Stránka 1 z 1
prohození monitoru a tv
Napsal: stř 5. zář 2012, 20:53
od Folkmy
Ahoj potřeboval bych poradit, nainstaloval jsem win 7. teď když připojím tv přes hdmi, je v rozlišení zobrazení označená jako 1 a monitor jako 2. když zmáčknu win+p a chci nastavit "pouze počítač" monitor se vypne a obraz je jen na tv. když nastavím "pouze projektor" monitor funguje, tv odpojená. dokáže mi někdo poradit, jako to otočit, aby to bylo správně.
ještě obrázek, ať víte co myslím

Re: prohození monitoru a tv
Napsal: sob 8. zář 2012, 10:15
od Mr Lucas
Zkus se podívat do podrobnějšího nastavení, měla by tam být možnost nastavit si primární display, nebo ty současné alespoň prohodit.
Možná taky bude stačit na obrázku výše chytit myší monitor č.1 a přetáhnout ho na místo monitoru č.2. Bohužel ale nemám k dispozici dva monitory, takže to nemohu vyzkoušet.
Každopádně prohodit jdou, to vím jistě

Re: prohození monitoru a tv
Napsal: sob 8. zář 2012, 11:16
od Folkmy
jako primární displej je nastaven monitor, ale stejně je označen číslem 2. myší jdou prohodit mezi sebou, ale čísla zůstanou stejně.
Re: prohození monitoru a tv
Napsal: pon 26. lis 2012, 21:59
od Kuk
Taky mě tadleta debilita potkala, té neuvěřitelný co ti Mrkvosofti dokážou vyvinout!
Na předešlejch Widlích žádnej problém.
Řešení je možná zde:
http://social.technet.microsoft.com/For ... a972d3e1c6