Nelze pálit DVD UDF

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

Doposud jsem neměl žádný problém, ale nyní nemohu vypálit DVD ve formátu UDF ( 1.2,1.5 ). Požívám Nero 7. Vyzkoušel jsem také jiný soft (Ashampoo 9) se stejným výsledkem. Někde jsem četl, že to může být způsobené virtuální mechanikou (používám Daemon), tak jsem tento soft odinstaloval a odebral i fyzickou mechaniku, znovu ji nainstaloval a stále nic. Vyzkoušel jsem i jinou značku mechaniky. Ví někdo jak na to? :sad:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od zombux »

přeinstaloval bych windows, než hledat zdlouhavě nějaké řešení.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

Také mě to napadlo. Zkoušel jsem vypalovat na jiném počítači s win xp, i zde jsem neuspěl. Na obou jsou automatické aktualizace win. Asi nějaké vylepšení od microsoftu ... :? Pálil jsem na DVD-R, tak zkusím ještě DVD+R.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od zombux »

takhle, a proč to nejde? v nabídce vypalovacího programu UDF vůbec není nebo to vyhodí nějakou chybu?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

Samozřejmě, že je v programu tato volba, takový tupan zas nejsem :) Nero dvd nevypálí a vypíše chybu, ashampoo začne pálit a vypíše chybu v průběhu = zničí disk. Zkoušel jsem neúspěšně i ISO formát. Simulace pálení proběhne v pořádku. Pálení CD a filmového DVD jde bez problému...
facility
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2008

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od facility »

Vyskusaj ImgBurn
Abit IP35 pro , e2180@ 3 Ghz, 6GB A-DATA 800MHz @900Mhz, Asus 8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,Cooler Master CM690,Win XP SP3 NASA2 & Vista Ultimate 64bit Corporate Edition *Nejen hacking *Andreas Claus Rychlokurz finanční krize *Dolezite.sk *Cosmos Club * Global Economic Dictatorship
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

ImgBurn funguje. Neřekl bych, že free soft si poradí tam, kde selžou profi programy :shock:
facility
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2008

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od facility »

A co to UDF obsahovalo ak to nie je tajne :)
Takto obsahovalo to nejake ochrany? [star-force a podobne]
Pytam sa len vzhladom na "autora programu ImgBurn"
Abit IP35 pro , e2180@ 3 Ghz, 6GB A-DATA 800MHz @900Mhz, Asus 8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,Cooler Master CM690,Win XP SP3 NASA2 & Vista Ultimate 64bit Corporate Edition *Nejen hacking *Andreas Claus Rychlokurz finanční krize *Dolezite.sk *Cosmos Club * Global Economic Dictatorship
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

Byl to ISO obraz DVD. Chtěl jsem ponechat v ISO formátu - jeden soubor. Nějaká ochcrana tam jistě byla, ale v tomto případě by to nemělo průběh vypalování nijak ovlivnit, pokud se nepletu? Před tím jsem pálil vše úplně bez problémů.
facility
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2008

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od facility »

Abit IP35 pro , e2180@ 3 Ghz, 6GB A-DATA 800MHz @900Mhz, Asus 8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,Cooler Master CM690,Win XP SP3 NASA2 & Vista Ultimate 64bit Corporate Edition *Nejen hacking *Andreas Claus Rychlokurz finanční krize *Dolezite.sk *Cosmos Club * Global Economic Dictatorship
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

Funguje :-D Děkuji za radu. Ještě dám vědět jak jsem dopadl s DVD+R.
milk
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2009

Re: Nelze pálit DVD UDF

Příspěvek od milk »

Odzkoušeno a DVD+R lze pálit bez problémů. Zajímalo by mě, co soudruzi z microsoftu poslali v aktualizacích win, že mám najednou problém s DVD-R ...
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“