Návrhy na články

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Návrhy na články

Příspěvek od veteran13 »

Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Maxtor »

Bylo by mozne udelat po case test USB DVB-T tuneru..? Myslim, ze o nejaky predrazeny srandy neni moc zajem, ale jsou venku novy Geniusy, Evolve, Avery i Leadtek.. vsechno to stoji dneska kolem 600,- rekneme a pritom to zvlada kolikrat pip, tomeshift, HDTV, apod.. uz kdysi v testu vylezlo na povrch i to, ze pulka levnych tuneru si bohate vystacila s dodavanou malou antenou.. rad bych videl, co ma dneska smysl v tomhle ohledu kupovat.. prece jen je toho na trhu porad hodne..
Ptam se proto, ze ted sam resim neco maleho k notebooku na cesty a samozrejme mi na tom, co to bude zobrazovat zalezi.. bohuzel kdyz vidim tech 40 tuneru v e-shopech, nemam jedinou sanci si z novych produktu rozumne vybrat, pac drtiva vetsina z nich se neda ani vygooglovat..
corim75
Nováček
Nováček
Registrován: 02. úno 2011

Cubitek HPTX Tank

Příspěvek od corim75 »

Neudelate recenzi na Cubitek HPTX Tank? Pripadne mi to jako velice zajimavej case - stejne jako ostatni od Cubiteku.
Naposledy upravil(a) Thellwin dne pon 20. čer 2011, 18:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: upraveno
elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Návrhy na články

Příspěvek od elcrys »

Zajímavé, ale na internetu už lze nalézt pár recenzí zmíněného Cubiteku. Já také vybírám case a mě osobně zaujal Sharkoon T9 Value, který jako jeden z mála splňuje mé požadavky. Bohužel na tuto case lze nalézt pouze jednu pochybnou recenzi, takže bych se nebránil tomu, kdyby se toho ujal někdo z PCtuningu :).
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Flegy »

muj navrh je, aby se na pct magu uz pokud mozno neobjevovali nicnerikajici clanky jako "PCT speciál – jak jsem stavěl domácí server"

3 dilny nicnerikajici navod s nesmyslnou konfiguraci serveru a navic bez jakehokoli nacnuti SW stranky.
viktor123321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. kvě 2010
Bydliště: Kutná Hora

Re: Návrhy na články

Příspěvek od viktor123321 »

každý článek dobrý, ale budu čekat něco typu "PCT speciál – jak jsem ?konfiguroval? domácí server"
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Maxtor »

No a potom hlavne, "K cemu mi to bylo..?" :D
viktor123321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. kvě 2010
Bydliště: Kutná Hora

Re: Návrhy na články

Příspěvek od viktor123321 »

ANO v 90% je ti domácí server na nic , na druhou stranu jsou dovolené, proč si je nezkazit nípáním se v kabeláži :D
Proto bych ho dal do kanceláří :wink:
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Flegy »

tak ono jde spise o to, ze vetsina lidi si dokaze pocitac ci domaci server postavit v pohode sama podle sebe. Horsi uz je to se SW strankou, to zvladne dobre tak 2-3% osazenstva.Protoze dat do serveru windows, za ktere jeste musi clovek navic zaplatit, je jako lit naftu do benzinaku, cili naprostej nesmysl :roll:
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Smith »

Flegy píše:Protoze dat do serveru windows, za ktere jeste musi clovek navic zaplatit, je jako lit naftu do benzinaku, cili naprostej nesmysl :roll:
No jak kdo... určitě je to dost lidí, kteří licence mají ... pro mě osobně je Windows Server lepší řešení než jakýkoliv linux, ale zase o tom nepotřebuji článek, abych si ji nastavil jak potřebuju (což bych nepotřeboval ani v případě linuxu).
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Flegy »

to jasne, ja to myslel tak, ze zrovna pro autoruv ucel se hodi linux. zadarmo,konfigurce na chvilku... :)
okovarec
Nováček
Nováček
Registrován: 23. srp 2008
Bydliště: Hovězí

Re: Návrhy na články

Příspěvek od okovarec »

Já bych u tohoto článku uvítal hlavně to rozpitvání SW stránky. A to na free OS. Na windows nevidím problém, ale doma se mi válí kompomenty a nechci do toho nijak zvlᚍ investovat, tak ten linux se hodí nebo freenas. Sestavit opravdu není problém, ale dát to do kopy po SW stránce je pro mne horší.
VictimCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2004

Re: Návrhy na články

Příspěvek od VictimCZ »

dd,
spis nez navrh dotaz... a zde ponevac nevim kde lepe.
Intel C206 - uz jsem zahlidnul nekde v obchode pripravu na prodej mb s timto neco vy asi urco vite co a tak by me zajimalo kdy asi (dny ? tydny ? mesice?) bude mozne si precist prvni testy a prakticke postrehy. nejlepe v kombinaci s i5 2500k no-extreme oc na vzduchu. :oops:
C2D E8500, Noctua NH-U12P, 4GB DDR2 Patriot 1066MHz, Gigabyte P45-DQ6, Veloci Raptor 300GB, Gainward HD 4870 Golden Sample 512MB DDR5, Enermax MODU82+ 525W
Liger
Nováček
Nováček
Registrován: 15. pro 2009

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Liger »

Uvítal bych článek o zvýšení výdrže notebooku
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od LiveBomb »

Na to potrebujes clanek? Mam dojem ze na to staci par bodu v odrazkach ..
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Paullikiller
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2008
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Paullikiller »

Měl bych návrh na recenzi monitoru LG Flatro​n IPS235V​-BN ​- LCD monito​r 23" levný monitor s IPS panelem.
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od LiveBomb »

Nebude to stejny jak 236 jen v jinym obalu?
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Paullikiller
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2008
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Paullikiller »

Rád bych viděl recenzi od PC Tuningu.
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od LiveBomb »

To by mozna byla lepsi naka srovnavaci recenze techle levnejsich non-TN monitoru - 23,24" do 6000,- Kc
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Paullikiller
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2008
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Paullikiller »

Souhlasím, především se dozvídám různé časy latence u stejných typů monitorů z různých zdrojů. Navíc polovina typů monitorů ani slušnou recenzi nemá.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“