Stránka 1 z 1
Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 12:57
od Fak-Ju
Sháním nějaký notebook s 17.3" a 1920x1080, tak mě napadlo se podívat na Heureku. Zadal jsem požadované parametry a našlo to tenhle notebook.
http://www.fttg-obchod.cz/fujitsu-ntb-c ... /d-108495/
http://www.heureka.cz/?h[fraze]=Fujitsu+Celsius+H910+
V tom obchodě jej mají za 20 000 Kč, přitom jinde stojí 45000kč+.. Nikde jsem nenašel zmínku o tom, že se jedná o bazar nebo je to notebook repasovaný. V čem je tedy háček? Jestli je to hloupý dotaz, tak se omlouvám, v této oblasti se příliš nevyznám.

Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 13:11
od gck23
Moc bych tomu neveril, ten obchod na heurece nema zadne hodnoceni, jestli to chces skusit, tak radim si ho vyzvednout osobne, jeste pro jistotu bych si pak zavolal na servisni podporu Fujitsu a overil tu NBD zaruku (imho budes potrebovat SN)
Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 18:31
od PS3master
Pokud by to byla opravdová nabídka jdu do něj též...bohužel tohle bude nějaké šmelení
I když tohle není zrovna věc na šmelení...většinou se snaží tihle pochybní výrobci o prodávání známých věcí(jako iPad, iPhone, Macbooky, Ultrabooky) a tohle si přece nekoupí každý
Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 19:17
od Butch
Ja bych Fu-shit-su, nechtel snad ani zadarmo...
Nebo je to jina kvalita nez Fujitsu-Siemens?
S nima mame totiz nejhorsi zkusenosti celkove. Hlavne s U9200 radami a 3025
Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 19:28
od -- DiL --
Celsius je profi rada, tam bych (v pripade nejaky extra nabidky) se nebal sahnout ani po FSC-ku. v pripade toho shopu bych si ale pro booka radeji zajel osobne

Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 20:46
od Fak-Ju
Zítra tam zavolám a zkusím zjistit nějaké info. Pokud to nejsou nějací podvodníci, tak mi přijde jako jediné logické vysvětlení, že buďto spletli cenu nebo tam nejsou schopni někde napsat, že se jedná např. o použité zboží.
Bohužel to mám do Zlína docela daleko. Pokud by se někdo rozhodl si notebook koupit a vypravit se tam, napište pak, prosím, jak to dopadlo. Jiná možnost než osobní odběr tady u toho obchodu asi nepřipadá v úvahu (pokud byste nechtěli skončit v černých ovcích nebo občanské judu

).
Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: stř 28. bře 2012, 20:52
od PS3master
Já bych ho za takovou cenu koupil klidně i použitý, pokud by byl v dobrém stavu
Re: Proč je tenhle nb tak levný? Fujitsu Celsius H910 za 20k
Napsal: pon 9. dub 2012, 22:08
od maTTew
už není v jejich katalogu :-/