World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

To je zajímavé ... mně to hořelo myslím jen jednou, ale pořád je něco poškozeného ... dělo, střelec, munice ... ale jako sniper je to slušné. Problém je, že v 75% keřích mám tak 8-11 fps, takže toho moc netrefím :(
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: World of Tanks

Příspěvek od Maxtor »

Muze mi nekdo vysvetlit sekci "Kredity"? Jasne.. u premium jsou kredity vyssi.. myslim ze +50%.. expa taky.. onen pravy premium sloupec je tedy uplne v poradku.. problem mam s levym.. 18 misto 27 v prvnim radku je ok.. pod nim stejnych 23.. a soucet na konci je 26..? Ja teda nevim, jaky pocty na vychode praktikujou, ale v ramci Evropy je tohle ponekud za 5, jak by rekla pani ucitelka..
https://www.dropbox.com/s/n7s4ns7z9x9lhvp/shot-wot.jpg
Naposledy upravil(a) Maxtor dne čtv 28. úno 2013, 11:41, celkem upraveno 1 x.
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Co furt probíráte to mm. Za poslední dobu jsem neviděl jedinej fail s tierama. Když někdo hraje light tanky musí počítat že občas bude nasazenej mezi vysoký tiery jako scout. A pokud jsou ve hře debilové co si berou nízký tiery mezi sebe tak se není co divit.

Veobecně němci trpí na předek, protože mají převodovky vepředu.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Tyjo, nevím, jak je to možné, ale včera mi KV-1S s topovým dělem prostřelilo mantlet na Super Pershingovi...prošlo to jak tím pancířovým krytem, tak i samotným pancířem věže. Löwečko mi deset ran po sobě to neprostřelilo, ale KV-1S bum a hit za 409 HP.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Tanks

Příspěvek od Broxik »

Co furt probíráte to mm
Me poznatky. Kdyz prohrajes par bitev v rade prijde mi ze mas u sebe nejaky flag kdy te to haze mezi novacky a hrace s vyhrama kolem 45-47%. Naopak kdyz vyhravas mas flag uplne naopak. Nevim jstli to je nahoda nebo ne ale je to minimalne podezrele. Jeste s tim jak nekdo zminoval, ze wargaming dela ty randomy castecne tak aby byly mozne kill striky. Abych se priznal opravdu vyrovnanou bitvu sme jiz nehral opravdu dlouho. A to je fail mm. Me nevadi kdyz to jendo kolo zabere cely cas, to je v poradku, v pripade ze se jedna o vyrovnanou rundu. Za vcerejsich asi 40 zapasu sem mel takovou hru 1x. JInak sem bude vyhral rozdilem tridy nebo prohral.
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Ale to je dano taky přílivem špatných hráčů. Před rokem a půl byla spousta vyrovnanejch her. I když nebylo nastaveno pravidlo max +2 tiery. Podezdřívat WG lze z čehokoliv, dokud to nikdo nepotvrdí, je to jako bys říkal že si na Tebe zasedli v Bělorusku osobně. Já poslední dobou randomky sám nehraju skoro vůbec.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Tanks

Příspěvek od Broxik »

Tak jiste je to jen domenka vysledovana z chovani aplikace. Muze to byt nahoda a nemusi. Btw ale kdyz si chces zahrat treba o pulnoci moc na vyber nemas. Od nejakych 18-23 se to da pres klan ale pak uz lide taky odpadaji ja shnile jabka... Ja navic potrebuju expit neni to o labuznickem hrani s elitnim tankem a 3perkovou posadkou.
Sinpa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2006
Bydliště: Zbůch

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sinpa »

Blue Storm píše:Tak jsem využil x5 i s Hellcatem :D
Obrázek
:P
Obrázek

na keš byli, ale lepší tyhle
Obrázek Obrázek
AMD RYZEN 5 5600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire Pulse Radeon RX 9070, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od HentaiRush »

Furt jsem dostal víc! :D (honím honím honím)

Tak jsem konečně přečkal ISko a ta IS3ka fakt není vůbec špatná.. :) ještě si počkat na topovej lauf...
Wannabe dickface... :]
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Dej pokoj s IS-3...mě ten tank celkem dost otravuje, protože, ač vím zepředu weakspoty, tak na vzdálenost větší jak 50 metrů je jejich zásah jen otázkou štěstí a ne míření...teda neberu-li ty náhradní pásy vepředu, kde mi to ale často s 90mm dělem Hellcata/T25/Super Pershinga nepenetruje...
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

já mam furt ocelovou zeď s IS-3 :D fakt když se jí chce tak odrazí cokoliv

jak je to se střelama co vybuchnou ale nepenetrujou ? myslim AP Munici co dává za 0 ale nepoškodí ani posádku ani výbavu
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sobo »

Hentai: Nesere tě ta 175 pene? Mě to neprostřelilo ani KV-4 do poklopu, prej to má být weakspot, to jo...

<rant>
Jinak mě to opět pěkně nasralo. 3x ve třech dnech po sobě jsem s tím IS dotal tier 9 do první bitvy za bonus expy. Co mě ale úplně dorazilo, bylo to, že jsem už podruhé s T29 neprostřelil Hummla zepředu. Penetrace za 0, super. Pak jsem se přestřeloval s Pantherem 1v1, přičemž moje 3 rolly na damage byly 240, 250, 270. Průměrný damage kanónu 320, to určitě. A ještě chtěj litr za výstřel.

Opět se mi potvrdilo, že tuhle hru nelze hrát kompetetivně (a myslet to vážně). Náhodná přesnost, náhodný damage, náhodná penetrace v naprosto nepředstavitelném rozsahu 50% prostě zaručuje, že o nějaký skill tady vůbec nejde. Dostaneš dobrej roll, jsi v pohodě. Dostaneš špatnej roll, můžeš být nejlepší tankista na světě a nedáš ani to hovno, takhle to tady prostě funguje; když hra řekne, že ne, tak prostě ne a můžeš se stavět na hlavu.
</rant>
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Sobo píše:Pak jsem se přestřeloval s Pantherem 1v1, přičemž moje 3 rolly na damage byly 240, 250, 270. Průměrný damage kanónu 320, to určitě. A ještě chtěj litr za výstřel.
To asi bude záležet na tanku, bo s T29 často nemám problém dát Tigerovi z boku do věže za 400.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Prometheus »

Sobo píše: Opět se mi potvrdilo, že tuhle hru nelze hrát kompetetivně (a myslet to vážně). Náhodná přesnost, náhodný damage, náhodná penetrace v naprosto nepředstavitelném rozsahu 50% prostě zaručuje, že o nějaký skill tady vůbec nejde. Dostaneš dobrej roll, jsi v pohodě. Dostaneš špatnej roll, můžeš být nejlepší tankista na světě a nedáš ani to hovno, takhle to tady prostě funguje; když hra řekne, že ne, tak prostě ne a můžeš se stavět na hlavu.
A to teďka spustili nějakou "profi" ligu, a to nepočítám esl. :lol:

Mě taky dostalo, jak mou t6 fr artu dingla is-8 zepředu, to sem se smál a ještě ji naposled pozdravil. :P
Vždy prodávám i jinde.
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Mě teď poslední dobou začíná zase pěkně srát 0 dmg ... s pantherem pořád. Jinak mám už na pantherovi pásy a věž a už to celkem ujde ... hořel jsem tak 3x a věci (hlavně věž) se už tak nekazí. Už jen to dělo a bude to dobré si myslím ... 198 pene je na VII super
marek p
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. úno 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od marek p »

0 b poškození mám velice často pokud střílím na KV1 do korby.Jediná místa kde to pro mě jde prostřelit za body je věnec a maska.
Jaký vehikl je po pz4 lepší, Porsche nebo Henschel?
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Prometheus »

Záleží na co chceš jít, ešli na Mause nebo e-100.
Vždy prodávám i jinde.
marek p
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. úno 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od marek p »

No upřímě řečeno ty obludy mě nelákají.Spíš něco zajímavéhodo devítky.
laginoo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. kvě 2005

Re: World of Tanks

Příspěvek od laginoo »

Ja to vidim tak, ze hra to byla dobra nez zacli delat merketing (priliv spousty hracu) a ted uz ji budou jen prasit aby na tom vydelali vic a vic. To ze ze hry odejde par dobrych hracu kvuli systemu hry je srat nebude, kdyz pribylo mrte novych (slabych) hracu na kterych budou vydelavat.
Naposledy upravil(a) laginoo dne úte 26. úno 2013, 22:04, celkem upraveno 2 x.
MB: TUF B550M+ CPU: Ryzen 5 5600 RAM: Crucial Ballistix 4X8GB DDR4 3200@3666 VGA: XFX RX 6700XT HDD: SSD 990EVO 1TB, 2xHDD WD 4TB AUDIO:Logitech Z-5500 PSU: Focus GX-750W CASE: NZXT Phantom, Mugen Max, Noctua redux
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

marek p: E75
Naposledy upravil(a) Jeltík dne úte 26. úno 2013, 22:42, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“