Nefunkčnost trvalého přihlášení

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Lemra
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. zář 2003

Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Lemra »

Neplatnost trvalých sessions byla způsobena změnou konfigurace db serveru provedenou naším hostingem bez ověření dopadu na funkčnost boardu.

Za chvilku Vás všechny odhlásím, po přihlášení by již trvalé přihlášení mělo být plně funkční. Omluva za vzniklé problémy :oops:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od zombux »

za poslední týden to občas vypadlo, ale říkal jsem si že to určitě bude změnami na serveru - takže díky za potvrzení že jsem uvažoval správně...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
viky58
Černá karta
Černá karta
Registrován: 23. dub 2007
Bydliště: Ostrava

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od viky58 »

A pak že já si pořat na něco stěžuji :roll:
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Holda »

On je totiž výrazný rozdíl mezi stížností a oznámením.
.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Blue Storm »

nevím, jestli to s tímhle souvisí, ale když mám na pc i na mobilu automatické přihlášení a otevřu fórum na mobilu, tak se mi to na pc odhlásí a naopak...tzn. že po přihlášení odjinud než z mojeho pc, mě to na ostatních místech odhlásí, ale tam, kde jsem se naposledy přihlásil, tak to jede
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od bubanek »

Cookies :-)
Fórum si je po každém přihlášení změní...
Bennie
Nováček
Nováček
Registrován: 07. kvě 2009

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Bennie »

Zdravím, prosím poradit :)
Měl jsem nick na PCtuning, ten mi patrně zmizel, tak jsem si ten samý vytvořil na foru... tam se přihlásím úplně normálně, ale na pctuningu ne... dám jméno a heslo, a vrátí mne to nepřihlášeného zpět na stránku, aniž by to napsalo alespoň, že je heslo špatné nebo cokoliv, naprosto mne to ignoruje.

Zkoušel jsem to v IE7, IE8 i FF 3.1, koláčky jsem mazal atd...

díky za radu
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Wilik »

Rada je jednoducha - precist si tema o problemech s prihlasenim na webmagu - ve spravne sekci, tj. PCT webovy magazin, pac tohle se tyka prihlaseni na forum, kde nedoslo k zadne zmene a prihlaseni na magazin nemuzeme nijak ovlivnit.
Bennie
Nováček
Nováček
Registrován: 07. kvě 2009

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Bennie »

přihlašovací systém na forum i na web se sjednotil, a na webu budou platit nicky z fora ne? odkaz by pomohl :)¨¨Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, že můj nic na webu byl smazán a je potřeba jej znovu vytvořit...
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Wilik »

Ano, prihlasovaci system se sjednotil v tom, ze staci 1 jmeno+heslo, ktere plati pro prihlaseni jak na webmagu, tak na foru. Ale vlastni prihlasovaci systemy (forum / webmag) jsou na sobe nezavisle. Z toho vyplyva, ze problem s prihlasovanim na webmagazinu resi programtori webmagazinu a administratori fora ho nijak neovlivni.

Sekce "PCtuning - webovy magazin" je hned nad touto sekci, tema o nefunkcnim prihlaseni na magazin je hned druhe v seznamu temat. Pokud by se ale presto nedarilo se tam dostat, tak odkaz - http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=18&t=140969
Pavel.P.
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: UHB

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Pavel.P. »

Mně trvalé přihlášení nefunguje no. Mazal sem cookies atd. a pořád nic.

...
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od myom »

o ano, taky mam nejaky ten tyden s timhle problem, drive jsem nemel.
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Wilik »

V predchazejicich a nadchazejicich dnech (a tydnech) tohle nejspis postihne uplne kazdeho - protoze budou zmeny v serverecha hostingu. Aktualne probihaji pripravy, takze je mozne ze to s tim ma souvislost.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od spajdr »

Bylo by fajn, kdyby se to trvale prihlaseni uz poresilo, nebavi me neustale dokola se prihlasovat.
D00M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2005
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od D00M »

zvláštní - v práci, vista SP2 + opera 9.64 mi automatické přihlašování funguje
doma, seven RC + opera 10 mi to nechodí ani po vymazání cookies
mrtvola: A64 x2 3800+ (Toledo E6) | Arctic Cooling Freezer 64 Pro | Asus A8R-MVP (xPress 1600) | 4x 1GB Kingston DDR-400 | Leadtek GF 8600 GT | Accelero S1 | LG GSA 4163B (pude z domu)
živola: i5 2400 | box | Gigabyte GA-P67-DS3-B3 | 2x Kingston 4GB 1600 | Gigabyte HD 6770 | SpinPoint 250 GB SATA + 500 GB SATA + 1TB SATA + 1,5 TB SATA | Samsung SH222 AB | Samsung T220 | Genius 5050 + 2x 16W repro | Win Seven RTM

Doom bloguje, poslouchá muziku, chová bílého Supa a silničku.
Pavel.P.
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: UHB

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Pavel.P. »

D00M píše:zvláštní - v práci, vista SP2 + opera 9.64 mi automatické přihlašování funguje
doma, seven RC + opera 10 mi to nechodí ani po vymazání cookies
Já to mám ještě zajímavější... V práci to nejde, ok.
Doma na PC to nejde, ale doma na notebooku to jde :mrgreen: nechápu...
//Ale dneska už to taky nejde ani na notebooku. No.

...
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Mr.Nigga »

na fórum jsou totiž dvě adresy: forum.pctuning.cz a pctforum.tyden.cz. Když se přihlásím na jednu, odhlásí mě to z druhé a zrovna notifikace na mail chodí s odkazem na obě :-)

Proč vám to ale nejde ani na jednu je mi záhadou, vždyť to s fórem snad ani nesouvisí :?
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Mastodont »

Chci se zeptat jak dlouho ještě potrvá ta nefunkčnost. To neustálé přihlašování mě zabije. :jaw:
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od JSzu »

Me to az tak neotravuje, ja jenom pohnu mysi doprava se stisknutym pravym tlacitkem a prihlasim se, ale ironie je, ze se to odhlasi pokazde, kdyz otevru tohle tema... Kdyz mi prijde e-mail z fora, tak e-mail odkazujici na toto tema ma odkazy zacinajici na forum.pctuning.cz a na vsechny ostatni je to pctforum.tyden.cz.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Nefunkčnost trvalého přihlášení

Příspěvek od Wilik »

To bude totiz zrejme ten problem - nekdo chodi na forum pres starou adresu forum.pctuning.cz a pak se mu to odhlasuje, kdyz klikne na neco se spravnou adresou pctforum.tyden.cz
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“