Nefunkční linky

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
marek1s

Nefunkční linky

Příspěvek od marek1s »

Nejak vam nefungujou nektere linky!! :(
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

ktere konkretne? mozna ze by nebylo od veci se rozepsat :)
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Geeker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geeker »

Mam následující problém. Příjde mi upozornění na odpověd v tématu:

Kód: Vybrat vše

Dobrý den,

Tento email jste obdržel(a) jelikož sledujete téma "Dva videosignaly na jeden projektor?" na PC Tuning. Toto téma zaznamenalo od vaší poslední návštěvy nový příspěvek. Následující odkaz můžete použít k zobrazení nových příspěvků. Žádné další upozornění vám nebude zasláno do doby než navštívíte toto téma.

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?p=7579400#7579400

Pokud si již nepřejete sledovat toto téma, můžete sledování ukončit buď kliknutím na odkaz "Přestat sledovat toto téma" nacházející se na spodku tématu, nebo kliknutím na následující odkaz.

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?t=120517&unwatch=topic
Kdyz kliknu na prvni odkaz tak tema neexistuje. Bodejd by existovalo kdyz je spatne. az ve druhém linku je to dobře ale to je zase na zrušení sledování. Dá se s tím něco udělat. Díky


//lemra: nic není špatně -> první link Tě odkazuje na konkrétní post v tématu, podle druhého linku vidíš ID tématu. Na začátek tématu se dostaneš přes link

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?t=120517

Post s ID 7579400 byl z nějakého důvodu odstraněn (např. autorem postu) - notifikační mailík samozřejmě není možno zpětně odvolat
MB: Gigabyte UD3R, CPU:E8400, RAM 2x 2048 A-DATA 1066, GK: Asus Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb, Samsung 500+640Gb, Hitachi 500Gb Backup, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon iHAS424 Monitor: Samsung 970p

Obrázek Obrázek
ChrastyII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od ChrastyII »

Od kdy je nutné být přihlášený pro čtení novinek?

V RSS čtečce se mi objevila nová bleskova o 4 monitorech od Samsungu,kliknu na ní a odkáže mě na tohle

http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... &Itemid=67

:?
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

ChrastyII píše:Od kdy je nutné být přihlášený pro čtení novinek?

V RSS čtečce se mi objevila nová bleskova o 4 monitorech od Samsungu,kliknu na ní a odkáže mě na tohle

http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... &Itemid=67

:?
od te doby, co to kolega Kleman neumi nastavit. Opraveno, uz by to melo jit bez problemu
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
ChrastyII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od ChrastyII »

Kamikadze píše:
ChrastyII píše:Od kdy je nutné být přihlášený pro čtení novinek?

V RSS čtečce se mi objevila nová bleskova o 4 monitorech od Samsungu,kliknu na ní a odkáže mě na tohle

http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... &Itemid=67

:?
od te doby, co to kolega Kleman neumi nastavit. Opraveno, uz by to melo jit bez problemu
Dík, už to jede :)
Pavel.P.
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: UHB

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od Pavel.P. »

Podívejte se na to, jak vypadá nefunkční link :)
tady je jeden příspěvek od uživatele, který byl zvráceně zkrácen
Jedná se o grafiku z Alfacomp.

...
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od Bathory »

Byl zkrácen, protože byl tím uživatelem minimálně jednou editován. Tohle je bohužel chyba BB3, o které víme už dlouho... ale na to by ti nejlépe odpověděl Lemra, proč má tenhle bug u něj zelenou :roll:
Bathory
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od Vivec »

nemusí být editován, stačí si zprávu zobrazit před odesláním
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od Flegy »

nikomu nic neudela, kdyz budou lidi davat linky do code :wink:
Lemra
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. zář 2003

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od Lemra »

Zkracování externích url bylo globálně vypnuto a nastaveno jejich otevírání do nového okna. Problémy by teoreticky ještě mohly být s parsingem textu url, obsahujícího pro bb3 "nepovolené" znaky. Pokud k tomu někde dojde, dejte vědět - dík.
Luks
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Benešov u Semil
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od Luks »

Konečně to někdo resetoval :roll:
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
NEONET
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2007
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka

Re: Nefunkční linky

Příspěvek od NEONET »

Bathory píše:Byl zkrácen, protože byl tím uživatelem minimálně jednou editován. Tohle je bohužel chyba BB3, o které víme už dlouho... ale na to by ti nejlépe odpověděl Lemra, proč má tenhle bug u něj zelenou :roll:

Tten bug jste zpubobili vy, :) na ciste instalaci BB3 funguje vse normalne
MB: Gigabyte P35-DS3R *|*CPU: Intel C2D E6850 @ 3.6Ghz *|*RAM: 4GB @ 800Mhz CL4 *|*GPU:Radeon HD3850@730/2048MHz *|* Windows 8 x64
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“