Need for Speed 6 Hot Pursuit 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
TotalTrum
Černá karta
Černá karta
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: -Plzeň-
Kontaktovat uživatele:

Need for Speed 6 Hot Pursuit 2

Příspěvek od TotalTrum »

cus lidi kdyz dosahnu v nfs 6 ht 2 konce sampionatu levy sloupec , 2 kolo posledniho kola(snad to je dobre receno) Tak snad hraju SCI-FI nářez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všechny auta divne screjnaji a prach od kol je zelenej.Stalo se to nekomu ?
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Jak se jmenuje tenhle díl NFS presne ?? v tech číslech mam zmatek a chci upravit nazev threadu, tak aby človek hned poznal o jaky díl serie jde. Takze ho bud oprav nebo mi pošli to jmeno. :wink:
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

TotalTrum
Černá karta
Černá karta
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: -Plzeň-
Kontaktovat uživatele:

LOl

Příspěvek od TotalTrum »

NEED FOR SPEED 6 HOT PURSUIT 2
NFS 6 HT 2
Need for Speed VI Hot Pursuit II
Orist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Orist »

nic takovyho mi to nedela 8-)
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Já to mám taky v pohodě. Takže to bude chyba u tebe.Zkus jiný drivery ke grafice. Mě se to kousalo na GF2MX a pak sem dal nový drivery a na tom shitu to jelo plynule.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Ivo Adam
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: LOl

Příspěvek od Ivo Adam »

TotalTrum píše:NEED FOR SPEED 6 HOT PURSUIT 2
NFS 6 HT 2
Need for Speed VI Hot Pursuit II
Ani jeden název neexistuje!!!! :lol:
Správně je to: NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT 2
CPU: Intel Pentium 4 - 2,4 GHz, RAM: 2*256 MB DDR400, VGA: ATI Radeon 9600 SE - 256MB,
TotalTrum
Černá karta
Černá karta
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: -Plzeň-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TotalTrum »

sorry ale ty si :stupid2:
Procesor: AMD Athlon 2000 XP +, Pamět: 512 MB ram DDR, Harddisk: 80gb seagate, Grafická karta: Geforce FX 5500 128 MB (nvidia) ovladače 56.72 WHQL, Základní deska: Kudoz KT/600. Win Xp proff. SP 2, +navíc Back-UPS CS 350
PavelU
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2011

Re: Need for Speed 6 Hot Pursuit 2

Příspěvek od PavelU »

Need for Speed: Hot Pursuit 2 v roce 2014.

Poměr stran a rozlišení konečně vyřešeno. Potřeboval jsem k tomu NFSHP2 Resolution Patch 1.0 a Old Games Widescreen Patch.

První patch přidává 1920x1080 rozlišení do nastavení grafiky v hlavním memu hry a druhý řeší nesprávný poměr stran. Nepodařilo se mi ale zjistit, jak ten patcher přesně funguje. Editace exáče NFSHP2 není problém, ale zjistit princip jo, alespoň pro mě :)

Úspěšný jsem byl až poté, co ten modrý ukazatel průběhu naběhl někam do 85 procent cca. Předtím byla hra dost rozplizlá, auta placatá, okolní prostředí také nějaké divné.

Ve hře mám akorát ENB Series a lepší odlesky na autech. Odkazy dole pod videem. Při hraní mám ještě puštěný D3DOverrider v2.0.1.

Čtveřice screenshotů na ukázku.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hra u mě nyní tedy vypadá poměrně dobře, takže jsem spokojený. Byť googlit ty patche na dnešní širokoúhlé monitory, to byla docela fuška. I dnes velmi zábavné NFS, s nímž jsem měl prvně tu čest už v době jeho vydání.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“