Přepínání GK

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
Frky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2008
Bydliště: Plzeň

Přepínání GK

Příspěvek od Frky »

Bohužel mám v PC HD4870 a už tolik nehraju, ale rád si sem tam pár hodin do týdne zahraju a tak se mi nechce kartu vyloženě prodávat, i protože na steamu mám spoustu her a je tý investice prostě škoda. Jako cpu mám Pentium G860 s intel HD graphics, což by mi bohatě na internet, office, filmy stačilo, jenže se mi nechce kartu vyndat z desky a pak nahodit tuhle. Šlo by, pouhým prohozením kabelu udělat, že to píchnu do výstupu CPU "GK" a HD 4870 ve správci pak zakážu a bude dá se říct "vypnutá", nebo nějakým jiným způsobem to udělat?
Díky moc. Snad je ten dotaz trochu smysluplnej.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Přepínání GK

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Vypnutá bude ale pouze pro OS. Fyzicky tam furt bude, bude furt zabírat sběrnici a žrát více proudu než vše ostatní co máš v PC (to HD4870 bohužel dělá), musíš jí fyzicky vytahnout.
Frky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Přepínání GK

Příspěvek od Frky »

Hm, to je škoda. Ale asi mi nic jinýho nezbyde, protože i když je podtaktovaná, tak žere zytečně moc :( Tak díky.
Pidlooky
Nováček
Nováček
Registrován: 23. led 2019

Re: Přepínání GK

Příspěvek od Pidlooky »

Vyndal jsem grafickou kartu, kabel od monitoru pripojil do zakladni desky, ale obraz na monitoru neni. Nechapu proc, musi se to jeste nekde manualne prepnout?
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Přepínání GK

Příspěvek od werygood »

Jakou máš sestavu?
Pidlooky
Nováček
Nováček
Registrován: 23. led 2019

Re: Přepínání GK

Příspěvek od Pidlooky »

Procesor 9900k, gpu v sobe ma. Normalne sem na tom fungoval bez graficke karty, pak ji tam dal, fugoval dal. Ted jsem ji zase vyndal a monitor je cerny bez signalu.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Přepínání GK

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Tak resetni bios, pravděpodobně je z ňákýho důvodu disabled, mělo by to fungovat. IGP taky nemusí funogvat pokud by jsi taktoval, bejvá více náchylná na změny fsb, takty cache apod.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Přepínání GK

Příspěvek od rbclass »

Ja myslím že sa to dá prepnúť v biose. Nastavis,aby ako prvá fungovala igp. Tým pádom,nemusíš vyťahovať Radeon..
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“