Ako napalit spustitelne dvd s Windows 7

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Ako napalit spustitelne dvd s Windows 7

Příspěvek od peterch »

Ahojte, mam otazku. Kolega z firmy mi pozical na skusku Windows 7 ktory mi dal na DVD ako ISO.
Ako vytvorit instalacne dvd z Windows 7?
Chcem to nainstalovat na ciste pc, nemam tam ziadny system.
Budem napalovat na NB kde je napalovacka a Nero.
Iso som rozbalil pomocou Virtual clone drive na virtualnu mechaniku. Vsetky subory z ISA skopiroval na hardisk. Do dvd mechaniky vlozil dvd-rw prazdne. Dal som to normalne napalit ako dvd data na to dvd rw.
Na Nb mi v pohode nabehne Windows 7 ked spustim setp.exe. Ale ked to dvd -rw dam do prazdneho pc a dam nabootovat system kvoli instalacii priamo z dvd tak instalacia sa nespusti.
Napalil som to zle?
skusal som to napalit aj ako dvd boot ale nejde to lebo Nero vyhodi hlasku ,ze je tam väcsi subor ako 2 Gb a ze to mam napalit ako normalne dvd co ked ale urobim tak to nemam ako spustitelne dvd.
Jedna sa o Window 7 64 b
Vopred dik za rady
Intel i5-3470 + Gelid Tranquillo CPU ver. 2, 8 GB RAM (2x4) Kingston 1600 Mhz, Asus P8H77-M PRO, EVGA GeForce GTX770 Superclocked ACX, Seasonic 520 W S12II, 128 GB SSD Samsung 840 PRO, 500 GB HD Seagate, CM Elite 430, Asus PB 248Q, A4 Tech, Logitech K350
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Ako napalit spustitelne dvd s Windows 7

Příspěvek od zombux »

ano je to zle. musíš v Neru do menu, a tam je "burn image" a vypálit přímo to ISO.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako napalit spustitelne dvd s Windows 7

Příspěvek od peterch »

Ano, je to tak, napaloval som to zle.
Tvoja rada mi pomohla, problem vyrieseny.
LOCK

DAKUJEM
Intel i5-3470 + Gelid Tranquillo CPU ver. 2, 8 GB RAM (2x4) Kingston 1600 Mhz, Asus P8H77-M PRO, EVGA GeForce GTX770 Superclocked ACX, Seasonic 520 W S12II, 128 GB SSD Samsung 840 PRO, 500 GB HD Seagate, CM Elite 430, Asus PB 248Q, A4 Tech, Logitech K350
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“