World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
To je zajímavé ... mně to hořelo myslím jen jednou, ale pořád je něco poškozeného ... dělo, střelec, munice ... ale jako sniper je to slušné. Problém je, že v 75% keřích mám tak 8-11 fps, takže toho moc netrefím 
- Maxtor
- Začátečník

-
- Registrován: 23. říj 2003
Re: World of Tanks
Muze mi nekdo vysvetlit sekci "Kredity"? Jasne.. u premium jsou kredity vyssi.. myslim ze +50%.. expa taky.. onen pravy premium sloupec je tedy uplne v poradku.. problem mam s levym.. 18 misto 27 v prvnim radku je ok.. pod nim stejnych 23.. a soucet na konci je 26..? Ja teda nevim, jaky pocty na vychode praktikujou, ale v ramci Evropy je tohle ponekud za 5, jak by rekla pani ucitelka..
https://www.dropbox.com/s/n7s4ns7z9x9lhvp/shot-wot.jpg
https://www.dropbox.com/s/n7s4ns7z9x9lhvp/shot-wot.jpg
Naposledy upravil(a) Maxtor dne čtv 28. úno 2013, 11:41, celkem upraveno 1 x.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Co furt probíráte to mm. Za poslední dobu jsem neviděl jedinej fail s tierama. Když někdo hraje light tanky musí počítat že občas bude nasazenej mezi vysoký tiery jako scout. A pokud jsou ve hře debilové co si berou nízký tiery mezi sebe tak se není co divit.
Veobecně němci trpí na předek, protože mají převodovky vepředu.
Veobecně němci trpí na předek, protože mají převodovky vepředu.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Tyjo, nevím, jak je to možné, ale včera mi KV-1S s topovým dělem prostřelilo mantlet na Super Pershingovi...prošlo to jak tím pancířovým krytem, tak i samotným pancířem věže. Löwečko mi deset ran po sobě to neprostřelilo, ale KV-1S bum a hit za 409 HP.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Me poznatky. Kdyz prohrajes par bitev v rade prijde mi ze mas u sebe nejaky flag kdy te to haze mezi novacky a hrace s vyhrama kolem 45-47%. Naopak kdyz vyhravas mas flag uplne naopak. Nevim jstli to je nahoda nebo ne ale je to minimalne podezrele. Jeste s tim jak nekdo zminoval, ze wargaming dela ty randomy castecne tak aby byly mozne kill striky. Abych se priznal opravdu vyrovnanou bitvu sme jiz nehral opravdu dlouho. A to je fail mm. Me nevadi kdyz to jendo kolo zabere cely cas, to je v poradku, v pripade ze se jedna o vyrovnanou rundu. Za vcerejsich asi 40 zapasu sem mel takovou hru 1x. JInak sem bude vyhral rozdilem tridy nebo prohral.Co furt probíráte to mm
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Ale to je dano taky přílivem špatných hráčů. Před rokem a půl byla spousta vyrovnanejch her. I když nebylo nastaveno pravidlo max +2 tiery. Podezdřívat WG lze z čehokoliv, dokud to nikdo nepotvrdí, je to jako bys říkal že si na Tebe zasedli v Bělorusku osobně. Já poslední dobou randomky sám nehraju skoro vůbec.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Tak jiste je to jen domenka vysledovana z chovani aplikace. Muze to byt nahoda a nemusi. Btw ale kdyz si chces zahrat treba o pulnoci moc na vyber nemas. Od nejakych 18-23 se to da pres klan ale pak uz lide taky odpadaji ja shnile jabka... Ja navic potrebuju expit neni to o labuznickem hrani s elitnim tankem a 3perkovou posadkou.
- Sinpa
- Mírně pokročilý

- Registrován: 12. úno 2006
- Bydliště: Zbůch
Re: World of Tanks
AMD RYZEN 5 5600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire Pulse Radeon RX 9070, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
Re: World of Tanks
Furt jsem dostal víc!
(honím honím honím)
Tak jsem konečně přečkal ISko a ta IS3ka fakt není vůbec špatná..
ještě si počkat na topovej lauf...
Tak jsem konečně přečkal ISko a ta IS3ka fakt není vůbec špatná..
Wannabe dickface... :]
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Dej pokoj s IS-3...mě ten tank celkem dost otravuje, protože, ač vím zepředu weakspoty, tak na vzdálenost větší jak 50 metrů je jejich zásah jen otázkou štěstí a ne míření...teda neberu-li ty náhradní pásy vepředu, kde mi to ale často s 90mm dělem Hellcata/T25/Super Pershinga nepenetruje...
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
já mam furt ocelovou zeď s IS-3
fakt když se jí chce tak odrazí cokoliv
jak je to se střelama co vybuchnou ale nepenetrujou ? myslim AP Munici co dává za 0 ale nepoškodí ani posádku ani výbavu
jak je to se střelama co vybuchnou ale nepenetrujou ? myslim AP Munici co dává za 0 ale nepoškodí ani posádku ani výbavu
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
Hentai: Nesere tě ta 175 pene? Mě to neprostřelilo ani KV-4 do poklopu, prej to má být weakspot, to jo...
<rant>
Jinak mě to opět pěkně nasralo. 3x ve třech dnech po sobě jsem s tím IS dotal tier 9 do první bitvy za bonus expy. Co mě ale úplně dorazilo, bylo to, že jsem už podruhé s T29 neprostřelil Hummla zepředu. Penetrace za 0, super. Pak jsem se přestřeloval s Pantherem 1v1, přičemž moje 3 rolly na damage byly 240, 250, 270. Průměrný damage kanónu 320, to určitě. A ještě chtěj litr za výstřel.
Opět se mi potvrdilo, že tuhle hru nelze hrát kompetetivně (a myslet to vážně). Náhodná přesnost, náhodný damage, náhodná penetrace v naprosto nepředstavitelném rozsahu 50% prostě zaručuje, že o nějaký skill tady vůbec nejde. Dostaneš dobrej roll, jsi v pohodě. Dostaneš špatnej roll, můžeš být nejlepší tankista na světě a nedáš ani to hovno, takhle to tady prostě funguje; když hra řekne, že ne, tak prostě ne a můžeš se stavět na hlavu.
</rant>
<rant>
Jinak mě to opět pěkně nasralo. 3x ve třech dnech po sobě jsem s tím IS dotal tier 9 do první bitvy za bonus expy. Co mě ale úplně dorazilo, bylo to, že jsem už podruhé s T29 neprostřelil Hummla zepředu. Penetrace za 0, super. Pak jsem se přestřeloval s Pantherem 1v1, přičemž moje 3 rolly na damage byly 240, 250, 270. Průměrný damage kanónu 320, to určitě. A ještě chtěj litr za výstřel.
Opět se mi potvrdilo, že tuhle hru nelze hrát kompetetivně (a myslet to vážně). Náhodná přesnost, náhodný damage, náhodná penetrace v naprosto nepředstavitelném rozsahu 50% prostě zaručuje, že o nějaký skill tady vůbec nejde. Dostaneš dobrej roll, jsi v pohodě. Dostaneš špatnej roll, můžeš být nejlepší tankista na světě a nedáš ani to hovno, takhle to tady prostě funguje; když hra řekne, že ne, tak prostě ne a můžeš se stavět na hlavu.
</rant>
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
To asi bude záležet na tanku, bo s T29 často nemám problém dát Tigerovi z boku do věže za 400.Sobo píše:Pak jsem se přestřeloval s Pantherem 1v1, přičemž moje 3 rolly na damage byly 240, 250, 270. Průměrný damage kanónu 320, to určitě. A ještě chtěj litr za výstřel.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Prometheus
- Začátečník

- Registrován: 30. srp 2008
- Bydliště: Aussig
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
A to teďka spustili nějakou "profi" ligu, a to nepočítám esl.Sobo píše: Opět se mi potvrdilo, že tuhle hru nelze hrát kompetetivně (a myslet to vážně). Náhodná přesnost, náhodný damage, náhodná penetrace v naprosto nepředstavitelném rozsahu 50% prostě zaručuje, že o nějaký skill tady vůbec nejde. Dostaneš dobrej roll, jsi v pohodě. Dostaneš špatnej roll, můžeš být nejlepší tankista na světě a nedáš ani to hovno, takhle to tady prostě funguje; když hra řekne, že ne, tak prostě ne a můžeš se stavět na hlavu.
Mě taky dostalo, jak mou t6 fr artu dingla is-8 zepředu, to sem se smál a ještě ji naposled pozdravil.
Vždy prodávám i jinde.
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Mě teď poslední dobou začíná zase pěkně srát 0 dmg ... s pantherem pořád. Jinak mám už na pantherovi pásy a věž a už to celkem ujde ... hořel jsem tak 3x a věci (hlavně věž) se už tak nekazí. Už jen to dělo a bude to dobré si myslím ... 198 pene je na VII super
- marek p
- Začátečník

-
- Registrován: 08. úno 2009
Re: World of Tanks
0 b poškození mám velice často pokud střílím na KV1 do korby.Jediná místa kde to pro mě jde prostřelit za body je věnec a maska.
Jaký vehikl je po pz4 lepší, Porsche nebo Henschel?
Jaký vehikl je po pz4 lepší, Porsche nebo Henschel?
- Prometheus
- Začátečník

- Registrován: 30. srp 2008
- Bydliště: Aussig
- Kontaktovat uživatele:
- marek p
- Začátečník

-
- Registrován: 08. úno 2009
Re: World of Tanks
No upřímě řečeno ty obludy mě nelákají.Spíš něco zajímavéhodo devítky.
- laginoo
- Začátečník

- Registrován: 26. kvě 2005
Re: World of Tanks
Ja to vidim tak, ze hra to byla dobra nez zacli delat merketing (priliv spousty hracu) a ted uz ji budou jen prasit aby na tom vydelali vic a vic. To ze ze hry odejde par dobrych hracu kvuli systemu hry je srat nebude, kdyz pribylo mrte novych (slabych) hracu na kterych budou vydelavat.
Naposledy upravil(a) laginoo dne úte 26. úno 2013, 22:04, celkem upraveno 2 x.
MB: TUF B550M+ CPU: Ryzen 5 5600 RAM: Crucial Ballistix 4X8GB DDR4 3200@3666 VGA: XFX RX 6700XT HDD: SSD 990EVO 1TB, 2xHDD WD 4TB AUDIO:Logitech Z-5500 PSU: Focus GX-750W CASE: NZXT Phantom, Mugen Max, Noctua redux
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
marek p: E75
Naposledy upravil(a) Jeltík dne úte 26. úno 2013, 22:42, celkem upraveno 1 x.