Stránka 1 z 1

Problém s pc

Napsal: čtv 21. led 2010, 21:56
od L.Skejtak
Dobrý den, mám problém s pc. Spíše s hrami protože, když nějakou spustím tak mi začnou blbnout textury a to skoro u všech her..taky se mi začalo vypínat icq a v mozzile mi nejde stahování a zobrazení samostaných obrázků..ovladače mám nejnovější,aktualizace taky..Testoval jsem pc Nod32 a nic nenašel. Přikládám screeny. Prosím poraďte.



http://img29.imageshack.us/g/aces2010012121433903.jpg/

Re: Problém s pc

Napsal: pát 22. led 2010, 08:43
od jan.svoboda
Ahoj, od kdy to začalo dělat? Měnil jsi mezitím něco v PC (hardware, software)? Tohle na havěť nevypadá, tipoval bych to na problém grafické karty, máš možnost vyzkoušet GK jinou?

Re: Problém s pc

Napsal: pát 22. led 2010, 10:58
od L.Skejtak
jan.svoboda píše:Ahoj, od kdy to začalo dělat? Měnil jsi mezitím něco v PC (hardware, software)? Tohle na havěť nevypadá, tipoval bych to na problém grafické karty, máš možnost vyzkoušet GK jinou?
No právě to začalo zničeho nic..akorát jsem myslim předtim smazal tu složku s dočasnýma souborama jesi to neni tim..ale jinak nwm..HW jsem nemenil..a ještě mám zdroj 350W euro. doufám že to neni tim..

Re: Problém s pc

Napsal: pát 22. led 2010, 11:06
od jan.svoboda
Dočasné soubory to jistě ovlivnit nemohly. Zdrojem to být může, EuroCase je nejhorší značka z těch špatných. Může docházet ke kolísání napájení apod. které způsobuje problémy. Chtělo by to grafickou kartu zkusit v jiným PC, nebo sem zkusit jinou kartu a uvidíme.