Intel P67 reklamace

Patice LGA 1150, 1151, 1155, 1156 a 1167, 1200, 1366, 1700 a 2011 pro Intel Celeron, Pentium, Core i3, i5, i7 a z nich odvozené Xeony.

Moderátor: Eddward

Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel P67 reklamace

Příspěvek od Jeltík »

Proto mi vrátili ty prachy :-)
Sice jsem utratil nějaký to kilo navíc za EVO, ale bez PC jsem prostě být nemohl, závislák jeden...
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Intel P67 reklamace

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Hladis píše:Sice lidi tvrdili ze ten bug se jen tak neprojevi ,ale myslim ze se projevuje a docela casto. Par odeslych desek B2 s vadou radice uz bylo a moje B2 ,taky zrovna nejlip nejela. V Recku se ty desky berou na RMA a mas na vyber ve stejny cene nahradu ci pokud vezmes drazsi a doplatis rozdil. V CZ nevim. Ono par modelu uz mizi z trhu a kus za kus na pockani neni mozny.
Nekruju po 3 letech.

Hlásim Sata2 dead na MSI P67A-C45 desce s B2 chipsetem. Začaly random command timeouty při vyššim loadu HDD na Sata2 (všechny porty všechny disky) jedinej rozdíl je ten že Seagate to vnímá jako CRC errory ale WD ne, u WD se nenačítaj (nicméně problémy a projevy jsou tam stejné). Pikantní je, že ta deska je defakto nová, byla poškozena jako nová a roky ležela nepoužívaná ve sklepě, používal jsem jí až poslední měsíc a tomuto konkrétnímu kousku stačil ten měsíc aby toto nastalo...

Ještě jednim dechem dodam že deska je to strašná. VRM ačkolid od pohledu OK, v praxi slabé, při většim odběru pískaj a topěj, bios zabugovan až na kost (spousta nastavení neni korektních a když je jednou nastavíte a vrátite, ve skutečnosti to neni na defaultu dokud neresetnete celej bios, atd), voltáž nejde nastavit offest a jakmile na ní hrábnete přestane fungovat EIST, OC ram horší jak P55 based Sabertooth, a obecně to trvalo týdny než jsem systém vyladil do opravdu rock stable stavu. Třešničkou na dortu budiž že MSI pro toto nikdy ani nevydala Ivy bridge compatible bios. Když to srovnám s Asus P67 EVO co jsem míval kdysi, tak to je jak z jiné dimenze.
Odpovědět

Zpět na „Socket H1 až H6, B a R (LGA 1150/1/5/6, 1200, 1366, 1700 a 2011)“