Výpadky fóra - (zde se neřeší výpadky magazínu)

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
H.o.X.b.O.x.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. srp 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H.o.X.b.O.x. »

tak ted mi neslo
faugusztin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. bře 2007
Bydliště: Štúrovo, SR

Příspěvek od faugusztin »

To bol asi nejaky vseobecny vypadok, nejaky cas to neslo ani mne.
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

opraveno, kdyby to neja haluzilo tak dejte vedet...
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
seiko
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. dub 2007
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od seiko »

teraz ked som klikol na zlozku:Zprávy od a pro administrátory

tak mi vypisalo niejake chyby :wink:
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

andrej c. píše:teraz ked som klikol na zlozku:Zprávy od a pro administrátory

tak mi vypisalo niejake chyby :wink:
priste ty chyby zkopiruj a napis je sem :wink:
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Jestli se můžu zeptat když se tu řeší různé chyby na fóru: možná se to už probíralo, ale nenašel jsem to. Stává se mi, že v určitých dredech se mi po kliknutí objeví hláška "Pro toto téma nejsou žádné příspěvky" a nějakou dobu se tam nelze dostat, často se mi to stává třeba v topicu "Uhodněte film" nebo "Hry a zábava"...
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

tom01 píše:Jestli se můžu zeptat když se tu řeší různé chyby na fóru: možná se to už probíralo, ale nenašel jsem to. Stává se mi, že v určitých dredech se mi po kliknutí objeví hláška "Pro toto téma nejsou žádné příspěvky" a nějakou dobu se tam nelze dostat, často se mi to stává třeba v topicu "Uhodněte film" nebo "Hry a zábava"...
pokud to jsou nejaka temata s hodne prispevky, tak s tim nic neudelam. proste phpBB2 ma svoje limity, ktery ja neovlinim a kvuli kterym to obcas haluzi :(
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

co to byl za mega vypadek? cca 3-4h?
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

myom píše:co to byl za mega vypadek? cca 3-4h?
no, kdybych o nem vedel driv tak to vyresim. ale nikdo mi na icq nebo na mobil nenapsal... :(

kazdopadne proc to spadlo jeste nevim, jen vim, ze to nespadlo kvuli nicemu co bylo reseno v minulosti... :?
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

forum se rozpada :twisted:
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SpeedyGT »

mno tak to už byl solidní výpadek....co já vím tak cca od 16:30 +/- :sad:
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX6600XT OC PRO / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

myom píše:forum se rozpada :twisted:
zas tak drasticky bych to nevidel... :)
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

MaWa píše:
myom píše:co to byl za mega vypadek? cca 3-4h?
no, kdybych o nem vedel driv tak to vyresim. ale nikdo mi na icq nebo na mobil nenapsal... :(

kazdopadne proc to spadlo jeste nevim, jen vim, ze to nespadlo kvuli nicemu co bylo reseno v minulosti... :?
rikam si, napisu mu. Pak si ale reknu - na druhou stranu, urcite mu kvuli tomu ted pise desitky lidi :lol:
Maji ty vypadky nejakou souvislost s prechodem pod Tyden.cz?
.
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

Holda píše:rikam si, napisu mu. Pak si ale reknu - na druhou stranu, urcite mu kvuli tomu ted pise desitky lidi :lol:
Maji ty vypadky nejakou souvislost s prechodem pod Tyden.cz?
ne, to puvodni zpomalovani souviselo s automatickym mazanim prispevku v bazaru a stava se to pravidelne, naposled to myslim byl minuly rok na jare...ty dalsi vypadky mysql byly zpusobeny tim, ze se nekdo neznaly hrabal v nastaveni mysql. ten dnesni vypadek souvisi s tydnem okrajove, kvuli tydnu se trochu upravilo nastaveni apache, ktery dnes zatuhnul. vzhledem k tomu, ze apache nikdy takhle nezatuhnul, asi to bude souviset s tou upravou nastaveni, takze v podstate tenhle vypadek mohl souviset s prechodem pod tyden, ale pochybuju...asi by se to projevilo i bez toho...

tohoto fora se prechod pod noveho majitele nijak nedotkl, server zustal uplne stejny, nastaveni uplne stejne, vse je stejne, az na jedno dns...takze vypadky s tim nesouvisi... :wink:
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
viky58
Černá karta
Černá karta
Registrován: 23. dub 2007
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od viky58 »

tohoto fora se prechod pod noveho majitele nijak nedotkl, server zustal uplne stejny, nastaveni uplne stejne, vse je stejne, az na jedno dns...takze vypadky s tim nesouvisi...


Jen jestli :) :) :o :shock: 8-)

Jinak včera večer to spadlo co sem skoušel tak od 20.30 +- mi nešlo forum , oak sem to skoušel brzo rano +- 4.50 hod a taky nic

tadka to už jede v pohodě 17.17 hod
Grouwr
Černá karta
Černá karta
Registrován: 05. lis 2007
Bydliště: VelMez

Příspěvek od Grouwr »

myom píše:forum se rozpada :twisted:
uz by to chtelo nové forum ... nevíte kdy přibližně bude ?
Intel C2D E2140 | 3,2Ghz 1,37V real rev.M0 - Max 3408Mhz 1,47V | Scythe SCNJ-1100P Ninja Plus Cooler Rev.B | Gigabyte P31-DS3L | Sapphire Ati Radeon HD2900Pro 256Bit 512MB DDR3 600/1600Mhz @ 850Mhz 1,25V / 2250Mhz | Kingston 2x1GB DDR2 800Mhz 5-5-5-18 | Western Digital Caviar WD2500AAJS-250GB SATA II | Fortron BlueStorm II 500W | Genius Ergo 525 | DWDRW LG SuperMulti GSA-H55L | Windows Vista Ultimate 32bit | 3DMark2006 10441bodů | Genius Ergo 525 | WaterCooling .. dělám na něm
H.o.X.b.O.x.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. srp 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H.o.X.b.O.x. »

Grouwr píše:
myom píše:forum se rozpada :twisted:
uz by to chtelo nové forum ... nevíte kdy přibližně bude ?
čím dřív se rozpadne to staré, tím dřív bude nové
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od srna »

ted mi to hodilo starej znamej haluz

Kód: Vybrat vše

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Link to server lost, unable to reconnect in D:\Inetpub\wwwroot\PCT_forum\db\mysql4.php on line 52

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in D:\Inetpub\wwwroot\PCT_forum\db\mysql4.php on line 340

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in D:\Inetpub\wwwroot\PCT_forum\db\mysql4.php on line 341
phpBB : Critical Error 

Could not connect to the database 
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Kód: Vybrat vše

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Too many connections in D:\Inetpub\wwwroot\PCT_forum\db\mysql4.php on line 52

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in D:\Inetpub\wwwroot\PCT_forum\db\mysql4.php on line 340

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in D:\Inetpub\wwwroot\PCT_forum\db\mysql4.php on line 341
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

jj vim
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“