Crysis - technická stránka hry

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Crysis - technická stránka hry

Příspěvek od Red Devil »

Mam masinu v popisu,cpu pretoceny na 3.2 GHz pri 1.425V ram def pri 1.8125V(kdyz jim dam vic,prijde mi to horsi) grafiku na default drivery 163.69 vist 64 bit origo a komp ma v crysis co delat pri 1280*1024 vse high bez AA(hra detekuje vse high+8*aa),bez aa mi to jede jaks taks(v prestrelce to jde i pod 20fps),pri aa to jde i ve velne prirode k 20.
Celkem me to stve,komp sem stavel na crysis a ted mi poradne nejde kua nevite nekdo co s tim,kdyz dam medium detaily uplne mi to znici obraz mam to jako negativ...uplne rozhozeny.Napada me pridat treba napeti na desce,ale nevim kolik ma chipset a fsb u toho commanda na def,tak vubec nevim kolik skusit dik za radu.
Jesate bych rek,ze ramkam musim v biosu rucne davat casovani spd nacte horsi a ramky kravej,kdyz jsem mel obsazeny jen dva sloty,tak to bylo ok prikoupil jsem druhy 2 gb a nemohl to poradne rozchodit


//Thellwin - upraven název threadu
m1na
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. říj 2006

Příspěvek od m1na »

Mam stejne problem jako ty taky mam podle mne dostatecnej komp ale nejde to zrovna ruzove. Jedina vec co mne napada je ze to de spatne na vistach protze tu psal typek s xp a ze ma 30 - 35 fps a navic i v readme je napsano ze OS: Windows XP. This Betatest can be played on Vista but Vista is not officially supported takze to asi bude jeden z problemu tak uvidime snad to je ono. Jeste se mi zda ze mam vic fps kdyz vypnu fraps nevim proc ale hra se mi zda plynulejsi a dal sem rozliseni jen 1024x 768 a je to hratelny uz celekm v poho na high. Chtelo by to aby nekdo skusil rozdil pri hrani na xp a vistach.
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

Tak na jednu stranu jsi me celkem potesil:-)
Uvidime no
Adisisis
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 28. dub 2007

Příspěvek od Adisisis »

m1na píše:Mam stejne problem jako ty taky mam podle mne dostatecnej komp ale nejde to zrovna ruzove. Jedina vec co mne napada je ze to de spatne na vistach protze tu psal typek s xp a ze ma 30 - 35 fps a navic i v readme je napsano ze OS: Windows XP. This Betatest can be played on Vista but Vista is not officially supported takze to asi bude jeden z problemu tak uvidime snad to je ono. Jeste se mi zda ze mam vic fps kdyz vypnu fraps nevim proc ale hra se mi zda plynulejsi a dal sem rozliseni jen 1024x 768 a je to hratelny uz celekm v poho na high. Chtelo by to aby nekdo skusil rozdil pri hrani na xp a vistach.
no rozdil bude tak maximalně 6FPS :wink:
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

Tak nam rakni cim to je ,ze nam to jede pomalu
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Tiez to vidim na (jeho)Vistu
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

imho řekl bych, že to je tou betou... Počkal bych alespoň na demo, které by už mohlo reprezentovat kvalitu finální verze...
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

No ale jini tu betu taky hraji a celkem jim beha.
No jestli mi finalka nepobezi jak z praku hazu komp z vokna a dam se na rybareri :x :evil:
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od serizovatel »

Red Devil píše:No ale jini tu betu taky hraji a celkem jim beha.
No jestli mi finalka nepobezi jak z praku hazu komp z vokna a dam se na rybareri :x :evil:
kdyz hrajes tu betu a zmenis detail,,musis potom hru ukoncit a nastartovat znova!!!!! ,pak ti teprve nabehne v nastavenejch detailech

me to na GTX beha docela v pohode fakt je ten ,ze jsem cekal vic ale vse na high 1280*1024 kolem 25-65 na betu to jde

beha to solidne i na X2+1900XT na medium taky kolem 30fps zadny velky zaseky da se stim multak parit

hlavne nikde uz nepridavej napeti a udelej poradek vxpeckach ,mas jeasi pekne v prdeli
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

Jak jsem psal jedu na 64 bit viste asi mesi a pul po reinstalu a napeti bych klidne trochu pridat moh jsou tu silenci co perou do prociku 1.6V


//barco - OT premazané, a Red Devil by sa mal naučiť už konečne používať EDIT :roll:
busy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. říj 2005
Bydliště: Prievidza, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od busy »

na vistu by som to nehadzal. tiez ju mam a ide to v pohode. skor na to ze je to len beta
.........:::::::::: shit happens ::::::::::...........
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

BARCO:
Ta ted mi rekni,kde jsem mohl v tomhle threadu pouzit edit??
EDIT:Vzdy jsem tu reagoval na nejakou odpoved,napadas me nepravem.Konec EDITU


//barco - minimálne druhý a tretí príspevok mohli byť v jednom...
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Nebo je ta hra prostě špatně optimalizovaná. Ostatně na vývoji hry spolupracovala přímo nVidia a jejím podnikatelským zájmem pochopitelně není, aby hra slušně chodila i na nějakých postarších grafikách (nebo i na dnešním hi-endu). Crysis s jeho grafikou a ve spojení s masivním hype Vás donutí k upgradu, a o tom to je.
show must go on..
Wuuduu
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2005
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek od Wuuduu »

shadow píše:Crysis s jeho grafikou a ve spojení s masivním hype Vás donutí k upgradu, a o tom to je.
Stav sa so mnou o co chces, ze mna k nicomu tato hra nedonuti.
Alebo myslis, ze sa jedneho dna pred dverami mojho bytu objavia styria holohlavi typci a "donutia" ma kupit si 8800Ultra?
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM uubuuW ... EVE Online H00d

MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od serizovatel »

Red Devil píše:Jak jsem psal jedu na 64 bit viste asi mesi a pul po reinstalu a napeti bych klidne trochu pridat moh jsou tu silenci co perou do prociku 1.6V


//barco - OT premazané, a Red Devil by sa mal naučiť už konečne používať EDIT :roll:
aha to jsem prehledl ze to skousis na viste a tapes,,tak vubec nespekuluj a hod to na xp,nebo to nehrej,beta 3 jede "dobre" pouze na xp
vubec nechapu ze vrtas v kompu a bedujes nad FPS
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Wuuduu píše:
shadow píše:Crysis s jeho grafikou a ve spojení s masivním hype Vás donutí k upgradu, a o tom to je.
Stav sa so mnou o co chces, ze mna k nicomu tato hra nedonuti.
Alebo myslis, ze sa jedneho dna pred dverami mojho bytu objavia styria holohlavi typci a "donutia" ma kupit si 8800Ultra?
Mluvím obecně a myslím, že je zcela zřejmé, jak jsem to myslel. Provázanost herního průmyslu a výrobců hardware je známou skutečností.
show must go on..
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spajdr »

Je to pomalé tou betou, nejspíš tam běží nějaký debug režim, co pak posílá logy crysis týmu, jak co funguje a nefunguje, sami jsme viděli videa ze singlu, kde to vypadalo pěkněji a lítalo daleko rychleji.
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

shadow píše:Nebo je ta hra prostě špatně optimalizovaná. Ostatně na vývoji hry spolupracovala přímo nVidia a jejím podnikatelským zájmem pochopitelně není, aby hra slušně chodila i na nějakých postarších grafikách (nebo i na dnešním hi-endu). Crysis s jeho grafikou a ve spojení s masivním hype Vás donutí k upgradu, a o tom to je.
Praveze uz Crysis Beta 3 je dobre optimalizovana, viz moje screenshoty v teme od Crysis na Radeone X700, ta hra beha bezproblemov aj na GeForce 6600. Je to tou Vistou a pochopitelne to moze byt aj tou betou takze robit nejake zavery este ked je pri bete aj napisane ze je to optimalizovane pre XP a doporucuje sa skor XP je zcela zbytocne.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
busy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. říj 2005
Bydliště: Prievidza, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od busy »

serizovatel píše:aha to jsem prehledl ze to skousis na viste a tapes,,tak vubec nespekuluj a hod to na xp,nebo to nehrej,beta 3 jede "dobre" pouze na xp
vubec nechapu ze vrtas v kompu a bedujes nad FPS
na toto si prisiel kde??? myslim ze zatial sa nikto nestazoval na to ze by mu to na viste behalo horsie ako na xp. predpokladam ze aj u RD bude nejaky iny problem. ale az tak by som si nad tym hlavu nelamal kedze je to beta
.........:::::::::: shit happens ::::::::::...........
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

využívá to někomu z vás víc jader než jedno? u mě to jede na 50% = dvoujádro je zbytečný...

btw: a všiml jsem si, že už na střední detaily se ohýbají listy když se kolem motáte. v hlavním threadu se kdosi děsil, že to nějakým novinářům nešlo a že to půjde jen pod dx10.
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“