Blender nelze spustit

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
zaxxon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2007

Blender nelze spustit

Příspěvek od zaxxon »

Dobrý den, nainstaloval jsem si Blender a při spuštění mi to hodí hlášku, že "aplikace nemohla být spuštěna, protože součást MSVCR71.dll nelze najít", zkoušel jsem to několikrát přeinstalovat a je to pořád stejné, nevíte v čem je problém? Hardware je určitě ok. :?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Blender nelze spustit

Příspěvek od zombux »

stáhni někde na netu tu chybějící knihovnu, zkopíruj do stejného adresáře kde je blender.exe nebo jak se to jmenuje, a je po problému (alternativně se to dá umístit do windows\system32)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
zaxxon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2007

Re: Blender nelze spustit

Příspěvek od zaxxon »

Najít a kde? Zkoušel jsem si ten Blender stáhnout i z jiných stránek i jinou verzi a po instalaci, když to chci spustit, tak mi to píše úplně tu samou hlášku, že aplikace nemohla být spuštěna protože chybí ten soubor - naprosto stejný i u jiné verze toho programu. Tomu moc nerozumím.
AXB
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2005

Re: Blender nelze spustit

Příspěvek od AXB »

zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Blender nelze spustit

Příspěvek od zombux »

AXB píše:Nainstaluj si C++ redist: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en
to je taky řešení, ale jinak stačí kdekoliv stáhnout jen tu knihovnu, google snad používat umíš
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
AXB
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2005

Re: Blender nelze spustit

Příspěvek od AXB »

Přímo na oficiální stránce je hned pod odkazy na stažení zmínka o tom, že Blender ty knihovny potřebuje (včetně odkazu na web MS), takže by Google ani používat nemusel. Stačí číst :)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Blender nelze spustit

Příspěvek od zombux »

no jistě, já Blender neznám, jen jsem napsal obecný řešení který jsem použil už u několika programů
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“