Výběr 7 až 9" tabletu

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od Herpes »

No tak je to pravda, že rozdíl tam je obrovský, ale já bych si vzal větši displej...i třeba na úkor rozlišení...:)
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od komancero »

od te doby co jsem si koupil lowend asus tf300 tak podobny masochizmus uz provadet nebudu ,je pouzitelny jen na prehravani filmu z externiho zdroje a k tomu ho take pouzivam , jinak je NEPOUZITELNY ,koupil sem si ipad :)
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od blaho »

Dneska som dostal Huawei MediaPad 10, za 139 eur na net pausal.
No som dost prekvapeny, ozaj milo;-), fakt odporucam
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od komancero »

tys dostal taky zlutou , to je dneska moda nebo ,si administratori plni odznak zdatnosti
edit : abych byl v tematu tak doporucuji ipad
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

Nejsi k tématu, protože doporučuješ něco o co za 1) není zájem za 2) není na to rozpočet.

Jak to tak vypadá zkončí u nějakého 8palcového Prestigia které jsou asi nejlepší volbou v této cenové relaci.

Pořád ale kdyby měl někdo info o nějakém slušném 9,7palcovém tabletu kolem 4 -4,5 K stačí doporučit.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od blaho »

to akoze niekto chce tablet bez mobilneho internetu, iba s wifi ?
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

Ano přesně tak, nemyslím si, že je to dneska něco výjmečného.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od blaho »

tak potom sorry
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

V pohodě, to co jsi postnul ty bylo pořád lepší než doporučovat nějaké ipady :mrgreen:
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od blaho »

Ja som navrhol len preto ten chujwei ,
ze proste tablet chcem mat aj so SIM na NET .
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

Jasne ale když bude tablet 95 % času používán doma, tak není simka potřeba :wink:
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od blaho »

tak na doma snad noťas ne ? ci nevyhovuje?
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

No aktuálně právě nemá, a nějaký levnější tablet je asi nejlepší volba. Nicméně to bych neřešil, tuhle otázku zda tablet nebo něco jiného má zodpovězenou vzhledem k využití.
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od komancero »

ja ten ipad nedoporucoval ,jen jsem naznacil jak jsem dopadl s levnym tabletem ,takze nez neco koupis tak se radeji nekolikrat informuj ,nejlepe osobni zkusenost nekoho tady,to ze ho nehodnoti na netu spatne nic neznamena to tf300 nehodnotili take zle ,popr. objednavej tak abys tam mel bezproblemovou moznost vymeny nebo vraceni v pripade nespokojenosti
edit : jinak ten mobilni internet neni opravdu potreba v pripade nutnosti se muzes napojit na svuj telefon pres wifi "mobile hotspot"
http://pctuning.tyden.cz/hardware/noteb ... ch?start=3
me se libi ten sencor diky jemnemu displeji a velke baterii ,ale zase je tezsi a panel je 4:3
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

Říkám, já měl v ruce opravdu levný go clever který mně nepřišel nijak problémový, šlo mně jenom o to, zda se něco slušného dá sehnat do 4 K v 10 palcích, což jak zjiťuju nedá, ty kvalitnější kousky jsou kolem 5K

Tak 14 dní na vrácení je samozřejmost :)
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od Suke001 »

Goclever si prosím nekupuj. Důvodů je několik. Z tabletů jen prestižní značky (Asus,Acer,Samsung..). Najdou se i vyjímky, ale Goclever mezi ně nepatří. Když začali minulý rok dělat tablety, tak se všechny prodané reklamovali. Ale navíc ten jejich servis je ještě horší než tablet jako takový. No jo poláci+tablety z číny.
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

Jo do Goclever bych jí neradil ani já, všechno má své meze a když člověk trochu hledá na netu, tak i v lowcostu to jde maličko vyselektovat. 7 jí většinou ale přišla malá, za lepší 10 se musí dát už 5 K +...

Takže nakonec na zkoušku zkusí Prestigio PMP5780D_DUO vypadá celkem slušně zpracované, HW je dostačující. Reakce od lidí jsou povětšinou hodně dobré, co jsem koukal tak občas se našel někdo kdo měl asi smůlu na kus, kdy byla špatná wifi a maličko se bojím ještě baterky.

No kdyby to opravdu bylo hrozné tak není problém vrátit ale to jenom fakt kdyby to bylo opravdu špatné.
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od Herpes »

http://www.czc.cz/samsung-sm-t110-galax ... 9rflek9p87

Proč si prostě nevezmeš toto? Kvalitu máš zaručenou...Já bych jiný nebral a ani GoClever ani Prestigio bych si nevzal...
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od jakubom »

To, že ty bys nebral neznamená, že někdo jiný nebere :wink: Důvody máš nahoře, 7 je málo, pro menší tablet bylo maximum 3 K.

Ani totiž nevíme jak často se bude využívat takže to bylo takové, že nechce úplný odpad ale ani nic kam se zbytečně strkají peníze na úkor značky. Uvidíme jak to dopadne :wink:
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Výběr tabletu

Příspěvek od Herpes »

No dělej jak myslíš...ale už minimálně dva lidi ti řekli, že by sis měl vzít důvěryhodnější značku;) Někde se kompromis udělat musí a za značku platíš i u GoCleveru..;) Můj názor znáš..:)
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
Odpovědět

Zpět na „Tablety“