Game e-shops

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Mirek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2009

Re: Game e-shops

Příspěvek od Mirek1 »

hru lze stáhnout myslím kdykoli znovu v horizontu 2 let.. (pokud se nemýlím, tak při koupi to tam psali..)
ube*lame dotaz-Do dvou let,mám hru k dispozici.Co se hrou kterou nestáhnu po určité době?nebo to špatně chápu?

Ještě dotaz.Znáte nějaký polský eshop?krom CDProjekt
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Re: Game e-shops

Příspěvek od shadow »

Otázka, do jaké míry je nákup z toho g2play.net legální...

http://forums.gametrailers.com/thread/g ... ---/954507

nebo i samotný jejich help, třetí otázka...

http://www.g2play.net/store/Help.html
show must go on..
VictimCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2004

Re: Game e-shops

Příspěvek od VictimCZ »

shadow píše:Otázka, do jaké míry je nákup z toho g2play.net legální...

http://forums.gametrailers.com/thread/g ... ---/954507

nebo i samotný jejich help, třetí otázka...

http://www.g2play.net/store/Help.html
g2play.net - z vlastni skusenosti.
dostal jsem na ne typ od cloveka co tam kupoval uz predmnou.
poridil jsem tam battlefielda b.c.2 za cca 510 zatimco jinde nejlevneji jsem ho vidal za cca 750. u nas v CR az dvojnasobek.
platba byla takova neohrabana rozhodne nedoporucuju pro lidi co se nemaji intuici pokud neovladaji anglictinu... ale pokud ma nekdo skusenosti tak za do 5min je vse poreseno a mate v mailu potvrzeni o strzene castce a instrukce ke stazeni. ja to pak sosnul primo pres EA download manager protoze jde o EA hru. a doted hraju. vse v pohode. klic ja naprosto legalni a funkcni.
celkove jim moznost prodavat jen klice hodne pomaha v tom jake jsou schopni nabidnout ceny... viz posledni settleri za cca 340kc !?!?
osobne si tak nejak predstavuji vyhody digitalni distribuce. okamzite prakticke a neplatim za veci ktere nechci.. jako obal predtisteny manual dopravu nedejboze počešťování atd atd...

na ucte se mi platba hlasi jako
MB*MONEYBOOKERS.COM, ., GBR

viz 2nd. konfirmacni email.

Dear *,

This notification email is just a friendly reminder (not a second charge) that on 29 Apr 10 you made a payment to 7 Entertainment Pte. Ltd. (sales@g2play.net) via Moneybookers Gateway. This payment for CZK 511.14 made with your credit/debit card MASTERCARD, will appear on your statement shortly. This charge will appear on your card statement as a debit by: MB*Moneybookers.com This is just a reminder to help you recognise the charge.

We believe our customers will find this notice useful in confirming otherwise unknown credit/debit card charges.

Sincerely,
The Moneybookers Team

*******************************

Moneybookers Ltd., London, Registered in England and Wales no 4260907.
Registered office: Welken House, 10-11 Charterhouse Square, London, EC1M 6EH, United Kingdom.
Authorised and regulated by the Financial Services Authority of the United Kingdom (FSA).


zatim nemam obavy ze by neco bylo spatne. dosavad jsem platil na X mistech pres internet a vzdy byl opatrny a tak jsem prozatim jeste nelitoval.
C2D E8500, Noctua NH-U12P, 4GB DDR2 Patriot 1066MHz, Gigabyte P45-DQ6, Veloci Raptor 300GB, Gainward HD 4870 Golden Sample 512MB DDR5, Enermax MODU82+ 525W
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od MichiGen »

Nepozna niekto nejaky spolahlivy polsky e-shop z ktoreho sa da objednavat k nam do Ceska a Slovenska?
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
WING_43krat
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 22. srp 2007
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od WING_43krat »

Také jsem nakupoval na g2play.net a musim rict ze vsechno probehlo v poradku.

Dokonce při placeni pres paypal jsem byl vyzvan jeste jednou potvrdit objednavku, jelikoz jsem pouzil jiny email pri nakupu nez co mam pro paypal.

Takže všechno OK
Deyw
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2007

Re: Game e-shops

Příspěvek od Deyw »

na g2play.net me docela laka to AVP za 350...docela smesna cena na to ze u nas stoji 1k :D
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Re: Game e-shops

Příspěvek od Meridius »

A má to smysl, když na kdejakém UK shopu to stojí ještě míň?
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
laginoo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. kvě 2005

Re: Game e-shops

Příspěvek od laginoo »

tak potrebiji poradit, pred tydnem sem si objednal na zavvi pc verzi faloutu 3 a dnes mi to doslo domu ale nejvetsi problem je v tom ze mi misto pc verze poslali xboxovou a jeste ktomu v obalce nebyla ani faktura. jestli na zavvi nekdo resil reklamaci tak by me zajimalo jak to probiha. dik za reakce
ps: nejsem zdatny anglictinar
MB: TUF B550M+ CPU: Ryzen 5 5600 RAM: Crucial Ballistix 4X8GB DDR4 3200 VGA: Sapphire PULSE RX 6600 8GB HDD: SSD WD Blue 500GB, HDD 1TB, HDD 1TB AUDIO:Logitech Z-5500 PSU: Enermax Infinity 720W CASE: NZXT Phantom, Mugen Max, Noctua NF-S12B redux
battlecruis
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. čer 2011

Re: Game e-shops

Příspěvek od battlecruis »

Ja mam dobrou zkusenost s timhle shopem. http://www.hrypc.cz#a_aid=4e07870d3853c
Zatim mi vsechno doslo vcas a bez problemu, nizsi ceny jsem uz nenasel. Treba ted Battlefield: Bad Company 2 za 289kc :wink:
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Game e-shops

Příspěvek od veteran13 »

To není možné aby to bylo legální a tak levné,ne?
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Game e-shops

Příspěvek od Maxtor »

V pohode.. resp. se shopem zkusenost nemam, ale uz jsme se tady o tom kdysi bavili.. neresit detaily, ale na gamesach je bezne 100% marze..

EDIT: ted jsem to proklikal a nektery veci fakt nice.. celkove bych s tim nemel problem.. gamesy, ktery se ridej prikazama distribuce tady cenove odpovidaj konkurenci.. viz predobednavka MW3 apod.. ty si drzej svy jasne nalajnovany ceny vsude..
Naposledy upravil(a) Maxtor dne pon 27. čer 2011, 00:59, celkem upraveno 1 x.
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Game e-shops

Příspěvek od veteran13 »

:) v tom případě super
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
wolf359
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2003
Bydliště: Chomutov

Re: Game e-shops

Příspěvek od wolf359 »

V e-shopu http://www.mmoboost.cz jsem zakoupil hru BF 3. Při platbě přes PayPal se na účtu objevila společnost 7 Entertainment, které patří i g2play. O legálnosti steam kódů prodávaných g2play se toho už napsalo dost. Otázkou teda je, nakolik je vše, i přes ujištění mmoboost, legální.
matysbrno
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Brno

Re: Game e-shops

Příspěvek od matysbrno »

Nový e-shop http://www.greenmangaming.com/ , divím se, že tady ještě není o tomto eschopu ani zmínka. Snad to do budoucna bude v nabídce důstojná konkurence proti předraženému STEAMU. Ceny jsou v dolarech.
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od dexterav »

no sú tam aj veci drahšie ako na steame :|
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od BRKO »

Tak jsem neodolal a opet vyuzil g2play.net vcera. Posledni nakup vloni probehl hladce pres paypal, ale ted mi poslali jakousi zadost o overeni ID :?

Obrázek

To mam za to, ze nakupuju u podezrelych firem :mrgreen:

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od spajdr »

Jo to je normální, nejde o žáden SCAM, ale někdo to nepřežije, poslat svoje údaje někomu cizímu, já jim to poslal kdysi dávno a mám klid a můžu normoš nakupovat.
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od BRKO »

spajdr píše:Jo to je normální, nejde o žáden SCAM, ale někdo to nepřežije, poslat svoje údaje někomu cizímu, já jim to poslal kdysi dávno a mám klid a můžu normoš nakupovat.
No presne proto mam Paypal, abych se vyhnul nejakymu potvrzovani u kazdyho nakupu ve kdejakym eshopu na internetu. Napsal jsem jim, ze nic neposlu a at mi vrati prachy tak uvidim...optimista? :-D

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od BRKO »

Tak g2play me zacina bavit :D
Po dvoudenni emailove prestrelce poslali zakoupeny kod. Ten ale prekvapive nefunguje a na mou reklamaci nefunkcniho kodu mi odpovedeli:

Dear customer,
Please send login and password to your Steam/Orgin/Battle.net account.
We will activate this game for you.


Chjo :mrgreen:

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Game e-shops

Příspěvek od slaava »

Zdravim :) Mate nekdo zkusenosti s http://www.bezkrabice.cz/ ?
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“