Stránka 1 z 1

Prvni Pc tuning

Napsal: pon 6. říj 2008, 20:15
od donald22
Ahoj, tak po dlouhe dobe jsem se rozhodl ze si trosku vylepsim sve pc. Bohuzel mam pouze par fotek finalniho kousku. :( .Tak je sem dam.Pokud by měl nekdo zajem o koupi tohoto vymazleneho kousku [kontaktni udaje smazany], budu cekat.:) Jsou tam dva modre podsvicene 8cm vetracky, oba funguji. Na horni strane jsou dva potenciometry.Funguje jen jeden, druhy jen priletovat.Mechanika se otevira zmacknutim na plexi.:).Docela dobra vychytavka. Cekam na vaše nabídky, popripade zaslu dalši foto.*PLS hodnotit*


//Woyta Tohle neni bazar.

Re: Prvni Pc tuning

Napsal: pon 6. říj 2008, 20:45
od Sir_-_Death
Z těch fotek je prd poznat. Vyfoť aspoň pohled na celou case.

Re: Prvni Pc tuning

Napsal: pon 6. říj 2008, 21:01
od H.o.m.i.e.
První dojem casu je rozporuplný. Pokud to chceš někomu prodat musíš přihodit více DETAILNĚJŠÍCH fotek. Z těchto obrázků tipuje cenu tak na 1000 - 1500, jen odhaduji né že bych to chtěl koupit.

Re: Prvni Pc tuning

Napsal: pon 6. říj 2008, 21:06
od donald22
H.o.m.i.e. píše:První dojem casu je rozporuplný. Pokud to chceš někomu prodat musíš přihodit více DETAILNĚJŠÍCH fotek. Z těchto obrázků tipuje cenu tak na 1000 - 1500, jen odhaduji né že bych to chtěl koupit.
OK pokusim se sehnat nejake lepsi foto

Re: Prvni Pc tuning

Napsal: úte 7. říj 2008, 21:21
od martinnovak8
Taková klasika,chce to něco originálního jako H.o.m.i.e to je super projekt!

Re: Prvni Pc tuning

Napsal: ned 12. říj 2008, 17:04
od Daviid
ty chces prodat oba dva PC ??

Re: Prvni Pc tuning

Napsal: ned 12. říj 2008, 17:46
od donald22
Daviid píše:ty chces prodat oba dva PC ??
Nn, ten bilej to je pred tuningem a ten cernej je uz s upravou..to byla jenom fotka aby bylo videt co se z ceho stalo... :D