Stránka 1 z 1
nenaskoci win
Napsal: sob 17. črc 2010, 07:47
od Igi10
Mam taky problem som robil dedovy pocitac nesiel mi monitor tak som skusil monitor z mojho pc ked som ho zapojil naspat potom nesiel ani na mojom tak som skusil ci neni povolony srob lebo mam striker extreme a ram som vyresetevoval po zufalstve som vybral a znovu vlozil gafiku pocitac potom naskocil ale windows po zapnuti vyhodi modru obrazovku co s ty? Ale ako zachranim moje dokumenty? Mam wi
n7profesional dakujem
Re: nenaskoci win
Napsal: sob 17. črc 2010, 15:38
od Maranov
Otázka jestli reinstall (což asi chceš) pomůže, jestli to není HW chyba... kdoví co jsi pohrkal.
Do začátku tedy: dokumenty obnov z některé ze svých záloh; pokud nezálohuješ, tak jsi pěkný hazardér: připoj HDD k jinému PC a zkopíruj je, nebo si vypal nějaký Live Linux (Ubuntu apod.), nabootuj z DVD a data si vypal nebo jinak přesuň.
Pak přeinstaluj Windows a během jeho instalace zformátuj celý disk a nejlépe si ho i rozděl na systém (cca 50GB) a zbytek na data, ať dokumenty nemusíš příště přesouvat.
Nebo můžeš taky zkusit nabootovat z DVD Windows a pokusit se systém z něj opravit.