Stránka 1 z 1

reinstall

Napsal: pát 22. srp 2008, 12:15
od Mirek E.
Ahoj, budu měnit desku + procesor + paměť a zajímalo by mne, jestli budu muset dělat reinstall systému, protože to teď nepřipadá v úvahu, ale později bych ho kvůli nové PCI-E grafice udělal

Re: reinstall

Napsal: pát 22. srp 2008, 12:38
od X-COM
Podle toho, jak moc bude změna zásadní - jde o základní desku. Pokud bude úplně jiné nastavení především diskového řadiče, můžeš mít problémy, ale měl bys to zvládnout i bez reinstallu. Jen pak nezapomeň na nejnovější ovladače nové desky.

Re: reinstall

Napsal: pát 22. srp 2008, 13:03
od busy
až budeš meniť z toho čo máš v podpise na niečo terajšie (P35 či novšie, či niečo od amd) tak sa reinštalu nevyhneš.

Re: reinstall

Napsal: pát 22. srp 2008, 14:40
od Mirek E.
No chtěl bych to vyměnit za desku Gigabyte MA78GM-S2H (rev. 1.0) s integrovanou grafikou HD3200, na ní bych osadil procesorem AMD Athlon 64 X2 5000+ EE a 2GB DDR II pamětí, zdroj by to táhl Redstar 400W, ale to je už jiné téma a HDD + mech. by byla IDE a stím bych nic neměnil takže by byl vlastně zbytek sestavy co mám v podpisu.

//počítač bude sloužit na stahování a přehrávání filmů + občasné hraní her, proto do toho nehci moc investovat a později bych dokoupil nějakou HD3850 + jeden velký disk, mechaniku a bednu se zdrojem

Re: reinstall

Napsal: pát 22. srp 2008, 15:06
od zombux
koukám že to jde z pekla s KT400, takže tam rozhodně doporučuju reinstal

Re: reinstall

Napsal: pát 22. srp 2008, 16:09
od Mirek E.
Tak jsem našel Windows Ubuntu XP Legal 8-) takže jdu do Windows Linuxu :)
// zdravím vás z PCLinuxOS :lol: