Stránka 1 z 1
Quadro SLI
Napsal: pon 22. úno 2010, 16:42
od X-COM
Čau,
při pročítání nějakých zahraničních informací jsem našel informace o tom, že SLI z Quadro grafik není úplná sranda.
Prý nestačí normální SLI podporující základní deska, ale je třeba nějaká speciální pro Quadro grafiky. Respektive certifikace pro Quadro SLI není závislá na základní desce, ale nVidia toto certifikuje jen pro celé počítače.
Víte o tom někdo něco?
Re: Quadro SLI
Napsal: úte 23. úno 2010, 10:05
od raym0n
no, tohle jsem jednou hledal jen teoreticky, ale nikdy jsem nic o certifikaci na cele pc nenasel(to jsi me docela zaskocil) ani primo na nV webu, podle me to je docela zasadni informace a na fore na FAQ to nV zmineno nema, spise to z toho info, co podava
ZDE vyzniva tak, ze s vyjmenovanymi FX gpu by to nemel byt problem na cemkoliv
Re: Quadro SLI
Napsal: úte 23. úno 2010, 21:17
od X-COM
Taky jsem to hledal a na nVidia webu jsem oficiálně nic nenašel.
Nicméně třeba na jejich fóru něco je (za pozornost stojí především poslední příspěvek)
http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=157419
Když jsem se teď trochu hrabal zase Quadrem, tak jsem narazil na seznam "Quadro SLI kompatibilních počítačů"
http://www.nvidia.co.uk/object/quadro_s ... stems.html
Mimochodem jsem narazil i na e-mail pro zasílání dotazů ohledně certifikace počítačů pro Quadro Plex, tak doufám, že by mi mohli na můj dotaz odpovědět.
Re: Quadro SLI
Napsal: úte 23. úno 2010, 21:33
od raym0n
ralph7d7 píše:I'm upset because I feel like Nvidia duped me out of thousands of dollars, boasting SLI on Quadro cards. Granted, just one 5600 is amazing, but don't sell me on SLI when you don't even support it!
lol sli na quadro nefunguje vubec? tomu se mi nechce verit, presne jak tam zminuje, reklama na to je vsude