Stránka 3 z 3

Re: HTC HD2 - problém s HTC sense

Napsal: čtv 30. čer 2011, 22:39
od gimaster2
kde to zjistím ?

Re: HTC HD2 - problém s HTC sense

Napsal: čtv 30. čer 2011, 22:49
od OndraSter
Záložka nastavení -> o verzi/o systému/... - buď to bude 1.4x, 1.6x nebo 3.14.

Re: HTC HD2 - problém s HTC sense

Napsal: pát 1. črc 2011, 10:12
od gimaster2
Verze Operačního systému
5.2.21913
Verze Manila
2.5.20181527.0

Verze Rom
3.14.479.2 ( 04666) WWE

HTC HD2 - Web kamera při skype či ICQ

Napsal: pát 1. črc 2011, 10:13
od gimaster2
lze nějak rozběhat Web kameru při komunikaci ICQ nebo skype na HTC s Win 6.5 ?

Re: HTC HD2 - Web kamera při skype či ICQ

Napsal: pát 1. črc 2011, 22:57
od OndraSter
To ICQ nebo Skype by běželo na telefonech a HD2 fungovalo jako webkamera?

Re: HTC HD2 - problém s HTC sense

Napsal: pát 1. črc 2011, 22:58
od OndraSter
Kolik máš fotek? Možná při indexaci přeteče cosi v systému (aneb omezení 32MB na proces ftw).

Re: HTC HD2 - problém s HTC sense

Napsal: sob 2. črc 2011, 08:15
od gimaster2
No je pravda hodně cca za 2 roky.Zkusím je domazat, ale občas mi taky stává, že rozklinu levé tlačíko alba a nic se nezobrazí ?

Re: HTC HD2 - Web kamera při skype či ICQ

Napsal: sob 2. črc 2011, 08:17
od gimaster2
Nerozumím ? Chic postě telefonovat z skype nebo icq a aby mě ten druhý viděl...

Re: HTC HD2 - Web kamera při skype či ICQ

Napsal: sob 2. črc 2011, 09:48
od Maddogg
Chceš telefonovat ze skypu na pc a telefon připojený mít jako webkameru? nebo ze skypu jako programu v telefonu a využívat kameru?

Re: HTC HD2 - problém s HTC sense

Napsal: sob 2. črc 2011, 20:13
od OndraSter
To může být součást toho problému.

Zkus je přesunout někam mimo třeba o složku vedle.

Re: HTC HD2 - Web kamera při skype či ICQ

Napsal: sob 2. črc 2011, 22:49
od gimaster2
HD2 má vlastní přední kameru. Chci spustit skype nebo icq na HD2 HTC a telefonovat z toho včetně obrazu...

Re: HTC HD2 - Web kamera při skype či ICQ

Napsal: sob 2. črc 2011, 23:54
od OndraSter
Mobilní skype nepodporuje videohovory, o ICQ taktéž pochybuji.

Re: HTC HD2 - nefunkční bluetooth

Napsal: úte 26. črc 2011, 22:28
od Mguru
Mám úplně stejný problém, zkoušel jsem přes TotalComm. vymazat ten soubor, který jsi tu uváděl, ale bohužel se nepodařilo. Vážně nevím, co bych měl zkusit teď. Jen tak mimochodem nic podobného jako TomTom nemám.