Stránka 1 z 1

SLI na AMD

Napsal: ned 1. kvě 2011, 23:41
od vernys
Ahoj, je nějaký způsob, jak by šlo zprovoznit SLI na mé desce? Nejsou nato třeba nějaké speciální drivery? :?

Re: SLI na AMD

Napsal: ned 1. kvě 2011, 23:44
od Wuuduu
hadaj... odpoved mas v manuale

Re: SLI na AMD

Napsal: pon 2. kvě 2011, 09:34
od BudyCZ
Wuuduu píše:hadaj... odpoved mas v manuale
Ale tož...Že oficálně SLI nepodporuje to zajisté vi...Zřejmě se ptá na to jak obejít zámek v BIOSu...Což se jistým lidem už povedlo. Ale pochybuji že by se zde na forku našel někdo kdo by věděl jak na to. Zajdi na xtremesystems a tam ti beztak řeknou jak na to..
Spešl drivery na to nejsou je zapotřebí mírně poupravit BIOS a to nebude vůbec lehké. Dále je otázkou stabilita atd. Myslím že toto řešit je od věci. Počkej na nové AMD 9 čipsety a upgraduj

Re: SLI na AMD

Napsal: pon 2. kvě 2011, 10:17
od Shit
BudyCZ píše:...Zřejmě se ptá na to jak obejít zámek v BIOSu...Což se jistým lidem už povedlo...
...Zajdi na xtremesystems a tam ti beztak řeknou jak na to..
Na XS "berou info" velmi často z tohoto původního zdroje - klik. :)

Nicméně upravený BIOS o nV certifikát není všechno, co nutně musíš změnit, jelikož nV drivery kontrolují i VEN&PID chipsetu a na to jsou "vhodnější" modnuté nV drivery, nebo musíš c**cknout HAL.