MM slusne hazelo a dalo se hrat.
A taky Premium je silne nevyhodne .... protoze pote co mi naposled dosel semi vyrazne zlepsil MM !! I kdyz i tak je to naposrani. Vecer si zapnu hru stim ze si na chvili zajezdim pro zabavu a vypinam ji po 2hodinach s 20:1 pro prohrane bitvy ... a zkazenou naladou. bych se na to mohl vysrat.
A taky Premium je silne nevyhodne .... protoze pote co mi naposled dosel semi vyrazne zlepsil MM !! I kdyz i tak je to naposrani. Vecer si zapnu hru stim ze si na chvili zajezdim pro zabavu a vypinam ji po 2hodinach s 20:1 pro prohrane bitvy ... a zkazenou naladou. bych se na to mohl vysrat.
PC - R9 7945HX, BD795i SE, 2x48GB 5600 CL46, Kolink Rocket Heavy Vented, 2TB PM9A1, 2TB XG7000, Pulse RX7900GRE, ROG LOKI 1000W
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN