Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Zluta karta

Příspěvek od Wilik »

Rabban píše:... mam dotaz, neusetrilo by ...
Chapu, ze jsou to cele 4 prispevky vyse, co jsem na to odpovidal, tak to zkusim jeste jednou...
Wilik píše:Drive se inzeraty automaticky mazaly, ALE protoze se po letech ukazalo, ze mnozi proste prodali mimo tema a jen "nereagovali" a pockali, nez se inzerat sam smaze - tak ve stavu, kdy bylo 90% prodejnich inzeratu jaksi "neukonceno", tak jsme se tim na mnohe podnety zacali zabyvat.

Taktez se to nekolikrat ukazalo jako problem pri prodejich, kdy prodejce neuvedl komu prodal a v pripade problemu byl kupujici nahrany (resp. z fora nedostal zadnou podporu k reseni).
To je duvod proc nebudeme nic sami mazat dokud ten, kdo inzerat zalozil ho take neukonci.
Rabban
Nováček
Nováček
Registrován: 07. srp 2003
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Rabban »

Ahoj,
diky za odpoved, tema jsem neprocital, moje chyba.
funkmaster
Nováček
Nováček
Registrován: 27. dub 2015
Bydliště: Brno

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od funkmaster »

Protože jsem se chytnul přesně do pasti jako OP, můžu navrhnout aby byl z Bazaru link/pin na tohle vlákno? Blbě jsem pochopil pravidla (a taky neumím číst) a taky jsem podle toho dopadnul :D

Navíc tu spousta konstruktivních otázek a odpovědí, myslím že hodně uživatelům by se to hodilo a ušetřil by se papír za žluté karty :)
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Zluta karta

Příspěvek od heroik »

Wilik píše:Drive se inzeraty automaticky mazaly, ALE protoze se po letech ukazalo, ze mnozi proste prodali mimo tema a jen "nereagovali" a pockali, nez se inzerat sam smaze - tak ve stavu, kdy bylo 90% prodejnich inzeratu jaksi "neukonceno", tak jsme se tim na mnohe podnety zacali zabyvat.
Stejne to neni moc efektivni, minule jsem zapomel uvest ze prodavam i jinde, tak jsem napsal jen "Lock, rusim prodej" a tak ci tak jsem zustal bez postihu.. :roll:
Popr. by stacilo napsat "Prodavam i jinde" a za 5 min napsat "Prodano jinde"...proste jde s tim zcela legalne vyjebat, coz jen potvrzuje ze ty pravidla jsou nesmysl
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Wilik »

Ale to je omyl - presne tak je to pro nas efektivni.

Ta pravidla nejsou takto nastavena proto, ze by se ve virtualnim svete nedala obejit cimkoli co si vymyslis... ale tak, aby bylo zjevne jak tema skoncilo - klidne si napis "zruseno pro nezajem", ale v ten moment my nemusime nic resit, kdykoli by prisla jakakoli stiznost (at uz bys byl podvedeny ty nebo pripadny kupujici, ktery obchodoval v SZ) - proste nezajem. A totez jakykoli jiny vylhany konec... slouzi to jako pripadna ochrana pro poctive, ne zamezeni lharum.

A mj. za posledni pul rok jsme 3x dodavali podklady Policii, tj. neni to nerealna situace...
smrtka.smety
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 26. úno 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Zluta karta

Příspěvek od smrtka.smety »

Hladis píše:Precti si příspěvek Thellwina nad sebou. Nekdy je dobry první cist a hlavne cist pravidla fora, nez se takhle ptat.
Ok díky za info, moje chyba. Vcelku me to zarazilo ale neprekvapilo. Misto systemoveho user-friendly reseni (navrhy tu jsou) se rozdavaji karty. Co pouzit buy&sell modul do phpbb fora? Nebo i bez nej - dle data mazat / zamykat vlakna (prohnat jednou denne cronem skript na kontrolu a zamykani). Reseni je mnoho, ale rozdavanim karet cloveka namichnete.
gejmer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. čer 2008

Re: Zluta karta

Příspěvek od gejmer »

smrtka.smety píše:
Ok díky za info, moje chyba. Vcelku me to zarazilo ale neprekvapilo. Misto systemoveho user-friendly reseni (navrhy tu jsou) se rozdavaji karty. Co pouzit buy&sell modul do phpbb fora? Nebo i bez nej - dle data mazat / zamykat vlakna (prohnat jednou denne cronem skript na kontrolu a zamykani). Reseni je mnoho, ale rozdavanim karet cloveka namichnete.
Tohle nejde, by tady pak jedna osoba neměla koho buzerovat a co dělat.
Nesnaž se do toho vnést zdravej rozum.
smrtka.smety
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 26. úno 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od smrtka.smety »

Z druhe strany vzato - obcas sem zajdu, prevazne pro radu, ve vetsine pripadu mi lide z fochu fundovane poradi. Se zlutou kartou tu clovek vypada jak spammer za x mesicu starej inzerat.

Pokud by wilik chtel, jsem ochoten navrhnout reseni a poslat popr. implementaci, necht se ozve. Mile rad se o tom pobavim, prijde mi hloupost ztracet cas manualni praci, kterou muze delat stroj :wink: .
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Zluta karta

Příspěvek od Wilik »

2 gejmer - opravdu, spamovani s kartou? Fakt tak strasne chces dalsi trest?!
smrtka.smety píše:... Misto systemoveho user-friendly reseni (navrhy tu jsou)...
Pro mnohe je user friendly predsstava asi "nevsimejte si co delam", jinak si nektere jevy nedokazu predstavit, stejne tak ony "navrhy" jsou nerealizovatelne, resp. neplni to, oc jde.
smrtka.smety píše:Co pouzit buy&sell modul do phpbb fora? Nebo i bez nej - dle data mazat / zamykat vlakna (prohnat jednou denne cronem skript na kontrolu a zamykani). Reseni je mnoho...
Nejde o to, aby se neco automaticky zamykalo, to uz jsme mohli zustat u toho, kdyz se to automaticky mazalo... rozdil by nebyl zadny.
smrtka.smety píše:Pokud by wilik chtel, jsem ochoten navrhnout reseni a poslat popr. implementaci, necht se ozve.
Rad si vyslechnu to reseni, takze se ozvu...
smrtka.smety
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 26. úno 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od smrtka.smety »

Wilik - ozvu. Diky.
pute
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. bře 2008
Bydliště: Prague

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od pute »

Potřeboval bych poradit - chápu, proč jsem dostal žlutou kartu, ale netuším, jak dlouho platí a jak se jí zbavit. Poradí mi pls někdo? Nepodařilo se mi to nikde najít.

Děkuji.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Wilik »

V pravidlech fora (tj. dulezite tema v teto sekci) JE uvedeno na jak dlouho se trest udeluje i co musi udelat uzivatel, aby mu trest skoncil.

Tzn. jedinou radou je cist pravidla - minimalne dokud to tam "nenajdes".
unknown1973
Nováček
Nováček
Registrován: 30. črc 2014
Bydliště: Ostrava

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od unknown1973 »

Přiznám se, že jsem nepročítal všechny stránky, ale nechápu, proč nelze zobrazit stránky bazaru aniž bych měl 10 příspěvků :-(... už jsem tu nějaké obchody udělal - nákupy, poslední minulý týden a vždy vše bez problémů a najednou do sekce nemůžu? :-(
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Wilik »

LetisVT
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2008

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od LetisVT »

Je nějaká možnost jak se zbavit této žluté karty?
Dostal jsem ji nějak na konci roku, když se rozdávaly za ty neukončené inzeráty, tuším.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Wilik »

Jasne... precist si Pravidla, kde je napsane, co musis udelat...
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Still.Lord »

No jak jsem poznal, jde to velmi snadno. Měl jsem dva neukončené inzeráty, jednu věk jsem si ponechal a druhou věc po několika měsících prodal, aniž bych si na ten inzerát vzpomněl.. No a hned mám kartu :)
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Atapi »

Tak tohle se tam řeší už dlouho a vyhrožuje se kdoví čím... snad tam taky nemám nic zapomenutý, podle vyhledávání ne
Obrázek
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Still.Lord »

Jj, moje blbost.. ale te%d mám v noví sekci rozdělaný inzerát a nemám tam přístup :D To je vtipný no :)
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Jak se vyvarovat zlute karte v sekci BAZAR

Příspěvek od Atapi »

tak to bude další karta za nereagování nebo nevím za co :D:D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“