Tak jak kdy ... proti IX nemáš šanci skoro nic propálit. Jedině IS-8, nějaké TDčka a do periskopu jde i E-75, ale to je haluz. Na VIII to stačí, ale musíš střílet do weakspotů, jinak nemáš taky moc šanci propálit. Nejlepší je byt tak proti pár VIII a spíš více VII (na VII je to super dělo). Pak je celkem nevýhoda přesnost. Dělo si dělá co chce. Někdy celkem přesné, ale někdy to léce úplně doprd*ele.
Ale pancíř :-* ... Když se dobře nasměruješ, tak není problém odrazit i střelu z BL-10

a ten luxusní spaced armor, za hru do mě vletí tak 5-10 střel za 0dmg

... Ale ten pancíř zase ubírá obratnost a to dost brutálně ... I KV-4 mě předjede. Kdybys chtěl víc info, napiš co přesně
