Mass Effect

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Mass Effect

Příspěvek od Alfajk »

vařím z vody - nestačí na skill najet myší a zmáčknout příslušnej bind?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect

Příspěvek od HEAD »

Prave jsem rozehral LE.Staci zmacknout SHIFT a pak mysi si pretahnout schopnost do rychle pozice.Btw da se nak vypnout radar kdyz nejsem v boji?Hraju to na Oledu(S HDR to vypada neuveritelne) a ten radar tam je celou dobu.To si koleduje na vypaleni :x :x :( :sad:
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect

Příspěvek od HEAD »

Tak po par hodinach hrani jsem nasel fakt dost rozdilu proti ME1 originalu:
Zbrane jsou uplne predelane.Predtim byli vsechny zbrane full-auto a rozdil byl jen v dmg.Ted maji nektere zbrane single fire mod a nebo 3rany burst.
Headshot dava vetsi dmg.
Spolubojovnici mi pripadaj silnejsi.
Mako ma lepsi fyzikalni model chovani jizdy a ma navic novej mod jizdy.Zapnuti turba coz umozni lip dosahnout na planetach do spatne dostupnych mist.
Uplne predelane souboje s thresher maw.Je to ted o dost tezsi.
Optimalizace je taky o dost lepsi.Predtim mela hra dost stuttering.Ted mi bezi s podvoltovanou 6800XT na 1Ghz(spotreba 80w) ve 4k pri 60+fps.
S HDR to vypada pekne.I kdyz na PC neni podpora dolby vision.Ta je myslim jen na konzolich.
Ovladani je taky uplne predelane.Da se to hrat i na gamepadu.Ja jsem totalni lama s gamepadem a i tak to celkem bez problemu hraju na nejtezsi obtiznost s gamepadem.
No kazdopadne je to ted o dost lepsi hra nez predtim.Parada :D
Gamesnik2003
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2003
Bydliště: Brno

Re: Mass Effect

Příspěvek od Gamesnik2003 »

Kdo ma ME2 a ME3 na Originu a nema vsechny DLC tak je ted muze ziskat zadarmo na Originu.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“