Anketní otázky

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Wlkus »

Na problemech s prihlasovanim a obecne uzivatelskymi ucty se pracuje. Co se tyce ankety, uz by to melo byt poresene. Kazdopadne porad hledame nejaky rozumny modul do Joomly, ktery by vypadal user friendly, nemel zbytecne moc nastavovani a fungoval korektne. Vypada to nakonec asi na vlastni reseni...
PCT BOSS
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Teuzz »

ad 1) o víkendu jsem předělával celý systém přihlašování a jednou z věcí, které jsem řešil bylo toto. Včera pak došlo k tomu, že některé už. účty byly podrbané, takže jsme spustili proces nové synchronizace a už by to mělo být v pořádku.
Burn in hell.
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Aros »

No, není... Mě to nejede a to ani po smazání cookies. Prej že jsem hlasoval...
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Teuzz »

Stačí jestli hlasoval někdo, s kým máš společnou IP
Burn in hell.
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Aros »

No tak to je celá Bystřice :-D - tady je to celé schované pod NATem.

Nechci si teda zase nějak stěžovat - ale mě to třeba v diskuzích pod novinkami občas píše že "Jen registrovaní uživatelé moho vkládat přízpěvky," přesto, že jsem přihlášen. Řešení je potom se odhlásit a znova přihlásit. A pak jen taková estetická: Na první (i druhý a třetí) pohled je dost neprůhledné, jaký je rozdíl mezi "odpovědět" a "reagovat" :-)
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Teuzz »

Hm, ocividne cache funguje az moc, zkusim se na to podivat a pospisit si s dokoncenim noveho frontendu.
Burn in hell.
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Aros »

Ty tady máš koukám celkem makačku od té změny (nejen) interfacu.... :)
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Teuzz »

Vsadil jsem na špatnýho koně, tak mi nic jinýho nezbývá :-)
Burn in hell.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Blue Storm »

opět mi chybí jedna odpověď v anketní otázce...otázka je: Používáte vyhlazování hran (FSAA) ve hrách?...já bych rád odpověděl, že používám to vyhlazování hran, co mi zvládne grafika, ale tato volba tam nikde není
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketní otázky

Příspěvek od randomofamber »

Opět chybí jedna docela zásadní možnost v anketní otázce "Jakou značku zdrojů preferujete?" a sice "značku nepreferuji"...
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketní otázky

Příspěvek od randomofamber »

:!: Překlep v anketní otázce "Libí se vám koncept tabletu iPad?" u odpovědi "Jisktě, skvělý nápad..." ve slově "Jisktě" :!:
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Maranov »

Rychlejší a účinější bude to napsat přímo do redakce.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketní otázky

Příspěvek od randomofamber »

Maranov píše:Rychlejší a účinější bude to napsat přímo do redakce.
A tam napíšu jak? Že by redakce@pct.tyden.cz ?

Od toho je toto fórum, respektive konkrétně sekce "webový magazín", u které předpokládám, že ji redaktoři nebo nějaká relevantní osoba čte a připomínky předává dál...
... nicméně asi na to z vysoka kašlou, protože zatím to nikoho nezajímá, což vyvozuji ze skutečnosti, že to ještě není opravené. :(
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
C-Nooty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. úno 2007
Bydliště: Fallout_Vault13

Re: Anketní otázky

Příspěvek od C-Nooty »

Ja, uz ani nehlasuju vetsinou je tam nejaky zadrhel :)
MB:Asus P5Q-E, CPU:C2D E8400 (3.6GHz), VGA:Sapphire 4870 Toxic 512MB, RAM:A-Data Vitesta EE 2x2GB 1066MHz, HDD:1xWD6401AALS, 1xWD2500AAKS, 1x WD1001FALS, PSU:Enermax Modu82+ 525W, Case:Thermaltake VC3000SNA Armor Jr., Sound:Asus Xonar DX/XD + Genius SW-HF 5.1 6000, DVDrw:Samsung SH-S223Q LS, LCD:EIZO 24" S2431WE, Cooling CPU:Thermalright Ultra-120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300, Cooling HDD:Noctua NF-P12-1300
Obrázek
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketní otázky

Příspěvek od randomofamber »

C-Nooty píše:Ja, uz ani nehlasuju vetsinou je tam nejaky zadrhel :)
To ovšem není řešení.
:| Sice to chvilku trvalo, ale jak patrno, Fórum přeci jen funguje a chyba je nyní opravená.
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketní otázky

Příspěvek od SpeedyGT »

Zase teďkonc otázka na kterou nemůžu odpovědět. Myslim, že už nastala doba kdy už SSD začalo rozplevelovat mezi normální uživatele.

(reaguji na otázku: Kolik peněz jste ochotní investovat do pořízení SSD disku?)
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX6600XT OC PRO / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketní otázky

Příspěvek od -HoNY- »

Výsledky obou hlasování se navzájem vylučují (preferuji 64 GB, jsem ochoný zaplatit max. 2000 Kč). Obávám se, že místo recenze SSD uděláme megatest 8GB flashdisků. :)
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketní otázky

Příspěvek od randomofamber »

"Přemýšlíte o nákupu AMD Bulldozer?"

Zase jednou nesmyslně postavená anketa. Nemůžu odpovědět i přesto, že bych rád.

Rád bych odpověděl prostě "Ne".

Navíc první možnost nemá s AMD Buldozer nic společného, ptá se na AMD jako celek a si nemyslím, že "AMD Intel nikdy nedožene". Nikdo neví jestli neudělají nový procesor a bude to dobrý kousek, ale to už nebude "Bulldozer"...

Příště prosím lepší možnosti.
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Anketní otázky

Příspěvek od Atapi »

Taky mě celkem zarazilo "Ne, AMD Intel nikdy nedožene", takže to nedám, protože kdoví co příjde... Chtělo by to tam prostě "ne", nebo něco jako "ne, mám dostatečné PC", protože mě třeba i5 2500K stačí úplně v pohodě.
Obrázek
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketní otázky

Příspěvek od randomofamber »

"Jaký názor máte na e-book čtečky s elektronickým inkoustem?"

:!: Chybí mě možnost: "Čtu na smartphone..." a mě by velmi zajímalo, kolik lidí čte na smartphone stejně jako já.

:arrow: Pro mě osobně jsou čtečky i tablety příliš velké a neforemné. Smartphone s větším displejem >=4" je pro mě na čtení zcela dostačující. Vyhýbám se tím nutnosti mít víc zařízení (mobil, mp3, čtečka, GPS navigátor,...) a s tím spojené nepříjemnosti jako "milión" nabíječek a kabelů. A ano, má to i svá negativa, jako například nižší výdrž akumulátoru a jiné, ale tyto jsou pro mě nevýznamné či zanedbatelné...
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“