Ignore list? Měj ho v podpisu

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od arxeiss »

Vidím že poslední dobou se hodně řeší Ignore Listy většinou pro Míru, Heroika a mnoho dalších
A pak se v tématech objevují texty o nějakém členovi, ale on si to nepřečte bo daného má v Ignoru.

Proto mě napadlo že by byla povinnost pokud máš Ignorelist tak si ho napsat do podpisu kdo tam je. Aby ti daní potom věděli že nemá cenu psát, protože daný to stejně neuvidí.
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
bubanek
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: /dev/null (aka Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od bubanek »

Podle mě je celý ignore list blbost. Jestli se chcete rozumě bavit, tak se naučte spolu nějak vycházet. Jinak taky diskutovat vůbec nemusíte, když jeden druhého ignorujete...
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od arxeiss »

Já ignorelist nemám, mi to taky příjde jako blbost protože on něco napíše, ostatní reagujou a v momentě kdy nevíš co napsal tak nejsi v obraze a stejně si to zobrazíš. Ale už jsem mnohokrát viděl text: Nepiš mi, mám tě v ignoru apod...
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od -HoNY- »

Ignorelist dělá toto fórum čitelnějším a výrazně zlepšuje přehlednost témat. Dokáži být velmi tolerantní, dokonce se s většinou těchto jedinců bavit na velice slušné úrovni, čtení jejich příspěvků je však prachsprostá ztráta času kvůli jejich nulovému přínosu. Čas od času do ignorelistu někoho přidám (držitelé karet, vypatlanci, kteří neumí psát česky a przní jazyk etc.), semtam si příspěvky ignorovaných přečtu a čas od času někoho z igmorelistu odmažu.
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od heroik »

Já bych to taky uvítal, at vidim kdo mě má rád :shock: Drtiva vetsina PCTf by to do me nerekla ani omylem, ale umim diskutovat i slusne, blbosti prakticky plodím jen na smetišti, v bazaru se chovam maximalne seriozně a slušně, a do jiných sekcí nepíšu. ignore list taky nemam, zastavam se nazoru že je to blbost, asi jako bubanek nebo arxeiss.

Mimochodem, jestli se můžu zeptat (arxeiss), kde se to řeší a o jakem konretnim případu mluvíš?
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od arxeiss »

Nevím nechce se mi to hledat, ale už jsem párkrát narazil na téma kde se 2 bavili, a ten jeden potom napsal nějakou blbost, a druhý mu na to že je to kravina, opravil ho a řekl ať už dál nepíše že ho má v ignoru. A kdyby to měl napsané v podpisu tak by to bylo OK protože by to nemusel psát atd... a nebylo by pár dalších OT v dané sekci.
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od axloth »

bubanek píše:Podle mě je celý ignore list blbost. Jestli se chcete rozumě bavit, tak se naučte spolu nějak vycházet. Jinak taky diskutovat vůbec nemusíte, když jeden druhého ignorujete...
No to je tak nak cilem ignore, ze ja kdyz nekoho ignoruju, tak s nim uz nediskutuju a nemusim s nim vychazet ;)
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od Wilik »

No, povinost mit v podpisu vypis ignorovanych osob urcite nebude - jsem presvedcen, ze ti jedinci, kteri si to davaji do podpisu, tak spis aby "drazdili" okoli a dotycne, nez aby realne nekoho ignorovali. Ostatni si to proste nastavi a dal nemaji potrebu se tim "chlubit".

Moderatoru a administratoru se to pochopitelne netyka, protoze ti z povahy funkce nemuzou byt nikym ignorovani (aby se nikdo nemohl vymlouvat, ze jejich prispevek necetl) a naopak nemohou ignorovat zadneho uzivatele, protoze maji dohlizet na vsechny prispevky.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od heroik »

Já to třeba vidím jinak, I-L v podpise taky slouží k tomu aby ostatní vědělí čí příspěvky nevidí, a většina to taky tak chápe...Myslím že někdo nemá v úmyslu si tímto stylem do někoho rejpnout :!:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od Thellwin »

To by jsi se divil. Stejně spousta lidí čte i posty lidí, které mají v IL, přestože veřejně v podpise hlásí, že je mají v IL. Kdyby jim šlo opravdu o tu ignoraci, tak si je nastaví a mají klid, netřeba to kdekoliv hlásat.
Goldnoob team proud member!
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od axloth »

Tak u me sice rejpnuti taky trochu hraje roli, ale hlavne mi jde o to, aby dotycnej treba nejakou snahou o komunikaci zbytecne nesvinil tema ostatnim. Taky bych rek, ze si dotycnej i "zaslouzi" vedet ze je ignorovan, uz jen pro to, aby nemusel tapat, proc ze na nej neni ragovano (a dal svinit tema).

edit: Co se pak "rozklikavani" ignorovanejch postu tyce, zalezi taky na tematu. Je docela bezny, ze nejakej jedinec se chova jako uplnej idiot v jednom tematu, ale nekde jinde vede prinosnou a konstruktivni debatu.
Naposledy upravil(a) axloth dne sob 5. čer 2010, 11:37, celkem upraveno 2 x.
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od arxeiss »

Axloth to vyjádřil přesně, takto jsem to myslel i já, jenom jsem to nedokázal tak zformulovat.
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od heroik »

Přídávám se k ostatním...

ignore list v podpisu by opravdu nebyl na škodu :shock:

// nebo bych ho taky uplne zrusil..
Naposledy upravil(a) heroik dne sob 5. čer 2010, 11:53, celkem upraveno 1 x.
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od axloth »

heroik píše:Přídávám se k ostatním...

ignore list v podpisu by opravdu nebyl na škodu :shock:
ja bych to nechal na dotycnym... rozhodne bych z toho nedelal povinnost, max. neoficialni doporuceni.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od Thellwin »

Něco na tom možná je, nicméně, to že je někdo ignorován, mu stále nebere možnost a právo do daného tématu psát, není ignorován všemi a někdo na něj třeba chce reagovat, žádné téma by nemělo být písečkem pro "pár" vyvolených a tebe tu nechceme protože tě ignorujeme.

Kdybych měl vyjádřit svůj názor, tak já bych funkci ignorování úplně zrušil, když někdo nechce někoho číst, tak ho může přeskočit a pokračovat dál.
Goldnoob team proud member!
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od arxeiss »

Já mu nebráním psát do daného tématu, ale on reaguje např na tebe a ty ho máš v ignoru takže to stejně nepřečteš, a ostatní to akorát vidí jak na tebe naráží, ale kdyby viděl že je u tebe v ignoru tak ten post s narážkou na tebe nenapíše. A pokud tam píše k tématu tak v tom mu to nějak nebrání.

Btw. taky bych ignor zrušil
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
gejmer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. čer 2008

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od gejmer »

Ignorelist nemám,neměl jsem a nepotřebuju ho. Je to výplod pár duševně slabších jedinců chovajících se tak co jim jejich nervní ego,možnosti a IQ dovolí.
Civilizovaný člověk se umí bavit s každým a nemá potřebu strkat hlavu do písku a ještě veřejně se tim chlubit :blee:

Mimochodem vy co máte v ignore "viky58" tak ten má už několik měsíců ban forever :lol:
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od axloth »

Tady nejde o to jestli se nekdo dokaze bavit s kazdym ale o to jestli se chce bavit s kazdym. A ja se s nekterejma lidma bavit proste nechci a to jak ve skutecnym tak i ve virtualnim svete. Ze si muzu v tom virtualnim (kde si clovek narozdil od toho skutecnyho casto obtizneji vybere s kym se potka) nastavit nakej ignore, mute ci nekoho neautorizovat je akorat tak uzitecnej bonus.

Ale pro me za me funkci ignore klidne zruste, ja akorat budu muset vic scrollovat a moderatori (asi) vic moderovat a mazat ;)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od Thellwin »

Ignorovat se dá i bez funkcí navíc, akorá se holt musí trochu víc skrolovat, jak píše axloth.

My se v současné době nechystáme tuhle featuru rušit, stejně tak ale nebudeme nikomu nařizovat, že si má dát do podpisu seznám osob, které v IL má.

Možná by to šlo ošetřit nějakým modem, který by třeba dotyčnou osobu upozornil (značka/symbol vlevo u veřejných údajů), že dáná osoba ho má v IL, ale nevím, jestli něco takového je, případně jak by bylo složité to doplnit a hlavně v ToDo listu jsou důležitější věci, než tohle :)
Goldnoob team proud member!
socket
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2006
Bydliště: Preßburg.

Re: Ignore list? Měj ho v podpisu

Příspěvek od socket »

mam v ignore pomerne dost ludi, dost to urychluje citanie lebo nemusim citat tie ich dristy. :)
"Život je ťažký.. jeden z najťažších" Ľ.M.
ignore list: Syntex, Airm@n64, gejmer, Jarysmen, Maranov, Ssnake, jakubom, tielka
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“