Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
bandolier.wz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od bandolier.wz »

příčina: špatně vypálené DVD , nebo máte flešku s instalačkou v USB3.0
řešení: vypálit znovu , nebo dát flešku s instalačkou do USB2.0
:listen: BVaudio A300SE + VMA-II S :listen:
B.E.N.D.E.R.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2009
Bydliště: Litovel, Nová Ves (Olomoucký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od B.E.N.D.E.R. »

Jo tak USB jsem zkousel menit, ale jen na jedne strane, kde jsou oba USB 3.0.

Vyzkousim, diky.

Takze zmena USB nepomohla, nebo pomohla jen malicko... Uz to nechce ovladace dvd romky, ale hlasi to chybu, ze neexistuje install.wim

Instalacni flashku si tvorim pomoci WinToFlash, protoze ten program od MS mi hazi chybu, ze mam spatnej iso soubor, pritom je vytvoreny ISO z origo dvd pomoci Ashampoo...
PC - CPU: Intel Core 2 Duo E8400 - MB: Gigabyte GA-G31M-S2L - RAM: Kingstom 4GB DDR2 800MHz CL5 - VGA: ASUS 3870 512MB DDR5 - HDD: SSD 128GB + HDD WD 1TB
MT - Apple iPhone 6S 128GB
bandolier.wz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od bandolier.wz »

tak vadna instalacka w7...

přes sz ti muzu poslat origo w7, ktera nikdy nemela problem, ani s tim sw od MS
:listen: BVaudio A300SE + VMA-II S :listen:
B.E.N.D.E.R.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2009
Bydliště: Litovel, Nová Ves (Olomoucký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od B.E.N.D.E.R. »

Divne, uz jsem z toho media instaloval nekolikrat, akorat jsem ho ted hodil jako ISO do kompla...

Proc to nechce vzit programek od mrkvosoftu vi cert, je to origo dvd...
PC - CPU: Intel Core 2 Duo E8400 - MB: Gigabyte GA-G31M-S2L - RAM: Kingstom 4GB DDR2 800MHz CL5 - VGA: ASUS 3870 512MB DDR5 - HDD: SSD 128GB + HDD WD 1TB
MT - Apple iPhone 6S 128GB
bandolier.wz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od bandolier.wz »

A neveme ho ani primo z toho origo DVD?
:listen: BVaudio A300SE + VMA-II S :listen:
17rhino03
Nováček
Nováček
Registrován: 01. čer 2013

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od 17rhino03 »

Mám problém potrebuji pomoc včera jsem normálně zavřel svůj. Ntb(lenovo g 770.w7 64 bit) ráno jsem ho chtěl zapnout a stroskotal jsem u načítani sys windows nt nezamrzne ale jakoby se nekonečně načítá jelikoz jsem si nevěděl rady zkusil jsem režim nouze ten však mnel podobny problem nacitani se zaseklo u řádku s koncem classpnp.sys uz jsem nevedel co tak jsem provedl one key recovery to probehlo v poradku avšak pri prvním. Spusteni windows zustal stale stejný problém nekonečné logo a starting windows ani v tuhle chvili nefunguje safe mode prosim poradte nechci reklamovat
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od CyberDeath »

Zase jeden bod pro microsot !
Tak windows 7 x64 pry podporuje instalaci do GPT. Hovno a ne ze to podporuje .
Nabootovane pres UEFI z instalcniho USB a co na mne sviti pri vyberu disku ? neni mozne instalovat disk je GPT .
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Rimis
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. črc 2010
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od Rimis »

Zdravim, mam dotaz....Koupil jsem si win 7 pri koupi jsem se prodejce ptal, ze bych si chtel koupi win 7 ale jestli existuje verze kterou si osobne muzu nainstalovat treba za rok na uplne novy pc, proste ze chci abych mi fungovala i na jine pc( nedivte se, pc si stavim sam a to cca jednou za rok, cele nove, a to abych si kazdy rok kupoval i win to neeeee, takze...) prodejce me rek ze existuje ale ze je drazsi, nejaka kooperativni verze win, tu ze muzu instalovat na neomezeny pocet pc, takze jsem ji koupil za cca 5000Kc(pred 14mesici) dneska jsem slozil, noveho kompa a ejhle instalace probehla ale aktivovat uz nejde! Napise to neco ze jako uz nemuzu protoze uz je to aktivovano a podobne mikrosoftacke keci, nic co by mi pomohlo. No a proto bych chtel Vas pozadat o radu, mam si teda stahnout nelegalni aktivator nebo mi nekdo pomuze? Kazdopadne ten bur me sere nejradsi bych to sel vratit ale nevim...

Dekuji Miris
MONITOR: 3x ACER S220HQLbd / MB: ASUS P9X79 Deluxe / CPU: Intel i7 3820 @4,625GHz + vodní chlazení Home Made / RAM: Kingston HyperX 4x4Gb DDR3 1866MHz CL9(default) / GPU: Gigabyte HD7870 @1,2GHz / DISKY: SSD Corsair Force 3 - 120GB system + 2x 2TB WD uložiště / ZDROJ: Corsair TX 850W / OS: Win 7 Home 64bit Origin.
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od CyberDeath »

btw ... takova perlicka na hrobu MS.

PC Windows do tet bez aplikaci tretich stran neumi vytvorit jinou nez ad-hoc wifi sit. Windows Phone nepodporuje pripojeni do Ad-Hoc site :-D ... proste luxus .
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Maňo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od Maňo »

Zdravím, snažím sa integrovať záplaty do win7sp1 cez vlite ale vypíše mi to " Missing needed files integration aborted." Viete mi poradiť čo s tým? už som googlil dosť dlho a zatiaľ som nato neprišiel, alebo cez čo to integrovať do inštalačky. V RT7 lite to tiež nejako nefunguje.
CPU: Intel Corei7-4930K + Noctua NH-D14 SE2011, MB: Asus P9X79 PRO, GPU: EVGA GeForce GTX 1070 Ti SC GAMING, RAM: Corsair Vengeance 4x4GB DDR3 1600 , SSD/HDD: Samsung 950PRO M2-PCI-E 256GB, Seagate BarraCuda - 4TB, WD Caviar Black 640GB, PSU: Enermax REVOLUTION87+ 650W, Sound: Asus Xonar DX, Case: Corsair Carbridge 500R-black,Headphones: Audio-Technica ATH-T500, Mouse: Logitech G400, Keybord: Logitech K520, Wheel: Logitech Driving Force™ GT, BLU-ray: Plextor PX-LB950UE, LCD: 24" BenQ BL2400PTd
DSLR: Nikon D3100+Tamron 18-270mm
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: Win 7 - vše kolem instalace + problemy s instalací

Příspěvek od CyberDeath »

Posledni beta RT7 lite fungovala kdyz jsem to zkousel naposled. Ale nejdou integrovat vsechny aktualizace nektere jsou nekompatibilni a taky je musis integrovat ve spravnem poradi aby si jim splnil navaznosti.

Vysledek ale na stabilitu popripade zasrani systemu oproti instalaci aktualizaci po nahozeni systemu to neprinese... Bohuzel ... kde sou doby win XP :-D .
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
dEstr0y3r
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. srp 2006
Bydliště: Hodonín

Instalace windows 7/vista - error

Příspěvek od dEstr0y3r »

Zdravím všechny,
potřebuju preinstalovat windows na mojem laptopu (Sony Vaio VGN-FW31E). Pri instalacnim procesu kde mam zvolit partition, na kterou to chci nainstalovat mi vyjede tato chybova hlaska: "Windows cannot be installed to this disk. This computers hardware may not support booting to this disk. Ensure that the disk's controller is enabled in the computer's BIOS menu."

Toto same se deje pri pokusu o instalaci win 7 (32 i 64) a take win Vista 64 (ze stejneho DVD ze ktereho to bylo jiz kdysi bez problemu instalovano.

Nasel jsem na internetu spoustu uzivatelu s podobnym problemem nicmene zadne reseni mi nepomohlo:( nekdo odkazoval, ze bych mel zmenit AHCI nastaveni na IDE, nicmene v biosu nemuzu menit prakticky vubec nic (krome boot priority) a toto nastaveni tam ani nikde neni...

budu vdecny za jakoukoliv pomoc
zigo
Černá karta
Černá karta
Registrován: 17. bře 2013
Bydliště: OSTRAVA

Re: Instalace windows 7/vista - error

Příspěvek od zigo »

A co tohle
při instalaci v úvodní obrazovce zmáčkněte shift+F10 a spustí se vám příkazový řádek do něj napište diskpart + enter, dále zadejte následující příkazy a po každém zmáčkněte enter.
list disk
select disk a zadejte číslo disku na kterým chcete instalovat system
clean
create partition primary
select partition 1
active
format fs= NTFS quick
exit
exit
a dále můžete pokračovat v instalaci systému
POZOR SMAŽE SE CELY DISK
spkkacko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 24. zář 2013

Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od spkkacko »

Zdravím mam problém s instalací W7. Při nastavení PC na Bootování normálně najede instalace. Vše jde v pohodě dokud se nezobrazí tabulka s výzvou kde mám W7 nainstalovat . Normálně se tam mají objevit disky ale v mém případě tam nemám vůbec nic. Jen mě to vyzíva k instalaci ovladaču základní desky která je gygabyte 970a-D3. což udělám i mi to ten ovladač najde ale při instalaci mi to vyhodí hlášku Chcete-li pokračovat v instalaci, použijte k instalaci 32bitového a podepsaného 64bitového ovladače možnost načtení ovladače. Instalace nepodepsaného 64bitového ovladače zařízení není podporováno a může mít za následek nepoužitelnou instalaci systému windows. No a zde jsem v koncích nemáte někdo nějakou radu jak to vyřešit už jsem vážně zoufalí děkuji za radu
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od PKBO »

Máš na 90% poškrábané CD, nebo jinak poškozené, nebo poškozenou mechaniku.... Taky si přepni v biosu režim SATA na AHCI jestli nemáš.
spkkacko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 24. zář 2013

Re: Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od spkkacko »

CD je v pohodě ani škrábanec, mechanika taky jede jak má to AHCI jsem nastavil a porad nic:-/
spkkacko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 24. zář 2013

Re: Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od spkkacko »

K tomu ještě když to nastavím na AHCI tak v Intergated Peripherals nevidim HDD
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od PKBO »

To že neni poškrábaný nebo že se mechanika tváří ok a půlku instalace načte neznamená že je opravdu ok - řikám ti tohle se mě stalo asi 3x a vždycky za to mohla vadná mechanika ;)
spkkacko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 24. zář 2013

Re: Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od spkkacko »

okej takze kdyz to zkusim nainstalovat z z flashky by to melo byt v poho.. ?
spkkacko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 24. zář 2013

Re: Problém s nainstalováním W7

Příspěvek od spkkacko »

No zkusil jsem to i z fleshky a porad stejna chyba bud mám spatne drivery nebo spatne nastavenej bios.
Zajimave je ze se mi hdd ukazuje v biosu pouze kdyz to mam nastaveny na IDE. Nemate jeste nejake rady ?? dekuji
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“