World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
xmen2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Praha Zličín

Re: World of Tanks

Příspěvek od xmen2 »

Mam neco nad 1000 bodu,na to ze jsem vsude prvni a vyhledavam nove a nove tanky vsude na mapach si myslim ze jsem na tom velice dobre..... 8)
LOVIT
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2004
Bydliště: Praha/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od LOVIT »

www.noobmeter.com/player/eu/LOVIT
je vidět že sem to lamil že začátku dost, teď to stoupá jinak v xvm sem spadl z 1070 na 1020, jenom random, hraju teda většinou po 22 hodině...
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Tanks

Příspěvek od Broxik »

btw jakto ze tam mate i tak pekne last 7 days atd. Ja kdyz si dam svuj profil mam tam jen tu tabulku sdaty. Beeee ja chci taky. Nebo to souvisi s tim ze sem se na ty stranky dneska podival poprve?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Uhodil jsi hřebík na hlavičku.
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: World of Tanks

Příspěvek od CyberDeath »

Ja v XVM z 1140 na 990 :-D :-D myslim ... jestli sem to videl dobre.
PC - R9 7945HX, BD795i SE, 2x48GB 5600 CL46, Kolink Rocket Heavy Vented, 2TB PM9A1, 2TB XG7000, Pulse RX7900GRE, ROG LOKI 1000W
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

LOL :shock:
HEAD
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od HEAD »

No me to taky spadlo z 1540 na 1500.
Btw na tom noobmetru je pekne videt jak sem to taky zezacatku lamyl.
Poslednich 1000bitev eff rating 1840 :) hehe sem unicum :lol:
http://www.noobmeter.com/player/eu/headd
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: World of Tanks

Příspěvek od CyberDeath »

PC - R9 7945HX, BD795i SE, 2x48GB 5600 CL46, Kolink Rocket Heavy Vented, 2TB PM9A1, 2TB XG7000, Pulse RX7900GRE, ROG LOKI 1000W
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

HEAD: nice, ty musíč pěkně válet 8-)
CyberDeath: já mám 994 :D ... ale měl jsem 1040 :( parchanti
BTW: teď se mně povedla bitva s T26E4 - 118k výdělek :D

edit: na to že mám tak šuntský kompl, je to dobré :D (např. když su v lese, nic se nedá trefit :D)
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Konečně jsem pokročil z Wolverina dále a to na Hellcata. Změna celkem razantní :) 90mm dělo je o něčem jiném jak to 76mm prdítko, rychlost tanku nesrovnatelná, jen teda musím dávat bacha na zásahy, protože je Kočička skoro jak z papíru. Vyplatí se potom pokračovat v americké TD linii od Hellcatu dále?
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
tovr1203
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2004
Bydliště: Chomutov

Re: World of Tanks

Příspěvek od tovr1203 »

když se dostaneš až na T110E4 tak jo, jinak u T28 a T95 budeš trpět, když jsi zvyklý na rychlost ;-)
http://www.planetwot.com/playerStats/?n ... r1203&d=eu


ale teď se rozhoduju, pojedu na pár měsíců do zahraničí a komp sebou táhnout nemůžu, takže hledam nějakej noťas, který wot utáhne... nemusí to běžet na high, střední detaily postačí... tak dejte nějaký tipy, hlavně ti, co to hrajou na ntb (kolik vám to běží při jakej detailech a rozlišení)... díkes
PC: Ryzen5 1600; MSI B350 Tomahawk; 2x4GB + 2x8GB; Gigabyte GTX 1050Ti OC; Kingston 120GB SSDnow300V + Seagate 1TB + Samsung F1 500GB; LG GH20LS10 black (SATA); GMC H-60 Phoong; EVGA supernova 550 G3; Asus 28" TUF gaming V289Q
konzole: PS5
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Na stredné detaily potrebuješ tak i5/i3 a 5650, mne to tak beží...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Tanks

Příspěvek od Broxik »

v pripade problmeu fps doporucuju clanek na ehw. Tam jsou jednotlive polozky pekne popsany i s vlivem na FPS.
_boban
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2008

Re: World of Tanks

Příspěvek od _boban »

jezdim na podobny sestave, grafarnu mam GT540 a byl jsem donedavna bez problemu. po instalaci poslednich nvidia beta driveru se to zaclo kousat, prejdu na nejakou z predchozich verzi.

http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-531g- ... 362146.htm
LOVIT
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2004
Bydliště: Praha/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od LOVIT »

core i3 380m, 3GB ram, hd 6370m (1024 MB vlastní) a běžnej 5400 ot disk hraju v pohodě na 1366x768 starej render, je teda povypínanejch dost věcí, jen textury na high a dohled samo taky. je to hratelný, ale třeba v magickým lesu to padá k 24, ale tak 99% času hratelný, imho jakejkoliv novej notebook s dedikovanou grafikou to rozjede, otázka je co čekáš za detaily a rozlišení
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Radšej nový render na low ako starý render na high. Starý render je pre mňa nepoužiteľný vďaka nemožnosti zapnúť hoc aj nejaké jednoduché tiene.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Masakrování nováčků je občas docela hustý.
Vítězství! Bitva: Himmelsdorf 12. února 2013 14:38:40
Vozidlo: MS-1 Získáno zkušeností: 4 038 (x2 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 27 447 (kompenzace za poškození spojenci: 67)
Úspěchy v bitvě: Válečník, Průzkumník

10 zabitech (můj novej rekord), 1155 dmg, 31 prustrelu.... 26.943 čistýho a to sme vyhráli jenom 15:14.... o 2 hp....
Jája
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jája »

Mě se jednou povedlo 12 killů s MK1, ale skončilo to remízou, takže moc bodů z toho nebylo - poslední enemák mě ještě asi stihl zapálit, protože vzápětí jsem bouchnul. To mě vždycky na*ere když začnu hořet a ten hlas z vysílačky jen tak lážoplážo začne něco blekotat o hasícím přístroji místo toho aby stručně a rychle zařval hoří. :twisted:
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Jo, Náš tank je v plamenech, místo aby to lempl uhasil sám :-) Ale to by pak Goldový doplňky ztratily smysl...
Naposledy upravil(a) Jeltík dne úte 12. úno 2013, 17:08, celkem upraveno 1 x.
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Jeltík píše:Masakrování nováčků je občas docela hustý.
Vítězství! Bitva: Himmelsdorf 12. února 2013 14:38:40
Vozidlo: MS-1 Získáno zkušeností: 4 038 (x2 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 27 447 (kompenzace za poškození spojenci: 67)
Úspěchy v bitvě: Válečník, Průzkumník

10 zabitech (můj novej rekord), 1155 dmg, 31 prustrelu.... 26.943 čistýho a to sme vyhráli jenom 15:14.... o 2 hp....
JJ, je to masakr ... já jsem jel jednou s T1 v Himmlu na kopec, tam nikdo nebyl. Jsem si je hezky objel - 7 killů :D se mě ptali, jak jsem se tam dostal xD ... Je to fakt paráda. Mám jen 83% osádku a ventilaci a jsem jak nějaký boss :D to až bude na 100% a budou perky, binokuláry, ... to bude masakr :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“