Portal

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

myom: existuje cely soundtrack, staci na spravnym miste hledat :wink: .

myslim ze to tu i nekdo postoval, ale asi to bylo smazany z duvodu warezu.
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
christian
Nováček
Nováček
Registrován: 08. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od christian »

jouda píše:Nevite jak pridat cestinu do Portalu? At delam co delam dat tam nejde :sad: Jdou pouze zakladni "povely" jako: Zvedni to, doleva, doprava, prejmenovane levely a zaverecne titulky. Ale dialogy ne :/

edit: upraveno .)
Neni v tom archivu ve slozce program neco? Navic mam dojem,ze v navodu to tam je,ze se to pokusi upravit ten grf soubor,ale nesmis byt pripojen na internet..

ps: Mne taky nefunguje jen nahranim do resource slozky..
Už se to blíží... Opravdu se to blíží....
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

jezisi k cemu cestinu? :shock:
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

Flegy: kdyz je nekdo nemcinar, nebo proste anglicky neumi? :roll:
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Příspěvek od Sobo »

Tak jsem si tuhle parbu konecne stahnul(diky ATi blackboxu :-D ) a musim rici: BOMBA! Proste supr hra, hodne zabavna, ucenliva, proste hra, jak ma byt. Pripomina mi to jeste samotne pocatky her, ve kterych vubec neslo jenom o strileni a dobrou grafiku(Crysis :P ) a tak trochu jsem si na nektere z nich nostalgicky vzpomnel. Tahle hra ma u me 10/10 mimo jine taky proto, ze me dokazala pripoutat i pres to, ze jsem nemel v ruce zadou palnou zbran(portalomet za palnou zbran nepovazuju, to je zbran intelektualu). Proste skvela hra, klidne i pro deti, ktere se krom procviceni mozkovych zavitu mohou i trochu priucit anglictine. :)
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
ondkuc
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondkuc »

tak mi dneska prisla oranzova krabice a ja zacal hrat portal... ale mam jeden zasadni problem po test chamber 10 mi ve vytahu napise
"server cvar 'sv_cheats' changed to 1
server cvar 'sv_cheats' changed to 0" a najede to zpet do menu... nevim jak se dostat dal
cvokman
Nováček
Nováček
Registrován: 25. lis 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cvokman »

Je to hratelné ? jsem koukal na video na youtube a bylo to zajímavé, ale nevim jestli bych na to měl mozek :) Můžete doporučit nebo naopak ?
rostaxx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. kvě 2006
Bydliště: Dolní libchavy 158, PSC 561 16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rostaxx »

cvokman píše:Je to hratelné ? jsem koukal na video na youtube a bylo to zajímavé, ale nevim jestli bych na to měl mozek :) Můžete doporučit nebo naopak ?
Jedna z nej her to je , fakt mne to chytlo...
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Mě to naopak potom přestalo docela bavit, chce to vyzkoušet. Mírumilovné hry nejsou pro mě zřejmě to pravé.
Goldnoob team proud member!
Dejv Rok 99FPS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. led 2007
Bydliště: Frýdek Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejv Rok 99FPS »

rostaxx píše:
cvokman píše:Je to hratelné ? jsem koukal na video na youtube a bylo to zajímavé, ale nevim jestli bych na to měl mozek :) Můžete doporučit nebo naopak ?
Jedna z nej her to je , fakt mne to chytlo...
Mě to taky chytlo a po dohrání asi za 5 hodin jsem se k této hře už nevrátil tak asi tak prostě zábava na jedno odpoledne
CPU Q6600@3,4GHz, GPU HD3870 512MB GPU775MHz@885 VRAM 2250MHz@2530 ASUS P5E x38, RAM Corsair 4x2GB 800MHz cl 4, HDD 250GB Seagate, 640GB Samsung F1 1TB Samsung F3, Zdroj Forton 500W, Monitor Samsung LCD 2243NW 1680*1050
OS: 7 64bit Net. - Down 25Mbit Upl 5Mbit 802.cz
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Ja som ju dohral 3x :)
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
gmn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. pro 2005
Bydliště: HraKra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gmn »

Thellwin píše:Mě to naopak potom přestalo docela bavit, chce to vyzkoušet. Mírumilovné hry nejsou pro mě zřejmě to pravé.
jak nelitaj hlavy tak je to spatny co? :D

nedavno jsem to dohral, musi na to bejt ale nalada, jinak super

par starsich rekordnich casu:
http://www.youtube.com/watch?v=sXQO2GunZn8

...at se vam nezamota hlava :D
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal

Příspěvek od OndraSter »

PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Portal

Příspěvek od Frostys »

OndraSter píše:http://portalprelude.com/

Už stahuju.
Co to má být? Nechce se mi to číst :listen:

(Samozřejmě stahuju taky) :D
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal

Příspěvek od OndraSter »

Vpodstatě to, co bylo před GlaDOS-em, namísto GlaDOS-u tam byli lidé a kontrolovali atd.
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
H.o.m.i.e.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Moutnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Jde o mod do portalu. Příběh se odehráva před prvním dílem. Jsou tam i lidi. Je asi 10x težší než obyčejnej Portal. Mohu jen doporučit. Dá opravdu zabrat.
Obrázek
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Portal

Příspěvek od Maranov »

Tak jsem to dohrál... přiznám, částečně s cheaty... (Nemám reflexy veterána Counter-Strike... a hlavně se mi nechtělo něco dělat napodesáté. :-D)

Je to skvělý mod, až na některé hlušší místa a některé puzzly řešitelné stylem "Co nejrychleji...".

Celkově to na mě působilo zvláštním stylem. Jde tam vidět dobrá zápletka, ale s dírami...
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal

Příspěvek od OndraSter »

Jsem v 19. levelu a je to už extrémně těžký, původní Portal jsem dohrál během chvíle, ale tohle je extrémní. Už to hraju 5. den :twisted: .
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Portal

Příspěvek od durod »

musim mit puvodni portal, nebo je to standalone?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Re: Portal

Příspěvek od beardie »

durod: This mod needs an original and legit Portal because it also uses some of the content of Half-Life 2 that extends Portal.

vobec som o tom nevedel, cez vikend stiahnem
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“