hdClone-vraceni nepovedeneho - jde to?

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
Spy.Dr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. říj 2009

hdClone-vraceni nepovedeneho - jde to?

Příspěvek od Spy.Dr »

Dneska se mi stal průšvih,
Potřeboval jsem naklonovat SSD 60GB se systemem na 500HDD protoze potrebuju ten SSD vymenit za jinej a pak jsem to chtel preklonovat zpatky na ten novej SSD (bohuzel je nebudu mit oba najednou, proto ten meziclanek HDD.
A vec se ma takto: Mam dva HDD 500GB - jeden jsem pripravil pro klon (zaloha dat na externak) a tudis mi nevadi kdyz se smaze, druhej byl po okraj plnej dat, o ktery jsem ale prijit nechtel.
Pokus č.1 - udelal jsem klon, na konci se me to zeptalo na oddily, bohuzel jsem to asi blbe pochopil, a klikl na neco jako "bez" a vysledek byl ten, ze mi zmizel disk 500GB kterej byl připravenej pro klon, proste nebyl v pruzkumniku vubec videt. OK rikam si, onic nejde, zkusime to znova
Pokus č.2 - pri nastavovani klonu, chybel u toho disku oddil, to uz mi docvaklo co ze sem to asi kliknul blbe na konci, tak jsem si vybral zase ten disk, koukam jestli opravdu vybiram ten spravnej - oukej, je to ten spravnej, jeste to 5x zkontroluju, udela se klon, na konci nakliknu automaticky oddily a je to.
Vysledek - disk pripravenej pro klon stale neni videt, disk s daty ted obsahuje klon SSDčka a data jsou v tahu. :angry2:

s klonem už se nějak vypořádám, to nebude zase takovej problem, ale dokáže mi někdo poradit, jestli se dá provýst to abych dostal tech 500GB dat zpatky? Ted si nadavam ze jsem ten disk neodpojil, ale na to uz je pozde...

Reknete mi prosim nekdo ze je sance
ASUS M4A97 PRO, Phenom2 X4 960T BE, 2x 4GB Kingston HyperX Black Edition 1600, GTX 550Ti Zotac, SSD Crucial M4 128GB, HDD 2x500GB, 24"LCD
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: hdClone-vraceni nepovedeneho - jde to?

Příspěvek od Alfajk »

ty data fyzicky prepsals,to je konec,zpatky uz je neni mozny dostat,nebo alespon ne kompletni
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Spy.Dr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. říj 2009

Re: hdClone-vraceni nepovedeneho - jde to?

Příspěvek od Spy.Dr »

no to sem si prave myslel taky, ale tak nějak jsem doufal, že by to nějak jít mohlo.

nicméně přes 400GB z 500 by přepsaný bejt neměly,lze aspon ty nejak dostat?
ASUS M4A97 PRO, Phenom2 X4 960T BE, 2x 4GB Kingston HyperX Black Edition 1600, GTX 550Ti Zotac, SSD Crucial M4 128GB, HDD 2x500GB, 24"LCD
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“